4 שלבים פשוטים כדי לשים תמונות ב Locket תמונה שלך

admin

אם אתה בעל גאה ומאושר של מדליון צילום, עליך למקם את התמונה שלך ואת אהוב במדליון. מדליון הזהב שלך או כל תמונה אחרת מדליון ייראה לגמרי רק כאשר באמצע זה חתיכת העין המושכת של אמנות סגלגלה תמצאו תמונות או תמונות תואמות לחלוטין. הנה 4 שלבים שיהפכו את זה מאוד קל לשים את התמונות בארון קטן, זיכרון ארוז.

תחילה עליך למדוד את מדליית הצילום שלך. אם יש לך מדליון זהב בצורת לב או עגול או אליפסה, אתה צריך לחתוך לחתוך את התמונות בהתאם. יהיה עליך לפתוח את המדליה שלך ולמדוד את הגודל המדויק שבו התמונות שלך יהיו קשורות. אם במדליון שלך יש פלסטיק, עליך להסיר אותו בעזרת פינצטה קטנה. מהדק אחד פשוט במקום הנכון יפתח את התוספות, אשר כעת יהיה צורך לשמש מסגרת תמונה.

אם יש לך תמונות של עצמך או אדם אהוב שאתה רוצה ללכוד מדליון התמונה שלך, אתה יכול פשוט לשים להכניס מעל התמונה. אתה יכול לבחור מה אתה רוצה לצרף את הכנס, ולאחר ביצוע ההחלטה עליך לעקוב אחר החלק החיצוני של הכנס מעל התמונה. עם זאת, אם יש לך רק תמונות במחשב, תחילה עליך להדפיס אותן. ניתן גם לקצץ או לשנות את גודל התמונה לפני ההדפסה, אם יש לך מספיק ניסיון באמצעות תוכנת עריכת תמונות. עכשיו אתה יכול להדפיס את התמונות שלך ולעקוב אחריהם במידת הצורך.

לאחר גילוי תמונות, פשוט להשתמש זוג חד מספריים לחתוך אותם בצורות אליפסות. מדליון הזהב שלך יכול להיות עשוי 14, 18 או 24 קראט זהב, אבל את התמונות שאתה מכניס בתוך לא ניתן להשוות במונחים של מחיר. לאחר חיתוך התמונות לגודל של מדליון אובאלי מוסיף, אתה יכול למקם אותם במדליון. הוסף תמונות מצד אחד למרחב המיועד לתמונות אלה. כעת יהיה עליך להוסיף הוספה שהוסרה בעבר במקום המקורי.

לאחר הנחת התצלום, עליך לנעול אותו בחזרה למקומו המקורי, כך שהתצלום ממוקם היטב בין גוף המדליון לתוספת. כאשר התמונה מתאימה בקפידה תחת הכנס, אתה יכול לקחת את פינצטה ולחץ עליהם לנעול את הכנס בחזרה למקומו המקורי. אם מדליון אובלי שלך יש מקום לשתי תמונות, אתה רק צריך להשתמש בתהליך זה פעמיים כך שכל תמונה מאובטח במדליון, בעוד הזיכרונות שמחזיקים את התמונות האלה בטוחים בלב שלך.

מדליון זהב נותן לך הזדמנות להסתיר את הזיכרונות שלך במשך כמה עשורים בצורה מסוגננת. אם תבחר מדליון חרוט או משובץ באליפסה, צעדים פשוטים אלה יאפשרו לך להציב את התמונות במהירות ובבירור במדליון תוך זמן קצר.

Leave a Reply