מצלמות קטנות, תמונות גדולות ותמונות נהדרות!

admin

הנתיב כדי לבחור מצלמה דיגיטלית בדרך כלל מוביל מזלג על הכביש. מצד אחד יש מצלמה קטנה שניתן לשאת בנוחות, אבל לא עושה את התמונות החדות ביותר; ומצד שני, מצלמה הקולטת את כל הפרטים והצבעים, אבל היא יחסית מגושמת. לפעמים זו אשמתנו שהתצלומים שלנו לא עבדו; לא הבחין באובייקטים זרים המסיחים את הדעת בתמונה או שכחנו לבקש תנוחה מסוימת. לפעמים זה באשמתו של המצלמה; מרשים כמו רבים של המצלמות של היום אינם מושלמים. ולפעמים זה לא אשמתו של מישהו; כמה מצבי תאורה הם פשוט בלתי אפשרי לשלוט.

למרבה המזל, שילוב של צילום דיגיטלי עם המצלמה והמחשב עשה את זה קל יותר מאשר אי פעם עבור התמונות שלנו כדי להתאים את הזיכרונות שלנו ואפילו כדי לשפר אותם. כדי לעשות זאת, אתה צריך שלושה דברים: תוכנת עריכת גרפיקה, להבין מה אתה יכול לעשות עם תוכנה זו ואת החזון, מה שאתה צריך לעשות כדי לתקן את התמונות שלך.

אחת הדרכים להתגבר על בעיות אלה ולשמור על עמדה נוחה בכיס צילום המצלמה היא ללמוד כיצד לערוך תמונות כך שהם נראים מקצועיים, למרות הציוד לא היה ציוד מקצועי לצלם. עבור אל [http://www.abcphotoediting.com] ולבדוק את הקריאה שלהם פשוט ספר אלקטרוני, אשר צעד אחר צעד ידריך אותך בדיוק איך לחדד תמונות, להסיר כל המכשולים מהתמונה, לשפר את התאורה או כל דבר אחר שאתה רוצה לעשות. ספר אלקטרוני זה קל להבין ואיכות טובה מאוד!

Leave a Reply