טיפים לצילום – כיצד למסגר תמונות כדי למנוע גיזום מוגזם

admin

כולנו מכירים את הכלי זמירה בתמונה שלנו עיבוד תמונה דיגיטלית. למרבה הצער, זהו אחד הכלים הנפוצים ביותר לעריכה, בעיקר כי זה קל לשכוח את המסגרות לפני שאתה לוקח תמונה. כן, זה קל לחתוך תמונות להיפטר תוספות רקע מכוער, כמו בקבוקי מים ריקים להתמקד רק על החלק הרצוי. או לפעמים אנחנו עושים קצת גיזום כבד לאפס על הפנים. אבל אם אתם מתכננים להדפיס את התמונות או להגדיל אותם, תקבל תוצאה סופית חדה יותר אם אתה עושה קצת תכנון מראש לפני לקיחת התמונה.

בכל פעם שאתה חותך תמונה, אתה מגביל את הגודל שבו אתה יכול להדפיס את התמונה שלך בלי להירתע או מתפורר. אם יש לך מצלמה ברזולוציה גבוהה ו לירות ב- High Definition או מתכנן להציג את התמונות שלך באינטרנט או הצגת שקופיות דיגיטלי, זה לא בעיה גדולה. עם זאת, על ידי הגדרה נכונה של היריות, תהיה לך גמישות רבה יותר במה שאתה יכול לעשות עם התמונות שלך ואתה לא צריך לבזבז זמן מסגרת התמונות שלך.

הנה כמה טיפים על איך שצריך מסגרת תמונות:

  • קח רגע כדי לחבר את הזריקה ולראות מה נמצא ברקע לפני אנשים מופיעים. אז אתה לא צריך למהר לירות כאשר הנושאים שלך הם חסרי מנוח.
  • בדוק מה נמצא ברקע משמאל ומימין של הנושא. האם יש פח אשפה או מוט טלפון על הכביש? עדיף להתאים את הזריקה שלך עכשיו כדי לחתוך את זה מאוחר יותר.
  • האם יש חפצים ברקע שיכולים להיות רקע אטרקטיבי לתמונה שלך? האם יש משהו ברקע שיכול לספק מסגרת טבעית לתמונה שלך, כגון דלת אטרקטיבית או גרם מדרגות?
  • בעת צילום אנשים בנוף או מבנים / ציוני ברקע, התוכנית הראשונה צריכה להיות ממוזער. נסו להתמקד בחפצים שלכם כך שהם לא ייראו כמו נמלים קטנות מול בניין ענקי, אלא אם כן תנסו להראות עד כמה גדול הדבר מושווה לאנשים.
  • תמונות נוף נהנות מלהראות יותר של התוכנית הראשונה כדי לספק פרספקטיבה טובה יותר.
  • שמור את האופק מעל קו האמצע של התמונה כדי לשפר את הרכב.
  • בעת צילום נוף, הצבת הנושא בחזית יכולה לשפר באופן משמעותי את התמונה. זה יכול להיות מעניין להתמקד על הנושא בחזית ולתת לרקע לטשטש או לנסות לאחור: להתמקד על הרקע ולתת את האובייקט לטשטש הראשון.

אם ניקח בחשבון את העצות הנ"ל, תוכל להפחית באופן משמעותי את התמונה המודפסת שלך, ולהגדיל את האפשרויות היצירתיות – החל הדפסים מוגדלים כרזות ללוחות שנה, ואפילו שמיכות וכריות עם התמונות האהובות עליך.

Leave a Reply