ערבוב צילום דיגיטלי, סקראפבוקינג וכרוניקות

admin

איזה שילוב חזק כאשר אתה מתחבר צילום דיגיטלי, scrapbooking ו כרוניקות! אבל איפה אתה עומד במחלוקת הגדולה של סקראפבוקינג? זוהי מחלוקת הקשורה ביומן דיגיטלי או במחשב בהשוואה ליומן ידני.

Purists אשר לוקחים את scrapbooking מאוד ברצינות טוענים כי journaling חייב להיעשות באופן אישי כי זה מייצג אותך ואת מי אתה. אחרים מעדיפים יומן דיגיטלי. הם מדגישים כי כתב היד הוא לפעמים פחות מופת, ואיכות המחברת טובה יותר כאשר היומן נעשה באדיבות המחשב והמדפסת. זאת ההחלטה שלך. אין כאן תשובה נכונה.

עם זאת, זה לא חייב להיות "או" או ". יש אפשרות שלישית.

האם ידעת שאתה יכול לשכפל את כתב היד שלך על תמונה דיגיטלית? כן, הכתיבה שלך! לא רק את הגופן מפואר של התסריט, אשר נראה הרבה כמו כתב היד שלך, אבל כתב היד שלך.

אתה צריך פריט שנקרא טבלית Wacom. בדוק אותם בכתובת http://www.wacom.com. הטבליות באות בגדלים שונים. קטן 4 "x 5" Tablet עם עט עולה על 85 $ ב אמזון ועובד די טוב למטרות שלנו. לאחר היכרות עם אלמנט זה, תוכלו להשתמש בו באופן קבוע בעת עריכת צילום דיגיטלי.

טבליות Wacom הם ציוד היקפי למחשב. הם דומים לכותבי כתיבה קטנים המתחברים ליציאת מחשב, או מתחברים באופן אלחוטי אם יש לך את האפשרות. תוכלו להבחין כי עט מיוחד מחובר הלוח.

העט הזה הוא עכבר בתחפושת. אתה מחזיק אותו כמו עט, ולאחר מכן מניחים את נקודת העט על לוח פלסטיק, אתה יכול להשתמש בו עבור כל פונקציות דיבור רגיל.

עם זאת – וזה חשוב – קצה מספק חיבור הרבה יותר טוב מאשר העכבר מספק. ניתן גם להגדיר את העט על מספר רמות של לחץ.

שתי פונקציות אלה מאפשרות לך ליצור כתב יד.

זה עובד ככה: אתה פותח את תוכנת עריכת התמונות הדיגיטלית. פתח קובץ חדש כדי ליצור רקע צבעוני כלשהו. לאחר מכן, מצא את סרגל הכלים ובחר את הכלי עיפרון או כלי המאפשר לך לצייר כל השורות. שנה את הצבע לכל צבע שתרצה לכתוב. לאחר מכן, מחזיק את העכבר / עט באותו אופן כמו עיפרון, לכתוב (או להדפיס) יומן שלך על הלוח Wacom.

כעת יש לך קובץ תמונה דיגיטלי המכיל הקלטה ידנית משלך. ניתן להדפיס אותו כפי שהוא, או להעתיק ולהדביק אותו לכל תמונה אחרת. מאז היא תמונה דיגיטלית, אתה יכול לשנות את גודל התמונה כדי לקבל כל גודל אות שאתה רוצה.

מאוחר יותר, ברגע שאתה מקבל את הכישורים להשתמש בטאבלט ואת עט ווקום, אתה יכול לכתוב את היומנים שלך ישירות צילום דיגיטלי.

מה זה נהדר?

גן עדן הוא הגבול כאשר משלבים צילום דיגיטלי, scrapbooking ו journaling דיגיטלי.

Leave a Reply