תוכנת צילום אירועים חיוניים

admin

אין דבר כזה תוכנה מוחלטת על ירי אירועים, צלמי האירוע להשתמש מה מתאים להם הכי טוב, ואת הבחירה היא הפרט כמו סגנון הצילום שלהם, כל כך פשוט, מה צלמים הם משתמשים?

אקספרס דיגיטלי

ללא ספק, תוכנת מחשב רק שתוכננה מאפס עבור צלמי האירוע הוא אקספרס דיגיטלי, אשר מגיע בגרסאות רבות, שתיים מהן Core ו Pro. Core הוא גרסה עצמאית המאפשרת לך להשתמש Chroma-Key (מסך ירוק), תבניות של שכבות לוגו כדי להשלים את המגזין מכסה. יש עריכת תמונה בסיסית שניתן לשלב בקלות עם Photoshop לעריכה מתקדמת יותר.

בחזית העסק אתה יכול לעצב חבילות הדפסה ולהגדיר מחירים, מערכת משולבת במלואה. אחד היתרונות העיקריים הוא כי בעוד כמה דקות כמעט כל אחד יכול ללמוד את הפונקציות הבסיסיות שהם צריכים לדעת כדי להתחיל למכור תמונות מהאירוע צילום. ניתן להשתמש בתצורות עם מספר צגים שבהם הלקוח פשוט רואה את התמונה והמפעיל יכול לראות את כל הכלים שלו. נבנה ב- FTP, השימוש תיקיות חמות, כמו גם את הקישור בין inbuilt של המצלמה אומר שאתה לעולם לא נגמרים של דרך כדי לקבל תמונות לתוך התוכנית.

הקרוב ביותר שאתה יכול להגיע זה אחד שתוכננה במיוחד עבור Apple MAC TEPSA-X

Adobe Lightroom

עם שחרורו של גרסה 3 הוא הופך להיות מאוד פופולרי בקרב צלמי האירוע רבים. ניתן להגדיר מערכת ניטור שנייה דומה לביטוי דיגיטלי, כמו גם את היכולת להגדיר חבילות הדפסה ופריסות דף שונות. למרות שאינך יכול ליצור תבנית יומן, תוכל להגדיר אותה בקלות כדי להחיל את לוגו החברה.

Lightroom יש אחד הטובים ביותר אוטומטי איזון לבן כלים, ואם הירי בתנאים קשים כגון רכיבה על סוסים מקורה, רק לחץ אחד כדי למיין מהר דברים. Lightroom ציונים נקודות בתוכניות רבות אחרות כאן, ואת הכוח ואת הדיוק של כלי העריכה שלה הם הראשונים במעלה. אתה רוצה לקבל את אפקט התמונה, ואז פשוט ליצור אותו או להוריד אחד זמין רבים.

כלים אחרים זמינים, כגון ייבוא ​​אוטומטי יכולת מילות מפתח, כאשר התמונה מיובאים, ואת היכולת להגדיר כל סוג של רמת היצוא של התמונה כי הוא אידיאלי עבור אספקת מדיה דיגיטלית.

אתה מחפש משהו דומה MAC, ואז להסתכל חור או Fotostacja זמין עבור Windows ו- MAC.

פיקאסו

אם אתה רוצה הפשטות ואת רוצה את זה בחינם, אתה עשוי להיות מופתע על הקלות שבה אתה יכול לשלב את זה תוכנה חופשית לתוך העבודה שלך. זה בדיוק מה שנדרש עבור צלמי האירוע רבים ולמרות זה חסר משרוקית וצלצולים של תוכנות בתשלום יקר, זה יעיל מאוד. בין אם אתה רוצה לחתוך, או לשנות במהירות שחור ולבן או להגדיל את הניגוד, והוא יכול לעשות את זה בקלות. זמין בגירסאות Windows ו- MAC.

פוטושופ

הקעקוע הגדול של עיבוד תמונה יש גם את מקומו צילום האירוע. הטריק האמיתי הוא היכולת במהירות וביעילות להשתמש בכוח לשימוש כללי, משאיר את הכוח של פטיש קיטור כדי לפתור בעיות קשות. משתמשי Photoshop השתמשו תמיד במקשי קיצור כדי להאיץ את זרימת העבודה, אך היכולת לתכנת את מפתחות הפונקציה מוסתרים – להגדיר אותם כדי לקבל גישה מהירה לפונקציות שאתה צריך ואתה על המסלול הנכון. אין שום תוכנית אחרת שיכולה לגעת בה כשמדובר שחזור תמונה, אבל אני מקווה שכצלם טוב של האירוע אירועים כאלה יהיו מעטים.

Filezilla

כשמדובר העברת תמונה למחשב, filezilla היא אחת התוכניות שרת FTP ביותר בשימוש המאפשר חיבור קל משדר אלחוטי. כמו פיסת תוכנה חופשית זה מושלם ממלא את תפקידה. Filezilla זמין גם כלקוח FTP אם אתה רק רוצה להעלות תמונות לאתר או לשרת שלך.

ישנן תוכניות דומות רבות כגון FTP או FTP חמוד.

אשף מסך ירוק

תוכניות רבות מציעים מובנית Chroma מפתח (מסך ירוק) מפתח, כגון אקספרס דיגיטלי או TEPS-X, אבל אף אחד מהם יש כוח רב כמו תוכנה ייעודי כגון מסך ירוק אשף. ניתן ליצור תבניות מגזין מלא, כולל שכבות רבות שאינן שכבתית שכבת. התוספות האחרונות כללו את היכולת להוסיף צללים מציאותיים ומצב אירועים אוטומטי.

אלטרנטיבה מכובדת FX FX

מחנה לטירונים

כמו עם הפעלת התוכנה על מחשב MAC Apple, אתה צריך אמולטור וכנראה אין דבר פשוט יותר מאשר באמצעות Boot Camp, אשר נכלל עם הגרסאות העדכניות ביותר של מערכות ההפעלה MAC MAC.

יש לך מערכת הפעלה ישנה יותר של MAC, ואז תסתכל הקבלות

בריזה מערכות

לא תוכנה אחת, אלא אוסף של תוכניות שנכתבו על ידי כריס בריז, הכולל Downloader Pro, כלי המאפשר לצלם להוריד באופן אוטומטי, לארגן ולשנות את שמונת תמונות ונתוני תמונה. ישנם סוגים שונים של תוכנות כגון Nikon DSLR Control ו Canon DSLR בקרה (DSLR מרחוק Pro) המאפשרים לך לשלוט DSLR באמצעות מחשב או Hotfolder הדפסים, אשר באופן אוטומטי להדפיס את כל התמונות טעון לתוך התיקייה שנבחרה. הוסף את זה BreezeBrowser Pro, שהוא כלי לעריכה ולצפייה בתמונה, ויש לך אוסף נרחב, כי אתה יכול להשתמש ב workflows שונים.

Leave a Reply