המהדורה הבסיסית של Photoshop

admin

רוב האנשים להגביל את עריכת התמונות על יסודות, ואת התוכנה זמינה עבור עריכת תמונות, ואת הפופולרי ביותר הוא Adobe Photoshop. אנשים יכולים להשתמש Photoshop בחינם, דרך גירסת ניסיון, אבל הם צריכים להיות זהירים כי כמה אתרים מציעים חינם Photoshop, ואנשים מאוחר יותר מבינים כי הקבצים עמוסים וירוסים. גירסת הניסיון של Adobe התוכנה טובה במשך 30 ימים. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל את מלוא היכולות של Photoshop, אתה צריך לקנות את הגירסה המלאה. העניין הוא, את הגירסה המלאה יש פונקציות רבות כי צלמים רגילים לא צריך. הצלמים הממוצע ביותר צריך את היסודות הבאים עריכת תמונה.

1. תיקון החשיפה

זה כנראה ההסתגלות הנפוצה ביותר של אנשים לתצלומים שלהם. Photoshop מאפשרת לך להתאים את החשיפה של תמונות במגוון רחב של פורמטים, כולל קבצי RAW ו- JPEG. ניתן לתקן את החשיפה הלא נכונה על ידי מעבר לתפריט "Image", לחיצה על "תיקונים" ולאחר מכן לחיצה על "רמות". ההיסטוגרמה תוצג. אתה יכול לבצע שינויים קלים על ידי הזזת המחוונים. התמונה תהפוך כהה או בהירה יותר, בהתאם לסוג המחוון שתעביר וכיצד תעביר אותו. כוונן את המחוונים עד לקבלת הבהירות הרצויה.

2. תיקון הנקודות החשובות ביותר

דרך קלה יותר לעשות זאת היא ללכת על האפשרות "מעוקם". אבל זה יכול להיות פקודה מעצבנת למתחילים. זה לוקח קצת זמן, אבל אתה צריך לתרגל את הפקודה "מעוקם", כי זה יכול לשפר את האור הרים או להאיר את הצללים כדי לקבל פרטים נוספים. הדרך הטובה ביותר למנוע בעיה זו היא undexxposure של המצלמה בסביבת ניגודיות גבוהה.

איזון החשיפה הכוללת קשה. דרך נוספת להדגיש אורות בהירים מאוד היא להשתמש בכלים לבחירה כדי לבחור את הנקודות הבהירות ביותר. לאחר מכן אתה יכול לעמעם את האורות. זה גם קשה. ודא שיש לך גיבוי של קובץ זה במקרה שאתה בלגן את הנוכחי הנוכחי במהלך עיבוד פוסט.

3. עריכת תחזיות צבע

צבע הטלות הם בדרך כלל טעות במצלמה. זה יכול להיות משופר הראשון, וודא שבחרת את האיזון הלבן הנכון במהלך הפגישה צילום. הגדרת האיזון הלבן במצלמה אינה קשה. אבל לפני שתשפר את ערכת הצבעים, הקפד לתקן תחילה את החשיפה. לאחר החשיפה נקבעה, לשפר את הצבע עם הכלי "צבע איזון" ואת "צבע התאמת" הכלי.

4. עריכת צבעים

בנוסף תיקון צבע, התאמה קלה נוספת שאתה יכול לעשות הוא לשנות את הצבע של התמונות שלך. זה פשוט יכול להיות כדי להפוך את התמונות חם או חם. ניתן גם להשתיק צבעים כדי ליצור תמונה קלאסית בגווני אפור. אתה יכול גם להרוות גוונים כדי להפוך את התמונה יותר אקספרסיבי. שיפורים תמונה מתקדמים יותר כוללים השתקה צבעים אחרים הדגשת צל אחד.

5. חידוד

גם תמונות משופחות היטב ניתן לשפר על ידי חידוד כדי להפוך את קווי המתאר ברור יותר אטרקטיבי. זהו אחד העריכה הבסיסית צילום שניתן לעשות זאת גם עם סוגים אחרים של כלי תוכנה. רק לוודא שאתה לא לחדד את התמונות.

ישנן טכניקות אחרות לעריכת תמונות בסיסיות, כגון הסרת עיניים אדומות והפחתת רעש. אך הקפד לערוך את התמונות שלך כדי לשפר אותן. Over-amplification יכול לגרום השפעה לאחור ולהפוך את התמונות שלך נראה מוזר. ודא שהקבצים המקוריים נשמרו בנפרד מהקבצים הערוכים, כך שיהיה לך משהו לחזור אליו אם העבודה העריכה משתבשת.

Leave a Reply