ניקון D3400 מצלמה תמונה שליטה – כיצד להשתמש בהם עם מצלמה D3400 Nikon D3400

admin

ניקון D3400 תמונה שולטת דומים במובנים רבים את האפקט שאתה יכול לקבל אם אתה שם מסנן על החלק הקדמי של העדשה. מסננים לשנות את החשיפה של התמונה שלך – לפעמים די בעדינות – ואתה יכול לתפעל שולטת תמונה כאשר אתה במצב חצי אוטומטי, שהוא M, A, S ו P. אתה לא יכול לשלוט בהם כאשר אתה במצב אוטומטי, אם כי הם עדיין חלים. לדוגמה, אם תסתכל במצב ה – PORTRAIT, תראה שתמונת התמונה היא לאורך, ואם אתה נמצא ב – LANDSCAPE, תראה שתמונת התמונה היא לרוחב. הם אפורים, כך שהם לא יכולים להשתנות, אבל הם זמינים. אז אתה יכול להגיד פקדי תמונה משמשים בכל מצבי החיוג – אז אתה צריך לדעת מה הם עושים. הנה תיאור קצר של מה התמונה שולטת לעשות ומה ההשפעות שהם יהיו בתמונות, כמו גם את הסרטים.

לכן, האלמנט הראשון של בקרת התמונה D3400 הוא בקרת תמונה סטנדרטית, והגדרה זו חלה על חידוד מסוים ועל רווח קל כדי להשיג ניגוד ורווייה. בעיקרו של דבר, זוהי הגדרת בקרת תמונה יומית. זה הוא אחד המשמש את ההגדרות האוטומטיות וכנראה את אחד תשתמש ביותר בתדירות M, A, S ו P.

עוד תמונה שולטת D3400 הוא נייטרלי. ההגדרה הניטרלית חלה רק על כמות קטנה של חידוד ללא כל שינוי אחר, אשר יכול להיות מאוד שימושי אם אתה מתכוון לעבוד על התמונה מאוחר יותר בעריכה התוכנה, כי זה אומר שיש לך את המראה הטבעי ביותר ואתה יכול ליישם את מה שאתה רוצה לעשות את זה רצוי עם תמונה. שליטה תמונה VIVID באמת משפר את הניגוד ואת הרוויה, ומשפר שחיקה. עכשיו זה שימושי אם אתה רוצה להדפיס ישירות מן המצלמה או כרטיס זיכרון מבלי לעשות כל עבודה שלאחר הייצור, אבל זה לעתים קרובות מדי רווי גוונים צבע להיראות קצת לא טבעי. זה באמת לא טוב עבור פורטרטים, כי זה לא עושה גוני עור בכלל.

רכיב הבקרה הבא בתמונת D3400 הוא האפשרות MONOCHROME. ניקון D3400 ישנה את התמונה למונוכרום, לא רק שחור ולבן. אתה יכול גם לשנות את זה לתמונה sepia או תמונה ציאנוטיפ. אני ממליץ שאם אתה הולך לקחת תמונה ולהפוך אותו לתמונה מונוכרום, אתה תיקח תמונה בצבע ולאחר מכן ללכת לתפריט לרטש על המצלמה ולשנות אותו שם, כי אז המקורי תמיד יהיה זמין כתמונת צבע המקורי. PORTRAIT D3400 תמונה שליטה נותן לך כמות קטנה של השחזה זה יכול לגרום לעור להיראות קצת חלקה בתמונה, ומבטיח כי גוונים העור הם מדויקים ככל האפשר. האפשרות LANDSCAPE בבקרי התמונות D3400 דומה מאוד במובנים רבים לשליטה בתמונות חי, אבל זה פשוט מוסיף קצת יותר בלוז וירק והוא אידיאלי, עבור נופים ונוף של החיים האמיתיים.

האפשרות האחרונה שיש לך בתמונות ניקון D3400 הוא שטוח, אשר נועד באמת עבור סרטים. הסיבה לכך היא שזה באמת desaturates את התמונה ואת מדה. בעת עריכת וידאו, זה הרבה יותר קל לשים את הצבע ואת הרוויה של עריכת וידאו ערוך מאשר להסיר אותו. זה יוצר חומר שטוח, בניגוד נמוך, כך שאתה יכול ליישם את מה שאתה רוצה להחיל לערוך ולעשות את הסרט או הסרט נראה בדיוק מה שאתה רוצה, מבלי להגביל אותך ואת הגבלת אותו על ידי רוויה מוגזמת או יותר מדי צבע.

בסדר, אלה הם ניקון D3400 תמונה שולטת וכיצד הם יכולים להשפיע על התמונות שלך. אם יש צורך, אתה יכול לשנות בעדינות את פקדי התמונה. ניתן לעשות זאת רק בהגדרות חצי-אוטומטיות, אך אם אתם נמצאים ב- M, A, S או P, והזן את MENU SETTING (הגדרות) MENU (הגדרות), ועבורם אל MOOU SHOOTING (תפריט צילום), ולאחר מכן תחת האיזון הלבן יש לכם את האפשרות SET PICTURE CONTROLS. עכשיו, אם תבחר באפשרות זו, תקבל רשימה של כל הפקדים התמונה שראינו זה עתה, ואם אתה לוחץ על כפתור רב בורר בצד ימין, אתה יכול ללכת המבצע הפנימי של כל אחד הפקדים התמונה ולשנות אותם. אתה יכול לשנות את צבע, שקיפות, להתכווץ, בהירות, צפיפות וצל, ואתה יכול לעשות את זה על ידי לחיצה על כפתור רב בורר שנותן לך יחידה 1 או שאתה יכול להשתמש ב כפתור בחלק העליון שנותן 1/4 יחידות, כך שאתה יכול לראות שאתה יכול להיות באמת מתוחכם באופן שבו אתה משנה את התמונות שולטת. עכשיו הם עובדים רק עבור M, A, S ו- P, כי אם תחזור להגדרות האוטומטיות, תקבל פקדים סטנדרטיים שלא השתנית, אבל אתה צריך לדעת אותם כי הם יכולים רק לשנות בעדינות את התמונה כדי להיראות בדיוק כמו שאתה רוצה את זה.

בסדר, עכשיו בואו נסתכל על ניקון D3400 אפקטים. זה יכול להיות אמר בעזרת תמונה שולטת כי יש לך איכשהו imitated משהו שניתן לעשות עם צילום אנלוגי, או עם אפקטים הדפסה חכם או עם מסננים – אשר ניתן להציב בצד הקדמי של עדשות. אבל עם ההשפעות כאן הם דיגיטליים בלבד לעשות רושם. אחד הדברים שאני בדרך כלל חושב עליהם הוא שאתה יכול להגדיר אותם לפני צילום תמונה או במקרים רבים כדי להקליט סרט, כלומר אתה יכול לראות את זה על המסך האחורי ולהחליט אם זה מתאים לך לפני שאתה לוחץ על זה או לחץ על לחצן ההקלטה. זה באמת מרשים, אבל אתה יכול גם לעשות את רוב ההשפעות לאחר צילום תמונה על ידי הולך METU RETOUCH וירידה ולחפש אותם שם. קיימים מספר שינויים בהגדרות הווידאו.

האפקט הראשון של ניקון D3400 הוא לילה VISION MODE והוא באמת שימושי באור נמוך מאוד, ולכן הוא נורה בשחור לבן, המאפשר המצלמה להזיז את ISO לגבול העליון. התמונה עצמה היא מגורענת למדי, אבל אתה יכול לצפות את זה באור נמוך ואני באמת לא ממליץ להשתמש השפעה זו, אלא אם כן אתה באמת צריך את זה. האפשרות VIVID בתוכנית D3400 Effects באמת משפרת את הרוויה והניגודיות, כך שתוכל לקבל תמונה או וידאו חזקים וברורים מאוד. POP גם להגדיל את הרוויה הכוללת של התמונה, אבל זה יהיה מעדיף להיות יותר מתאים פסטל מאשר צבעים בהירים. Photo PHOTO לוקח תמונה וגורם לה להיראות כמו איור. מחדדת את קווי המתאר ומפשטת את הצבעים ליצירת אפקט קומיקס או כרזה. השפעת מצלמה CAMERA אפקט במצלמה של ניקון D3400 נותן את הרושם של צילום שנעשה עם מצלמה בסגנון ישן עם עדשה פלסטיק. יש כמה vignetting בחוץ ואתה יכול לשנות את צבע צבע מעט כחול או מעט צהוב.

MinIATURE EFFECT משנה את התמונה על ידי טשטוש הקצוות, מה שהופך את האובייקט באמצע להתבלט יותר. למעשה, אם משהו נלקח על 45 מעלות ולקחת ממרחק, זה עשוי לתת את הרושם כי הנושא הוא צעצוע או מודל של דיורמה. הסרט יש אפקט חכם באמת עושה סרט לשגות זמן, שוב עם אפקט מיניאטורי של טשטוש בחוץ, אבל זה מאיץ את תהליך יצירת סרט, אשר נותן את האפקט של חלוף הזמן. בשלב זה, הוא לא להקליט את הצליל, אז זה יהיה שקט.

במצב SILHOUETTE בניקון D3400 אפקטים, המצלמה מגדירה את החשיפה עבור החלק הקל של התמונה כדי לאפשר את הצללית של הנושא להיות על רקע בהיר יותר. השתמש בהגדרת HIGH KEY כאשר לוקחים נושא בהיר כנגד רקע בהיר – המצלמה משתמשת בפיצוי חשיפה כדי להאיר מעט ולהוסיף קצת בהירות לתמונה. השתמש בהגדרה LOW KEY SETTING (הגדרה נמוכה) בעת צילום נושאים כהים על רקע כהה. במצב זה, נקודות אור מסומנות גם כדי לקבל הגדרה טובה יותר של צללים ואורות. SELECTIVE COLOR באפקטים D3400 היא דרך שימושית מאוד ליצור תמונה חזקה מאוד. בעיקרו של דבר, מה מאפשר לך לעשות הוא לבחור עד שלושה צבעים כדי לשמר את התמונה, ואת שאר התמונה הוא שחור ולבן. שוב, אתה יכול לעשות זאת בעת צילום תמונה או הקלטה של ​​סרט, או שאתה יכול לעשות את זה מאוחר יותר רק עבור תמונות בתפריט לרטש. זה די קל לעשות.

התמונה שולטת כמו שאני אומר, עובדת בכל המצבים של מצב החיוג, אבל אתה יכול לשנות אותם ב- M, A, S ו- P, והראיתי לך איך לעשות את זה, וכאשר אתה מסתכל על האפקט, זכור כי ניתן להחיל אותם לפני לצלם או במקרים רבים לאחר ובמהלך ההקלטה וידאו אתה יכול להשתמש ברובם עבור וידאו, ואלו שאינם הופכים מיד מסגרות וידאו יכול לתת אפקטים מעניינים מאוד להסתכל. הם לא יכולים להיות הדרישות היומיומיות של המיינסטרים של התמונה, הם לא יכולים להיות דברים מייד ללכת מיד, אבל הם שם ואני חושב שהם יכולים באמת להצמיד מכה עם התמונות שלהם ואת הסרט.

Leave a Reply