כיצד ליצור מוסיקה דומה Bonobo – 3 טיפים להתחיל

admin

מאמר זה מציג שלוש עצות פשוטות כיצד ליצור מוזיקה דומה Bonobo. שמעון לימון, הידוע גם בשם Bonobo, ידוע צליל ייחודי שלו, המשלבת כלי נגינה רבים וסגנונות, עולה על שני chillout ו downtempo ז'אנרים. למרות שזה כנראה בלתי אפשרי עבור מישהו, למעט בונובו, כדי ליצור בדיוק את אותו סוג של מוזיקה, הנה כמה הצעות המתארות את האלמנטים הבסיסיים הדרושים כדי ליצור משהו דומה.

1. קבל מחשב תחנת עבודה אודיו דיגיטלי

לפני שתתחיל להלחין את המוסיקה שלך, תצטרך מחשב עם תוכנה בשם תחנת אודיו דיגיטלית, דאו. בדיוק כמו תוכנית עריכת תמונות מאפשר לך לערוך קבצי תמונה, דאו מאפשר לך לערוך ולערבב קבצי אודיו.

נכון לעכשיו, יש מגוון עצום של תוכניות שונות, הן עבור Windows ו- Mac. בעוד כל המחשבים MAC כבר יש תחנת עבודה אודיו דיגיטלי חינם שנקרא GarageBand מותקן, משתמשי Windows יכולים לבחור בין חלופות חינם כגון Audacity, קריסטל מנוע אודיו ו Wavosaur.

בנוסף, יש גם שילם גרסאות, כגון Fruity לולאות, Pro כלים, Cubase, לוגיקה, סיבה, עד כמה שם. סם בונובו כבר משתמש Logika במשך שנים רבות.

2. קבל לולאות אקוסטיות

אם תקשיב למוסיקה של בונובו, סביר להניח שתשים לב כי שירים לעתים קרובות מורכב קצר יותר חוזר על רעיונות מוסיקליים חוזרים על ידי מכשיר אקוסטי. לדוגמה, השיר שלו "Black Sands" מתחיל עם מנגינת גיטרה חוזרת, אשר מאוחר יותר מעורבב עם לולאות אחרות, כגון לולאה בס כפול, תופים, מחא כפיים וכן הלאה. למרות כל אלה לולאות שונות מעט באורך, Bonobo מעביר אותם לתוך שלם שלם, יצירת שיר מלא.

כדי לקבל את לולאות, אתה יכול להוריד אותם מהאינטרנט. גרסאות חינם ומשולמות זמינות. תסתכל על דגימות ומצא את אחד שמתאים לטעם שלך, המכיל את המכשירים ואת הצלילים שאתה רוצה להתחיל עם. כמובן, אם אתה יכול לנגן מכשיר, אתה יכול גם להקליט לולאות משלך. עם זאת, לאחר הורדת הלולאה על ידי הורדה או הקלטה של ​​עצמך, אתה יכול להתחיל עם החלק היצירתי ביותר, כיצד ליצור מוזיקה, כמו Bonobo.

3. תהנה עם לולאות אלה

ברגע שיש לך כמה לולאות, לפתוח אותם על תחנת העבודה הדיגיטלית שלך ולהתחיל לשחק איתם. אם אתה רק מתחיל לערוך ולערבב קול, זה יכול להיות רעיון טוב להתחיל מההתחלה על ידי ניסויים עם שניים או שלושה לולאות בפרויקט אחד. לאחר ביצוע המסלולים הראשונים, יהיה הרבה יותר קל להגדיל את קנה המידה של לולאות המעורבים בפרויקט, מה שמאפשר יצירת מסלולים מורכבים יותר. משחק עם שלב זה ילמד אותך הרבה, איך לעשות מוזיקה כמו Bonobo.

Leave a Reply