מאפיינים טכניקות ושירותים לשחזור צילום דיגיטלי

admin

צילום רפרודוקציה הוא תהליך של התאוששות תמונות שנפגעו או בנסיבות כאלה בשל שטח אחסון ירוד. התמונה משוחזרת כדי לשחזר את הרגעים שהיו להיות משוחזר על ידי התבוננות בתמונה, אשר למרבה הצער פגום. תארו לעצמכם מצב כזה, למשל, כאשר ההורים של הילד לוחצים על תמונות רבות שגדלו וצעדו את צעדיהם הראשונים. רגעים אלה הם בעלי ערך ולאחר כמה שנים, ההורים אוהבים להראות לילדים שלהם תמונות ורגעים חיים, וזה מחמם את ליבם, נותן להם זוהר מסוים, אשר לא ניתן להשיג בשום דרך אחרת. כאשר תמונות כאלה נמצאות פגומות ו / או מעוותות, זה גורם לרגע של הגבות זז. אל תדאג עכשיו כי הופעת הטכנולוגיה נתן לנו את ההזדמנות לתקן ולשחזר תמונות המונית ולספק להם את האושר שהם באמת מגיע.

שחזור תמונה דיגיטלית היא טכניקה שמשחזרת 99% מהתמונה הפגומה ומשנה תמונות, תיקון אזורים פגומים, כגון צבע, הסרת קמטים קלים וכתמים, שריטות, כתמים ועקבות וכו '. כאשר אתה משחזר תמונות, באפשרותך גם לערוך אותן כדי לשנות את הרקע או להוסיף פרטים נוספים אובייקטים או אנשים לתמונה. הטכנולוגיה הגיעה לרמה חדשה בהשוואה ימים כאשר שחזור תמונות יכול להיות רק תמונה או חלומות. כיום, תמונות שבורות ופגומות נסרקות באמצעות סורק מחשב ונשלחו למחשב. באמצעות תוכנת עריכת תמונות, כגון Photoshop, מסיר את כל המכשולים, ואת התמונות מוצגים עם החסד שקיבלו לאחר הקליק הראשון.

בהתבסס על הנקודות לעיל, אתה יכול בטעות לומר כי התמונות ניתן לשחזר בקלות, אבל זה יכול להיות שונה. צילום תמונות יכול להיות קשה מאוד, תוך לקיחה בחשבון מצבים שונים, כגון גיל הצילום, שטח אחסון רע, מצב רע של תמונות הנגרמות על ידי כיפוף וקפלים, וכו 'תמונות דורשות בדיקת משמעות ועבודה על אותו. אם המושג שמאחורי כל תמונה אינו נלכד ומוצג, הפעולה אינה מוערכת. בנוסף, תהליך שחזור התמונה אינו יכול להיות אסטרטגי, משום שלכל תמונה יש משמעות וגודל משלה. בגלל שיש סיבוכים כאלה רבים, חברות מיקור חוץ בחלקים שונים של העולם מציעים שירות שחזור תמונה כדי לעזור לציבור הרחב. הם משלבים קבוצה של עורכי גרפי מאומן היטב ומנוסים אשר נקבעו היטב, יש את הידע של המשאבים הזמינים להקדיש את המקור שהוביל את העידן החדש.

Leave a Reply