7 סוגים של צילום מלאכותי ואפקטים מיוחדים

admin

הודות למגוון של תוכנות ועריכת תמונות יישומים זמינים כעת בקלות, קל יותר מאשר אי פעם להוסיף אפקטים מיוחדים מדהימים ואשליות של תמונות לתמונות האהובות עליך לתת להם קסם "לא טבעי".

כמה אפקטים מדהימים אחרים ניתן להשיג על ידי התאמת מהירות תריס. באמצעות עצות אלה, אפילו צלם חובב ביותר יכול לעשות את התמונות שלהם נראה מקצועי.

טיפ # 1: טכניקות ציור אור

על ידי הפחתת זמן החשיפה של המצלמה ולהשתמש בו הגדרה לילה עם פנס, אתה יכול ליצור אפקטים מיוחדים מעניינים מאוד מגניב.

פשוט לנופף בפנס, מכוון לתצלום המצולם, ולפעמים מכוון אותו ישירות לעדשת המצלמה. מה שאתה מקבל יופיע כאילו האור היה צבוע בתמונה.

טיפ # 2: טכניקות ציור אור

ציור בהיר דומה לציור בהיר, אבל זה שונה כי העיצוב הוא מפורט יותר.

החזק את המצלמה במרחק של 15 מטרים מהנושא וקבע את מהירות התריס לכ -30 שניות. באמצעות פנס או מקור אור אחר, התחל ליצור תבנית או עיצוב.

אם אתה מצייר משהו פשוט, כגון צורה בסיסית, ייתכן שתרצה לעיין בתבנית זו מספר פעמים. אם זה יותר מסובך, מקל לחזור על תבנית רק פעם אחת לאט מספיק כדי לקבל את האפקט הרצוי.

עצה 3: שימוש בתבניות פלאש בצילום

באמצעות תבנית פלאש בתמונות ייתן לך אפקט מיוחד נחמד. בשביל זה אתה צריך קופסה, פיסת נייר לבן עמיד שבו אתה יכול לעשות תבנית או מטריקס מוכן ומקור אור חיצוני.

גזור את האזור מתוך התיבה למקום התבנית שלך בו. הצב את התבנית במקום. ואז, בצד אחד של הקופסה, לחתוך חור גדול מספיק כדי להתאים את פלאש חיצוני אליו. פעולה זו תגרום לפלאש להאיר את אזור המטריצה.

הגדר את זמן החשיפה לכ -30 שניות, ולאחר מכן העבר את האזור שבו תרצה שהתבנית תופיע. זכור לא לעמוד זמן רב מדי או לא להישאר במקום אחד זמן רב מדי, או תמונות חלקיות של הגוף שלך עשוי להיות בתמונה יחד עם סטנסיל.

טיפ # 4: Motion לטשטש אפקטים

Motion תמונות לטשטש הם אחד הסוגים הנפוצים ביותר של תמונות טריק ואפקטים מיוחדים. כדי ללכוד את המהות של התנועה, ובאותה עת יש לנו את הנושא בתמונה, למקד את תשומת הלב, אתה יכול להשתמש כמה טריקים.

אפשרות אחת היא לעצור את כל התמונה על ידי ירי במהירות תריס של אלפית השנייה. דרך נוספת להגיע מטושטשת היא על ידי הזזת האובייקט, בעקבותיו, בעוד כל השאר סביבך עדיין נע. אפשרות נוספת היא לשמור את האובייקט ללא תנועה כאשר אתה מתמקד בו כתמים מופיעים סביבו.

טיפ # 5 אפקטים מיוחדים עם חשיפה כפולה

כאשר מנסים אפקט חשיפה כפולה, יש לקחת שתי תמונות מעט underexposed. לאחר מכן תמונות אלה ישולבו ליצירת תמונת חשיפה כפולה אחת.

את התמונות על גבי חופף חופפים את המוצר המוגמר, אז לנסות להתאים אותם כך שהכל נראה אחיד וטבעי, למעט פריטים שאתה רוצה להיראות קצת לא טבעי להתבלט.

עצה # 6 HDR תמונה אפקטים

HDR מייצג טווח דינמי גבוהה והוא מורכב לוקח אחד או סדרה של תמונות ושילוב או התאמת אותם לאחר עיבוד. זה בדרך כלל עובד באמצעות שלוש תמונות מהסצנה המדויקת, כל לעשות באמצעות מהירויות תריס שונות.

בעזרת תוכנה מיוחדת, לאחר מכן תוכל לשלב תמונות אלה כדי להדגיש את האלמנטים הקלילים ופרטים, כגון צללים. זה עוזר לצלם להשיג את מלוא ההשפעה של הסצינה, בדיוק כפי שהיא ראתה בעין בלתי מזוינת.

טיפ # 7 אפקט בוקה

כמו האחרון של הרשימה שלנו של 7 סוגים של צילום מלאכותי ואפקטים מיוחדים, זה יכול להיות מושגת באמצעות מצלמה DSLR והגדרות צמצם גדול. הגדר את המצלמה למצב A או AV ולהשתמש בערך נמוך של f (נמוך f-stop = צמצם גבוה יותר) כדי לקבל עומק שדה קטן.

באמצעות עדשה מוקד אורך קבוע גם יעזור ביצירת אפקט bokeh. מחזיק את הנושא קרוב מאוד העדשה ואת הרקע ככל האפשר מאפשר לך לקבל את האפקט הטוב ביותר Bokeh.

יש גם חדשות טובות עבור המשתמש של המצלמה ואת המצלמה כי תמונות אפקטים תוכניות ויישומים להוריד על iPhone & # 39; או מכשיר נייד אחרים זמינים להשיג אפקט בוקה ללא עבודה נוספת או ציוד מיוחד.

כל השיטות האלה ייתן לך רך, דפוסי מחזור של אור, אשר Bokeh ידוע.

יישום

רבים של אלה טריק שיטות צילום ניתן להשיג פשוט על ידי התאמת מהירות תריס. הצמצם שולט בכמות האור הנכנסת למצלמה, דבר שיכול להשפיע מאוד על אופן הצגת התמונה, כמו גם על התוצאה הסופית של הזריקה.

חשוב לזכור כי אתה לא צריך לבזבז הרבה כסף כדי להפוך תמונות רגילות להיראות יוצא דופן.

Leave a Reply