פתיחת עסק צילום יהיה קל יותר עם 30 עצות חינם

admin

כאשר אתה צלם נלהב ואתה רוצה לבלות את החיים המקצועיים שלך לעשות משהו שאתה אוהב, כגון צילום, זה יהיה חבל אם לא היית הולך רחוק יותר, לא? אתה באמת לא צריך ללכת למוסד או לשלם אלפי דולרים כדי להתחיל. אתה רק צריך תשוקה ללמוד ולשרוד. רוב הצלמים הגדולים שרוצים לשרוד בסחר אפילו לא יודעים שיש להם את התכונות האלה כי הם אוהבים את מה שהם עושים והם פשוט לא יכולים להפסיק.

נכון שבצילום אתה יכול לעשות עושר ולא מתכוון לעשות את זה, או לעשות את זה להיפך, כי בכל מקרה זה תלוי הפרט. אז זה תלוי איזה סוג של צילום הם בוחרים, כמה זמן הם מקדישים לעסק, אם הם מסחריים, יותר אמנותיים מהרגיל וכו 'כל הנקודות האלה באים לידי ביטוי כאשר אנו מצליחים בעסקי הצילום או האולפן נחקר.

אני לא רוצה ליצור תקוות שווא במעבר האחרון, כי ההצלחה תחייב עבודה קשה, סובלנות וסבלנות. אלה שלושים עצות הבא צריך לעזור לך לאורך הדרך. מידע נוסף בנושא זה ניתן למצוא בקישור בתחתית דף זה.

היכן ניתן לקבל מידע על בניית חברה לצילום?

1. לפני תחילת הקריירה שלך בחברת הצילום שלך, לעשות מחקר מקיף כדי להבין את היתרונות והחסרונות. כמה רעיונות כוללים מנוי למגזין טוב הקשורים לתעשיית הצילום, כגון צלם מקצועי, מצלמה אמנויות צילום מחוז חדשות. בנוסף, האינטרנט הוא המקור הגדול ביותר של מידע והוא יכול לספק לך שפע של הזדמנויות קריירה או אפילו יותר מידע על הקמת חברה צילום.

באיזו רמה אתם רוצים להתחיל את פעילות הצילום שלכם?

2. זו השאלה הכי קשה כי אדם מעוניין להתחיל מפגשים עסקיים. חשוב מאוד להחליט איזה סוג של העסק צילום אתה רוצה לקבל את הדרישות הנכונות (לפעמים) כספים להתחזק.

מתי הוא הזמן הטוב ביותר להתחיל עסק צילום מפותח במלואו?

3. לאחר שתחליט מה אתה צריך את הציוד הדרוש כדי להגדיר את התשתית הבסיסית, אתה צריך לשקול בזהירות את הכלי הראשי שלך – המצלמה, בין אם דיגיטלי או סרט. אתה גם צריך לשקול בזהירות מחשב אמין, איכותי התוכנה המתאימה לתפעל תמונות עם אפקטים מיוחדים. אם העסק מבוצע בקנה מידה המוני, ייתכן שיהיה צורך לתכנן ולהקים מעבדה הולכת וגדלה.

o מה מפעלים יספק העסק שלך עם הכנסה אמיתית?

4. העסק החדש שנוצר בצילום דורש מיקום מסוים או קצב (עובד מקומית), כמו בעיתונות. לדוגמה, צילום חתונה, צילום ספורט או צילום פיתוח. לאחר שהוקם, אתה יכול גם לגוון לתוך תחומים רבים אחרים.

o בניית תיק תמונות

5. זה תמיד חשוב להכין תיק טוב ביחס לצילום. על התיק לכלול אוסף של עבודות צילום רלוונטיות, שלדעתכם מרשימות. ודא כי התמונות הן בעלות אופי יוצא דופן מגיעים בתחומים שונים. התיק שלך חייב להיות מסוגל להרשים את הלקוח בפגישה הראשונה.

6. אל תשמור את כל התמונות שבבעלותך. שמור את העבודה הטובה ביותר בתיקיה, כך שאתה לא צריך להביך או שאתה לא צריך לתרגם תמונות שאינן רלוונטיות.

7. להציג תמונות ספונטניות הנוכחי כי אתה חושב הם באיכות טובה. אתה תהיה מופתע כמה אנשים מגיבים בחיוב על הבעות של אנשים כאשר יש יריות טובות.

ציוד בסיסי נדרש

8. רקע בד עם אורך מינימלי של 7-9 מטרים וצבעי רקע צריך להיות כחול כהה או כחול כמו דרישות המינימום מלכתחילה; גם מותג אולפן תאורה המערכת, כגון נורמן & Speedtron; מוסמך עיבוד תמונה תוכנה, כגון Photoshop, Corel צבע חנות, וכו '

האם יש צורך ליצור סטודיו איפור במסגרת סטודיו התמונות שלך?

9. איפור וצילום לעיתים קרובות הולכים יד ביד. איפה איפור מעורב, הוא מכונה לעתים קרובות כתמונה מלאכותית, כי איפור יכול לשנות לחלוטין את אישיותו של אדם ולפעמים את הקשר שלה עם המוצר במקרה של צילום פרסום.

איזו תוכנת עריכת תמונות זמינה בשוק?

10. תוכנת עריכת תמונה שעושה אפקטים מיוחדים אפשריים ושינויים מלאים בתמונה, ולעתים קרובות חוסך זמן.

11. כמה פופולרי עריכת תמונות תוכניות לכלול Photoshop CS; פוטושופ אור, iPhoto, הצג מולטימדיה, MediaPro, ACDSee, Corel ו Picasa.

האם האחסון ועיבוד התמונות חיוניות בבניית עסק צילומי?

.12 לעולם אל תאפשר הרפיה בעת טיפול בתמונות או בארכיון. אתה תצטער על כך מאוחר יותר. יעילות אחסון וגישה תשפר או תפגע בסביבת העבודה שלך. לעתים קרובות תמונות ישנות הופכות בעלות ערך רב יותר לאורך זמן.

איך אתה יכול בקלות לשמור תמונות בנוסף לשיטה קונבנציונאלי?

13. המצלמות של היום הם מאוד תכליתי ומאפשר הורדה והעלאה ממכשירים מפתיע מאוד, כולל טלפון סלולרי, אבל התמונות ניתן גם מאוחסן על גבי תקליטורים, USB ו- DVD.

o בחירת מצלמה

14. לשמור על המותג הידוע. את רמת megapixel הציע את איכות זום חייב להיות מנותח בקפידה. יש לי את המועדפים שלי, אבל יש הרבה טוב כמו שלי.

15. רוב המצלמות תואמות מחשבים ומדפסות, יתר על כן, כי אנחנו כרגע באמצעות כרטיסי זיכרון, אנחנו באמת חופשיים לפעול ללא הגבלות.

o איזה סוג של אתר אינטרנט צריך אדם?

16. אוסף התמונות שלך חייב להיות מסווגת כראוי בקטגוריות שונות. המראה החזותי של האתר שלך יעשה פלאים עבור החברה שלך, אז לחשוב על תצורה חצי אוטומטי שבו עבודות תחזוקה ועבודה קשה נעשים בשבילך כמו photostockplus.

17. זכור כל הזמן לעדכן ולתחזק את אתר האינטרנט שלך, כך בכל פעם שאנשים באים על פני האתר שלך, הם ימצאו משהו חדש ומעניין בו.

o זכויות יוצרים עבור התמונות שלך

18. זכויות יוצרים הן החוק המוגן על ידי מי שהוא הבעלים או שצילם את התמונות. תרגיל חכם אם אתה רוצה להשתמש בכמה חנויות כלבו למטרות מסחריות.

o מדוע כרטיס הביקור מועיל?

19. כרטיסי ביקור מועילים בכל חברה. האפשרות ליצור איתך קשר לאחר הפגישה הראשונה היא שימושית ביותר. הוא חייב להכיל את כל פרטי הקשר שלך. אם אתה צלם, הטוב ביותר הוא חכם, גרפיקה מרשימה או תמונה עם הציוד שלך. מספר הטלפון או כתובת הדואר האלקטרוני שלך חייבים להיות קלים לקריאה. ראיתי כרטיסים שיש להם שמות ותצלומים גדולים, ומספרי הטלפון כל כך קטנים שקשה לקרוא אותם. מגוחך! הגדר את מספר הטלפון כפריט הגדול ביותר בכרטיס – רוב האנשים ישתמשו בו.

מה הדברים שאתה צריך לזכור כאשר מתכננים לבנות חברה צילום החתונה?

20. צילום חתונה הוא כמעט האמנות עצמה. יש הרבה דברים לזכור עבור מושב חתונה מוצלח באמת. הכנתי עוד מאמר כדי להתמודד עם זה בפירוט רב יותר וזה הכל על – דיג תמונות. –

o היתרון של צילום ההקצאה

21. צילום מהמטלה הוא ענף הצילום שבו האדם מעורב או מואצל כדי ללכוד את ההופעות של משהו מרשים ויוצא דופן, למשל במקרה של פרסום או צילום דיוקן; זה יכול לספק הכנסה יציבה לאחר ללמוד את החבלים.

על הכשרון של צילום סדרתי

22. צילום הוא ענף הצילום שבו נאספו צילומים של תמונות שניתן למכור לקונים המעוניינים, מעצבים, סוכנויות פרסום וכו '. זה יכול להיות גרור איטי, אבל אם התמונות שלך מחושב היטב, זה יכול להיות מקור הכנסה מתמשכת. – האהוב עלי הוא istockphotos -.

o במקומות אחרים שבהם אתה יכול למכור את אוסף התמונות שלך?

23. תוכניות אמנות הם פלטפורמה מעולה שממנו היצירתיות שלך ואת העבודה יהיה מוערך באמת, כי במקומות כאלה תמצאו לקוחות נישה שיש להם עין על כישרון אמיתי. מקומות כאלה ידועים להביא תהילה מיידית.

24. פארק חורף אמנות הצג באורלנדו, פסטיבל אמנות אוקלהומה סיטי, העיר העתיקה אמנות הצג; שיקגו, בוסטון מילס אמנות הצג; פנינסולה, אוהיו, מופעים אמנותיים דומים מתרחשים בחלקים שונים של העולם וקל למצוא באינטרנט. פשוט חפש ב- Google את "תצוגת התמונות" ואת שם הארץ שבה אתה נמצא לאחר הוספת סימן החיבור; "תערוכת צילומים" + שבדיה

o מחירים מחויב מלקוחות

25. בשלבים הראשונים של העסק שלך, אל תנסה לחייב סכומים מופרזים, כי זה יגרום רושם רע ואתה תאבד לקוחות לטווח ארוך יקר. עצור לאט. התקשר צלמים אחרים ומחקר. חמש שיחות טלפון צריך לעשות את זה.

פרסם את עסקי הצילום שלך

26. אתה חייב לנסות למכור את העבודה שלך במקומות הנכונים. תמונות ניתן גם לפרסם באינטרנט. פרסום באמצעות האינטרנט יגדיל את שאילתות הלקוחות. אל תשכח לחפש את השווקים המקומיים הרלוונטיים ולהדפיס את התפסים במגזין המקומי או בעיתון שלך ותמיד תמיד להציג את מספר אנשי הקשר שלך – תמיד!

27. הקמת ופופולריזציה של חברה היא אתגר קשה, אבל אם לאמץ אסטרטגיה שיווקית מתאימה. כיום, הפרסום הוא אחד המדיה הפופולרי ביותר לקידום מכירות. פרסומות ניתן להציב באתרי אינטרנט, ספרי טלפונים מקוונים, עיתונים ומגזינים, וכו 'לפני בדיקה, לבדוק את המדיה המתאימה. לפעמים הצעות טובות מקשות על זיהוי רכב הפרסום הנכון.

28. אתה יכול ליצור אתר משלך כדי לקדם ביעילות את חברת הצילום שלך, אבל דבר אחד שאתה צריך לזכור הוא לא לשכוח לכלול סעיף עם המלצות להעריך את התגובות של אנשים המבקרים באתר. תן להם להגיב.

o הסיכויים לקריירה בעיתונות הצילום

29. אנשים המעוניינים להתחיל צילום החברה יכולה להתחיל את הקריירה שלהם על ידי הפיכת עיתונאי צילום. תמונות אטרקטיביות ויוצאות דופן יכולות להיות מועברות לעיתונים, מגזינים, אתרי אינטרנט ופרישת תעשיית הצילום עד כדי כך שאפילו ארגוני תקשורת בינלאומיים יציעו לכם כסף טוב בתמורה לתמונות נדירות באיכות גבוהה.

30. הצלמים העיקריים עוסקים בטלוויזיה, חבילות שירותי העתקה, עיתונים, מגזינים וצילום סקיצה. ישנם מקומות עבודה רבים אחרים הקשורים לצילום מאשר אי פעם בעבר, בשל מגוון וגמישות של צילום דיגיטלי, כבוד רב יותר קשור עם מקצוע זה. חלק של העסק שאינם עסקיים הם: עיתונות, גרפיקה, פרסום, DTP עבודה, פרסומים הסרט עושה.

לכו להכין משקה חם ולחשוב על איפה להתחיל, כלומר, אם עדיין לא התחלת.

Leave a Reply