הסר רקע מהתמונות לקבלת התוצאות הטובות ביותר

admin

הסרת רקע מתייחס להסרת הרקע או הרקע של התמונה שבה הושמו האובייקט / אובייקטים. בעת מחיקת הרקע, ניתן למחוק את כל הרקע או רק חלקים נבחרים של הרקע.

בעבר, לפני שהצילום הדיגיטלי והטכנולוגיה הנוכחית המלווה את הסרת הרקע התקיימו בתהליך אינטנסיבי יותר.

הוא נעשה בחדר החושך תחת תנאי הסביבה הדרושים, כולל טמפרטורת החדר המתאים. הסרט היה שקוע בפתרון העבודה ונותן לו פיקוח שוטף. אם הסרט הוא overexposed, הפתרון עשוי להגדיל את טשטוש של הרקע ולהפחית את הרזולוציה.

עכשיו הסרת הרקע מוכנה עם כל תוכנת עריכת תמונה דיגיטלית כגון תוכנית לתפעול התמונה של גנו , או KORDONEK. KORDONEK הוא סוג מיוחד של יישום עריכת גרפי התומך סוגים מסוימים של גרפיקה אובייקט (או גרפיקה וקטורית).

זה לא הכרחי כי תוכנת עריכת תמונה דיגיטלית המשמש להסרת הרקע יכול להתמודד עם כל סוגי אובייקטים בכיוון גרפי. היתרון של שימוש GIMP היא, כמובן, כי זה מאפשר לך להמיר בקלות סריקה לתוך וקטור.

אחר נפוץ סריקה עורכי גרפיקה ו צילום דיגיטלי עורכי גם לעבוד היטב. רוב עורכי צילום דיגיטלי יש תוספים רבים שיכולים לשנות את הרקע בדרכים שונות. יישומי פלאגין הם תוכניות מחשב עם מטרות מוגדרות היטב. תוכניות עריכת תמונות מתוחכמות ביותר להשתמש plugins מיוחד יבצע עריכת רקע ומחיקה על פי קריטריונים שונים.

אובייקטים ללא רקע זה יכול לשמש במספר דרכים שונות. הם יכולים להיות ממוקמים על רקע חדש במצבי מצבים שונים. לדוגמה: ספה בחנות רהיטים יכול להחליף חנות רהיטים עם משרד. את האובייקט ניתן להעביר בכל דרך, וכן את היישור יכול גם להיות שונה על רקע חדש.

דבר מעניין על אובייקט ללא רקע הוא שומר על כל המאפיינים שלו, כגון צורה וגודל, אבל הוא גמיש יותר לשימוש אישי.

Leave a Reply