הכול על שביל המסיכה

admin

יש הרבה חדשות, מאמרים ואפילו הדרכות ברחבי העולם עם נתיב מסיכה. רוב הגרפיקה, הצלמים ואפילו יוצרי האתר שרוצים לשפר את התמונות שלהם לבצע נתיב מסיכה פשוטה או פשוטה. השירות נתיב חיתוך הוא כיום המגמה החמה ביותר בתעשיית מיקור חוץ גרפי.

בעיקרון, את נתיב מסיכה הוא תהליך של דפיקה את הרקע התמונה. נתיב זמירה הוא מאוד שימושי במיוחד בעיצובים גרפיים הדורשים תמונות גדולות. חברות בתעשיית הפרסום, במיוחד אלה במגזינים, לעתים קרובות להשתמש נתיב מסיכה.

שלא כמו רקע אחר ביטול כלים בתוכנה עריכת תמונות, נתיב מסיכה הוא נתיב וקטור המאפשר לך להציג חלק מהתמונה תוך הסתרת הרקע. נתיב המסיכה בתוכנית לעריכת תמונות הוא שווה ערך מבחינה פונקציונלית למסכה ב- Illustrator. אם אתה מנסה לחשוב על זה, את נתיב מסיכה היא צללית של האזור המשמש כמסיכה. בחירה באזור מסוך נותנת לך אפשרות לשנות את החלק הזה של התמונה, כגון הסרת הרקע או החלת צבע. עבור חברות רבות חיתוך כל מה שהם עושים, זה מסיר את הרקע התמונה כך הלקוחות שלהם יכול להוסיף בנוחות רקע חדש או פשוט לשנות את הצבע לבן. מלבד Adobe Photoshop, יש תוכנות אחרות שיכולות לעשות נתיב מסיכה, שבו נדון להלן.

Adobe Photoshop – מציעה מגוון רחב של כלי הסרת רקע, ואת הכלי הגמיש ביותר הוא כלי העט. הכלי עט משמש ליצירת נתיב מסיכה והוא נחשב כלי רב ערך עבור משתמשי Photoshop רבים. הכלי עט משמש מסגרת תמונה המורכבת עקומות Bezier ולהפוך את הנתיב שנוצר לתוך הבחירה.

באופן אישי, קל יותר בתחילה למקם את הנתיב נקודות סביב התמונה, ואז לחזור ולערוך את עקומות מאוחר יותר. אם אתה יכול לצייר עם הכלי עט בנוחות, אתה יכול להעדיף לצייר עקומות כמו הנתיב שלך. אם אתה רק מקום נקודות לעריכה מאוחר יותר, יהיה עליך למקם נקודה בין כל מקטע קו מעוקל שבו הקו משנה כיוון.

KORDONEK – הוא עורך של קוד פתוח גרפיקה. גימפ הוא חלופה מרשימה וחלוקה חופשית אל Adobe Photoshop. GIMP ניתן להשתמש עבור קומפוזיציה תמונה דיגיטלית, יצירה, ליטוש ועיבוד. אם יש לך את הכלי עט ב Photoshop, הם קוראים לזה את הנתיב כלי GIMP. כמו הכלי עט, כלי הנתיב יכול לבצע בחירות מורכבות על ידי ציון נקודות מסוימות המחוברות יחד עם העקומה.

צילום קורל – הוא יישום ידוע ליצירה ועריכה של תמונות. ביישום זה, הכלי שבו הם משתמשים עבור נתיב הגזירה הוא כלי הנתיב. כלי זה אינו שונה מ שימוש בכלי עט & # 39; ו Photoshop. שימוש בכלי הנתיב כולל גם עבודה עם עקומות Bezier.

אחרים עשויים לומר שהם מעדיפים GIMP עבור עריכת תמונות מהירה ומלוכלכת, בעוד שאחרים בוחרים Adobe Photoshop כי הם קלים יותר ומובנים יותר. נתיב זמירה, גם עם כל תוכנית אתה משתמש, הוא כמו ביצה קוורץ; יש חלקים טובים ורעים, אשר ביסודו של דבר אחת הסיבות העיקריות מדוע משימה זו היא מכה גדולה בתעשיית מיקור חוץ.

השבילים שימושיים באמת. ברגע שאתה שולט בכלי עט או כלי הנתיב, שם אותם כמו שאתה אוהב, אתה יכול ליצור צורות מורכבות באמת חופשי כגון סמלים, רישומים וסמלים. אז אתה יכול לשנות את הצורות האלה לתמונות סריקה ברזולוציה כלשהי. נתיבים הם רישומים וקטוריים (קו). זה אומר שאתה יכול למתוח ולשנות את הצורה של הנתיב וזה לא לאבד את כל הפרטים.

מסלול הגזום הוא כעת תהליך שכיח. תחשוב על זה, יצירת נתיב מסיכה היא תהליך פשוט, ארצי שכולם יכולים ללמוד לעשות. עם זאת, אם אתה עובד בחברה עם מועדים קפדניים – עושה את המשימות מעורפל לא מביא רווחים לחברה שלך. במקום להיפטר מהיצירתיות שלך, אתה תקוע במעקב אחר תמונות שאינן חלק מתהליכי הליבה שלך.

כיום, ישנן חברות רבות המציעות נתיב חיתוך שירות, ואת הבחירה שלהם היא די קשה, כי כולם מבטיחים איכות גבוהה במחיר נמוך. לפני בחירת נתיב שירות נתיב ספק, אתה צריך קודם לשקול את החברה שאתה הולך לשייך. קרא את המונחים שלהם ולחפש הפניות. בדוק את המוניטין שלך באינטרנט אם הם למעשה לשרת לקוחות באותו אופן שהם הבטיחו באתר האינטרנט שלהם. זה יהיה הכי טוב אם אתה יכול לבדוק את השירות בפעם הראשונה, כי רבים מהם כבר מציעים את זה קידום להוכיח ללקוחות שלהם כי הם בעצם מציעים נתיב מסיכה באיכות גבוהה.

Leave a Reply