שום דבר נורא על איך להסוות שיער Photoshop!

admin

זה לא חייב להיות חוויה מתסכלת כדי לבודד את השיער מן התמונה. הדבר הראשון הוא לוותר על המחשבה על שימוש בכל נתיב מסיכה. למרות טכניקה זו פועלת היטב זיקוק החיתוך, זה יכול להיות גוזם כשמדובר חיתוך שיער. זה רק אמר כי מה הטוב ביותר עבור תמונה אחת יכולה להיות אסון אחר. שני דברים שיכולים להיות אתגר, אפילו עבור עורך מנוסה, היא אישה עם שיער ארוך כובע פרווה! העורך חייב לעבוד בו זמנית על שיער ופרווה. עבור עבודה נוחה, עדיף להסתמך על יישומים פוטושופ אמין. פתרון אינטליגנטי כרוך באמצעות רקע דומה שיכול לשלב כמה להקות תועה ערכת הצבעים שלה.

העורך עשוי לשאול מדוע הצלם אינו יכול לשלוט על השיער הפכפך בכלל? ובכן, אם זה מכה בחוץ, או אם בתוך המדחף אוהד זה הולך על הכביש של ירייה גדולה, אתה לא יכול לעזור לו. אבל בגלל הצלם יודע שהוא יכול לנצל את שירותי עריכת תמונות מקצועי, הוא מבטיח כי השיער ניתן להסיר או להסיר. בדרך זו, אף אחד לא צריך להתפשר בכל שלב. אבל בשביל העורך זה לא צריך להיות חוויה מזעזעת. הדשא תמיד ירוק יותר בצד השני! העורך, שיש לו מבט נלהב על ניתוח שיער מפורט, יכול לעשות טכניקה מיסוך טוב יותר. השיער יכול להיות מוסווה על ידי בחירת ערוצים, כמו גם על ידי התאמת השכבה. Photoshop CS3 היא תוכנה מצוינת שיכולה גם לעזור צבע השיער שלך ולתת את התסרוקות הטוב ביותר כמו מעצב אופנה!

כמה טיפים גדולים על מסכה השיער שלך

השימוש בצבע כחול, אשר משמש עבור מפתוח כרום, הוא משאב יקר. מבטיח שקיפות של תהליך העריכה. שכפול שכבות ועבודה על זה הוא צעד נוסף. מסיכת השכבה תתווסף לתמונה. מברשת העט משמשת מהלוח. הוא משמש עבור אותם חלקים שלא ניתן לשלב עם שאר התמונה. מו"ל עם עין טובה יכול לראות הילה; אם הוא גלוי, תוכל למחוק אותו באמצעות כלי ההקלטה.

טיפ זה יכול לעבוד במקרה מסוים. אבל כמובן, הוא יכול לתת רעיונות כדי להתאים אותו ללקוח. השימוש בו בדיוק באותו אופן לא יכול להביא את התוצאה הנכונה. ישנן דרכים רבות אחרות כדי לחתוך או להסוות את השיער. זה גם תלוי בסוג השיער. לדוגמה, שיער מתולתל או שיער צלצול יכול להיות בעיה נוספת במהלך מיסוך. צבע השיער שונה בתמונה אחרת גם צריך להילקח בחשבון. כדי ללמוד עוד על איך להסוות שיער Photoshop, לדון בטכניקה או הניסוי עד שתקבל את השיטה הנכונה. נתיבים יכולים להיות רבים, אבל בסופו של דבר את התוצאה הסופית היא החשובה ביותר.

Leave a Reply