כיצד ליצור ePostcard אישית

admin

אתה יכול להרגיש יצירתי מדי פעם. יצירת ePostcard עם ברכות עבור מישהו מיוחד יעורר אותך יותר. משחק עם צבעים ותמונות יכול להיות כיף, אבל זה יכול להיות מאוד מסובך הודות פתרונות מתקדמים עריכת תמונה.

אמנם יש פתרונות תכנות מורכבים רבים עבור עיצוב גרפי (כגון Photoshop), הם יכולים להיות מכריע למתחילים. לכן, הכלי שבו נשתמש אינו תוכנת גרפיקה או תוכנית עריכת תמונה מורכבת. אנו נעשה את הגלויה שלנו עם Microsoft PowerPoint.

כל מה שאתה צריך הוא תמונה יפה / תמונה עם רכיב, רצוי עם רקע שקוף, כך שתוכל להתאים אישית את ערכות צבע הרקע על פי הרצון שלך. ודא המתקן שלך מתאים לאירוע. לדוגמה, כדי לקבל בברכה את האהובה שלך, בחר קליפ בהיר אל הלב, תמונה של פרח, זר, וכו 'כדי להביע את יום ההולדת רוצה חברים, ומצד שני ייתכן שתצטרך תמונה של עוגה טעים או בלונים.

אז לתפוס את אוסף התמונות שלך עם רקע שקוף לפתוח PowerPoint.

1. בחר תבנית ריקה, להעתיק להעתיק את אוסף תמונות (או להוסיף אותו)

2. באפשרותך להדביק מספר עותקים של אותו קליפ או מספר תמונות קליפ שונות. סובב ומקם אותם בשקופית.

3. עכשיו בואו פורמט הרקע. לחץ לחיצה ימנית ובחר את תבנית הרקע.

4. בחר את הצבע הנכון. ניתן גם לשקול הוספת מרקם או מעבר צבע במקום צבע יחיד. שיפוע יכול להיות ליניארי או רדיאלי ויהיה מורכב מפסיקים רבים. לחץ על כל עצירה ולשנות אותה כדי לקבל שיפוע של גוונים שנבחרו.

6. לחץ על הכרטיסייה הוספה והוסף את שדה הטקסט. לחלופין, הוסף גרפיקה Word המכילה מספר תבניות מוגדרות מראש עבור טקסט מסוגנן. תוכל לשנות טקסט זה על ידי בחירת טקסט ולחיצה ימנית כדי לבחור באפשרות "שינוי אפקטי טקסט". אתה יכול לבחור צבע עבור צבע הטקסט מתאר גם.

7. הזן את ההודעה שלך והתאם את הגופן לגודל גדול, נניח 72. צרף את השם של האדם המיוחד שלך להודעה כדי ליצור ePostcard בשבילה.

לשחק עם הגדרות, להוסיף סיבוב 3D, צל אפקטים משופעים כדי להתאים אישית את הגלויה.

8. עבור אל תפריט הקובץ (Alt + F) ולחץ על "שמור בשם". שנה את "שמור כסוג" ל "החלפת קבצי .JPG שנה את השם והמיקום שבהם ברצונך לשמור." לחץ על שמור בתיבת ההודעה "האם ברצונך לייצא כל שקופית …", לחץ על "שקופית נוכחית בלבד".

זה זה! הגלויה שלך מוכנה להישלח. עיין בתמונה שנוצרה על ידי ביצוע השלבים שלמעלה.

Leave a Reply