5 דברים שעליך לדעת לפני בחירת שירות שחזור התמונות

admin

בסופו של דבר אתה מוכן לתקן תמונה של סבתא ישנה. אתה מכיר את מי שהיה בקופסת הנעליים על דלפק המטבח בשלושת החודשים האחרונים? אי שם לפני 20 שנה מישהו שפך עליו כרטיס ויש לו קפל שממנו ניסה מישהו לקפל אותו לשניים. כך או כך, זה נראה מחוספס. אתה לחפש באינטרנט ספר הטלפונים מחפש שירות שחזור תמונה, אבל יש כל כך הרבה אפשרויות, אתה פשוט לא יודע מה אתה מחפש.

יש הרבה חברות צילום מסעדה גדולה שיכולה לעזור לך, כל שירותים שונים מבטיחים, כגון הדפסים חינם, תיקון צבע חינם, הסתגלות טונלית, וכו 'אבל הנה 10 דברים שאתה צריך לדעת לפני בחירת מישהו כדי לשחזר את התמונה שלך.

1. שירותים אלה חינם אחרים הכוללים? חסר ערך.

אתה רוצה את התמונה שלך להיות משוחזר כי זה פגום. אבל תראה! חברה זו מציעה גם חינם "תיקון הטון" עבור כל הזמנה. בעוד שאתה יכול להיות baited על ידי כל "חינם" חינם, חברות רבות לעשות, יש לזכור כי רוב תוכנת עריכת תמונות, כמו Adobe Photoshop, יש מובנה כלי אוטומטי אוטומטי לתקן דברים כמו ניגודיות וצבע. למרבה הצער, חברות רבות פשוט ללחוץ על לחצנים אלה ולשלוח את התמונה. התאמות אלה צריך להיעשות באופן ידני, כי הגדרות אוטומטיות לעתים קרובות להפוך את התמונה נראית יותר גרוע מאשר קודם

2. החברה הזו במורד הכביש ששכרת? הם יכולים לשלוח את התמונה שלך להודו, אבל הם אמיתיים. כמו כל שירות אחר בימים אלה, העבודה שלך retouching יכול להיות bred כדי קצת בניין משרדים קטנים בהודו או בפיליפינים. זה לא אומר שזה משהו רע, כי אתה כנראה תקבל תוצאה נהדרת. עם זאת, אם יש לך דרישות מיוחדות לעבודה הקשורים לשחזור תמונות, ייתכן שהם לא יתורגמו היטב ויכול לגרום לתמונה שלך לדרוש עבודה נוספת כאשר אתה רואה ראיות. רק לשאול את התמונה retouching החברה אם אתה מוותר על העבודה שלך לפני קבלת כל החלטה.

3. אתה יכול לקבל שירותים רבים שאתה יכול לשלם בחינם

אז יש לך את התמונה החתונה המושלמת אם זה לא היה עבור עין אדומה zit על אחייניתך. אתה עלול להתפתות לקחת את זה כדי לשפץ את התמונה החברה כדי retouch זה. אל תעשה את זה. כל שעליך לעשות הוא להוריד את Picasso מ- Google (זה בחינם) ולתת לו לתקן באופן אוטומטי את זה ועוד שיפורים תמונה קטנה. השאירו בעיות גדולות עבור מומחים שיפוץ.

4. הכללה של "הדפסה חופשית" לא צריך להיות גורם מכריע

חברות רבות מציעות "הדפסה חינם" עם המשימה של שחזור תמונות. הם מודפסים בדרך כלל על נייר צילום סטנדרטי זול על המדפסת הביתית שלך. אם אתה באמת רוצה להדפיס, פשוט להשתמש Walgreens או Walmart.com ולשלם $ 0.11 כדי לקבל את זה, או לשאול את החברה בדיוק מה שאתה מקבל.

5. תמיד לקחת את התמונה שלך סרק את עצמך

זה עושה קצת יותר עבודה בשבילך, אבל לא סומך על כל חברה לכלול סריקה. רוב לטעון מחדש או לסרוק ברזולוציה נמוכה יותר. אתה יכול לקחת תמונה כדי Kinkos או חנות דומה אחרת ולסרוק אותו 600dpi רזולוציה ולשלוח את החברה עותק דיגיטלי על ידי דואר אלקטרוני. בנוסף, אם יש לך בעיות עם retoucher, הם יהיו רק גירסה דיגיטלית ואתה לא צריך לחכות ימים או שבועות כדי להחזיר את התמונה המקורית לפני המעבר לספק אחר.

Leave a Reply