צילום היגוי – Defy הכבידה עם תנועות מדהים

admin

איך לצלם ריחוף

זו היתה אחת השאלות המסקרנות ביותר בצילומים מלאכותיים, מהדרך שבה היא נתנה השראה למיליוני אנשים מאז המצאתה באמצע המאה התשע-עשרה. היכולת להשתמש הן בהיבטים היצירתיים של הצלם והן בשילובו עם דימויים מציאותיים הובילה למהפכה משולבת של אמנות ומדע.

אחד הפשוטים ביותר, ובו בזמן, הרגשות המדהימים והמעוררים ביותר ניתן למצוא בתצלומים שבהם הנושא מרחף מעל הקרקע. צילום הלוויטציה הוא עדיין אחד מסוגי העין המדהימים והמרהיבים ביותר של נושאים צילומיים. עם זאת, למרות הטבע המורכב לכאורה של תצלומים אלה, רבים מהם קל להשיג גם "במצלמה", באמצעות טכנולוגיית פוטושופ, או אפילו באמצעות היישום בטלפון.

עבור רוב הצלמים חובבים או טירון, היכולת לשפר את כישורי הירי שלך הוא למעשה קל יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. את התצוגה המקדימה של הצילום ריחוף במאמר זה. המאמר גם מראה כיצד לשלב סוג זה של אפקט מיוחד לתוך הרפרטואר שלך. הנה כמה טריקים כדי לעזור לך לירות ריחוף.

טריק מספר 1: טכניקת קפיצה

ההשפעות המרהיבות ביותר הן הפשוטות ביותר לצלם. האובייקט פשוט קופץ מעל, מעל הקרקע, ואז לוקח תמונה. אין פוסט-פרודקשן או עריכה, כי הכל מתרחש בתוך המצלמה. עם זאת, מקבל את האפקט דורש יותר מאשר רק לקפוץ.

יש לכלול גם פריטים נייחים. במילים אחרות, את ההשפעה של ריחוף הוא בולט יותר כאשר אנו רואים אובייקטים כי הם בדרך כלל נעולים בתוך מסגרת התמונה, כגון בית, רכב, רהיטים או כל סוג של אובייקט נייח את המיקום ריחוף.

הנושא האנושי אינו יכול להיראות כאילו הוא קופץ. אתה יכול להגיע למצב נייח זה עם הבעה רגועה, עיקול קל של הברכיים, כך הרגליים נראה לצוף ללא מאמץ על הקרקע וכמה נוקשות על הבגדים כי לא חושפים כי האובייקט הוא איזשהו תנועה.

אם האובייקט שלך יש שיער ארוך, חשוב ללחוץ על כפתור הצמצם במהלך לקפוץ, לא בשלב הסופי, כאשר האובייקט נופל עם שערות שנראות לתלות מן השמים, ובכך נותן לכיוון הלא נכון של הקפיצה. אתה יכול גם להשתמש במוצרי טיפוח השיער כדי למזער את תנועת השיער כדי להקל על הצילום.

זמן החשיפה על המצלמה חייב להיות מוגדר במהירות מספיק כי אין תנועה לטשטש כי יש תנועה לטשטש כאשר מישהו זז מהר. מקרים כאלה של טשטוש תנועה להתרחש במהלך הקפיצה. אתה יכול לשכור מודל מוסמך, במיוחד רקדנית או ספורטאי המשמש לקפוץ להיות נושא, מה שהופך אותו מציאותי יותר.

טריק מספר 2: טכניקה כפולה חשיפה

סוג אחר של טריק ריחוף הוא להשתמש חפצים, כגון שרפרפים ו סולמות, כדי לתמוך בנושא. לאחר מכן, מסכה את הנושא שלאחר עריכת הייצור באמצעות תוכנת עריכת תמונה (למשל Adobe Photoshop). זה כנראה הסוג הנפוץ ביותר של צילום ריחוף.

זה סוג של ריחוף צילום יכול להשיג תוצאות מרהיבות אם זה נעשה בצורה נכונה. זה צריך להיות מובטחת כי האובייקטים המשמשים להתמודד עם הנושא קל להסיר במהלך שלאחר הייצור עריכה. כדי לבצע עריכה שלאחר הייצור, יש לבצע חשיפה כפולה (כלומר, לצלם שתי תמונות לעיבוד מאוחר יותר).

טיפים לצילום תמונות

א) להשתמש חצובה יציבה להחזיק את המצלמה ולהגדיר את החצובה למצב קבוע עבור התמונה כולה.

) ב השתמש במצב הידני במצלמה כדי לקבל את החשיפה הרצויה לאור ולשמור על אותה הגדרה עבור התמונה כולה.

ג) השתמש במצב המיקוד הידני על עדשת המצלמה כדי להשיג את נקודת המיקוד הרצויה בנושא ולשמור על נקודת המיקוד המתאימה לכל התמונה.

ד) שקול להשתמש בלחצן הצמצם הרחוק או להגדיר את המצלמה למצב צילום עצמי. זה אם אתה מודל היורה שלך.

ה) בעת ביצוע חשיפות כפולות, התמונה הראשונה צריכה לכלול רק רקע ללא אובייקט ואובייקט עזר. התמונה השנייה צריכה להיות מורכבת מאותו רקע, אבל עם האובייקט והאובייקט התומך הנדרש.

לאחר לכידת התמונות, יהיה עליך להשתמש Photoshop כדי ליישר את שתי התמונות. אז אתה יכול בקלות להסיר את האובייקט עזר באמצעות טכניקה מיסוך.

למעשה, חייב להיות הבדל משמעותי בצבעים בין האובייקטים הנלווים לבין הישות עצמה. זה מקל על בידוד ולמחוק אובייקט עזר במהלך העריכה.

טיפים כיצד להפוך את התמונה שלך נראית מציאותית יותר

נסה להפעיל או ליצור צללים של נושא מרחף. קח תמונה בתאורה רכה כדי לקבל צללים רכים, כי זה יקל על העבודה במהלך שלאחר הייצור עריכה. במידת הצורך, ניתן לשכפל את הצל של אובייקט עזר ולהוסיף צללים מלאכותיים באמצעות כלי ההקלטה ב- Adobe Photoshop.

הרקע המורכב, הריחוף אמין יותר. שימוש פשוט, צבע רקע אחיד עושה את זה קל מאוד להשיג את אפקט ריחוף. אולם, ככל שהרקע מורכב יותר וטבעי יותר, כך התמונה אמינה יותר. הסרה והחלפת המבנה התומך קשה יותר להשגה.

אם אתה מבין את העצות הנ"ל ועצות על צילום ריחוף, תוכל בהחלט להוסיף כנפיים לתיק הקיים שלך למשוך את קהל היעד שלך מהר יותר.

Leave a Reply