צילום דיגיטלי הוא עבור Scrapbooking כמו חמאת בוטנים היא עבור ג 'לי

admin

אם אי פעם יצרת שני תחביבים לעצמך, זה שלו צילום דיגיטלי ו scrapbooking.

אם לא גיליתם את התחביב המדהים הזה, הרי שירבוטים לא דומים לאלבומים שעשיתם בבית הספר … לפני כמה שנים?

האלבומים של היום, המכונה לעתים קרובות אמנים גרוטאות, ליצור אלבומים מזכרות יפה, באמצעות צילומים מזכרות אחרות, קלפים, נייר, עיתונות ועיטורים מיוחדים. Digital scrapbooking, מגמה חדשה ומלהיבה בעולם של scrapbooking, כוללת את היצירה הדיגיטלית של הפריסה כולה והדפסה על הנייר הנכון.

בין אם אתה עושה scrapbooking המסורתית או מנסה את היד שלך ב scrapbooking דיגיטלי, תמצא הרבה דברים מעניינים לעשות עם תמונות דיגיטליות.

נתחיל עם התמונות עצמן. קודם כל, כי אתה לא משלם עבור הסרט או הפיתוח, אתה יכול לעשות הרבה תמונות דיגיטליות. תוכל להתנסות בהגדרות מצלמה שונות ולקבל אפקטים שונים. יהיו לך כל כך הרבה אפשרויות לבחור תמונה כאשר אתה מתחיל לתכנן את הפריסות. לא עוד ניסיונות לקחת תמונה לא מאוד מעניין תודה על עיצוב הפריסה היפה.

אפילו יותר מרגש כי אתה עובד עם קבצים דיגיטליים, לעבוד עם עותקים ולעולם לא לסכן את המקור.

שנית, בזכות צילום דיגיטלי ותוכנה טובה לעריכת תמונות דיגיטליות, ניתן לשנות את הגודל, לקצץ, לשפר את הצבעים, ליצור אפקטים מיוחדים, לשלב תמונות, ליצור קולאז ', להסיר כתמים מעור המטופל, לנקות את השיער, רזה ועוד.

אתה יכול להמיר תמונות צבע אלגנטי שחור ולבן או שאתה יכול להמיר צילום דיגיטלי לכל מספר של גוונים בצבע מונוכרום. אתה יכול להמיר את התמונות שלך כדי להתאים כל נייר צבעוני, כרטיס או embellishments אתה מתכוון להשתמש.

ניתן לשנות את גודל התמונות כך שיתאימו לכל פריסה שתרצה. אתה יכול להפוך אותם להדפיס לכל מספר של צורות, כולל כוכבים, מעגלים, אליפסות, מלבנים, ריבועים, או אפילו כל צורה. אתה יכול אפילו ליצור אלפבית ענק ולהכניס את התמונות שלך לתוך אותיות כך אלמנטים המפתח גלויים ברשימה.

ניתן להוסיף מסגרות דיגיטליות ובלוקים באמצעות הצבעים המדויקים שמופיעים בתמונה. אם אתה רוצה, אתה יכול למלא את המסגרות עם חלק חוזר של התמונה. לדוגמה, להדגיש את התמונה שלך בגן עם מסגרת המכילה תבנית שנוצרו חמניות הזהב גדל בערוגת פרחים.

אם אתה רוצה לקחת רישיון אמנות, אתה יכול לשכפל כל חלק של התמונה. לדוגמה, נניח את seakape מראה סירת מפרש בחזית. עם תוכנת עריכת תמונות דיגיטלית, אתה יכול לעשות השני, השלישי, הרביעי (או מספר בלתי מוגבל) של סירות מפרש זהה במקומות אחרים במים.

כאשר אתה משלב צילום דיגיטלי עם אלבום, אתה יכול לתפעל את התמונות שלך לעבוד עם כל סגנון המחברת אתה משתמש – שיק רופס, מצוקה, מודרני, מורשת – כל מה שאתה רוצה.

כפי שציינתי קודם לכן, דיגיטלי scrapbooking ו צילום דיגיטלי הם בכושר טבעי.

Leave a Reply