החשיבות של שירותי עריכת תמונות

admin

לעתים קרובות ראיתי אתרים עם תמונות חלשות או ממוצעות של מוצרים. אתה מבלה הרבה זמן וכסף כדי להכין את האתר שלך ולאחר מכן להציג תמונות המוצר המסכן.

אחד היעילים ביותר, באותו זמן, לזלזל דרכים להבדיל את עצמך מן התחרות ושיפור ההמרות היא אופטימיזציה של תמונות המוצר באתר.

שירות עריכת התמונות מסייע לך לקבל את התמונות המושלמות עבור המוצרים שלך. השירות לעריכת תמונות כולל תהליכי שינוי תמונות, בין אם מדובר בתמונות דיגיטליות, בתצלומים אנלוגיים או באיורים מסורתיים.

מה כולל שירות עריכת התמונות?

נתיב מסיכה: זהו נתיב וקטורי המשמש להפריד אובייקטים מהרקע שלהם. לאחר הפרדת אובייקטים, ניתן למקם אותם על רקע חדש או צבע חדש. נתיבי חיתוך נוצרים כדי לכסות חלקים לא רצויים של התמונה, יצירת נתיבים נפרדים הן לתמונה והן למסגרת הגרפית.

מסכת תיקון: שירות עריכת תמונות זה משמש לתיקון צבע ולהתאמה של גוונים בתמונות במקרה של צבעים לא מדויקים, שינוי צבע, חשיפת יתר, חוסר חשיפה ועוד.

Softmasking: שירות עריכת תמונות זה משמש בתוכנה הגרפית כדי לשלב את התמונה עם הרקע כדי לתת את הרושם של שקיפות חלקית.

תיקון צבע: טכניקה זו מסייעת לאזן את הצבעים של חפצים, להדגיש פרטים בקטעי צל, להתאים קונטרסט, להוציא פרטים, להאיר עיניים, להלבין שיניים, לתת מראה רזה לגוף, להסיר פגמים וקמטים וכו 'בתמונות.

מחק דברים: בעזרת שירות עריכת תמונות זה, באפשרותך למחוק פריטים לא רצויים מהתמונות ולקבל את התמונות הרצויות.

צביעה ספר קריקטורות: תהליך זה משתמש ב- Photoshop כדי להוסיף שכבה אחת או יותר לתמונות בשחור-לבן, ולאחר מכן להוסיף צבעים ומרקמים שונים. המעניינים ביותר והצללים מתווספים גם בשכבות נפרדות. ועל המראה קריקטורה אופייני מאוד, שכבות צבע ממוזגים וכמה מסננים מתווספים.

וקטורציה של גרפיקה: שירות עריכת תמונות זה כולל את השימוש בגורמים גיאומטריים, כגון נקודות, קווים, עקומות וצורות שונות, המבוססות על נוסחאות מתמטיות, להצגת תמונות בגרפיקה ממוחשבת.

אנימציה פלאש: בעזרת שירות עריכת תמונות זה, באפשרותך לתת לתמונה או לאובייקט סוג מסוים של תנועה וסגנון חזותי.

תפקידן של התמונות אינו רק משעשע אותנו, אלא גם בחיוך. התמונה היא חלק חשוב של זיהוי דפוסים ופיתוח משמעות ברמות גבוהות יותר. בקיצור, תמונות לדחוף אותנו ליצירתיות, ויצירתיות היא הבסיס של חדשנות בעסקים.

Leave a Reply