אפקטים חיוביים לעריכת תמונות עבור התמונות הדיגיטליות הישנות שלך

admin

באמצעות אפקטים צילום מגניב באמת יכול להפוך כל תמונה דיגיטלית הישן לתוך יצירת מופת מודרנית.

רוב תופעות צילום הם קצת מוגזמת על ידי משתמשים, כי הם מאוד קל ליישם והפכו פופולריים מאוד בזכות המראה של "תמונות פרופיל" על רשתות חברתיות.

את התמונה מגניב המקורי צריך לקחת באופן ידני באמצעות התוכנה המתאימה, כגון Photoshop. כל חלופה זולה יכולה להיות תשובה מהירה בשבילך, אבל זה לא ייתן לך תוצאות מדהימות באותה מידה.

אנו ממליצים שתעיין בדפי האפקטים הנפוצים ביותר של תמונות לפני שתנסה ליצור את עצמך מאפס. טכניקות רבות עריכת תמונות מגניב ניתן ליישם בקלות לאחר ביצוע ניסויים משלך.

ביסודו של דבר, אתה תמיד רוצה לשאול את עצמך: מה אני מנסה לשפר בתמונה הזאת?

אם הצבעים טועים, להתאים את הצבעים; אם הניגוד הוא נמוך, אתה יכול בקלות להגדיל את זה בעצמך.

מצאתי אפקטים צילום מטורף באינטרנט, אבל אני עדיין מעדיף ליצור שלי. זה רעיון טוב להשתמש אלה שאתה מוצא באינטרנט והוספת הקשר הספציפי שלך אליהם. אם אתה צובר ניסיון בטכניקה זו, תוכל בקרוב לקבוע מה ההשפעה הושגה על ידי איזה או איזה כלי.

מניסיוני האישי פוטושופ תמיד היה מנצח, אבל אם אתה לא יכול להרשות לעצמך תוכנה יקרה, אתה יכול לנסות להשתמש Gimp או אפילו צייר. בעיקרו של דבר, כל תוכנה זו עושה את אותו הדבר, פחות או יותר, אבל התצוגה והממשק שונים במקצת.

לא משנה אם אתה מעוניין בתחום מסוים, למשל אפקטים קוליים מגניבים עבור הבנים, או אפילו אם האינטרסים שלך הם קצת יותר רחב, ניסיון זה יהיה באמת לפתח את כישורי הצלם שלך ולתת לך מבט חדש על טכניקות ישנות ידועים.

אני כבר משתמש אפקטים דומים במשך זמן רב ואני מאוד שמח עם התוצאות. הדבר היחיד שאני תמיד ממליץ הוא לא להיות עצלן מדי ותמיד להוסיף מגע אישי אפקטים טעון בעבר או תבניות.

על ידי ביצוע הצעדים הפשוטים האלה, אתה פשוט לא יכול להשתבש. שאלתי צלמים רבים שהיו בתחילה אנשי מקצוע, ואני ממליץ לנסות את אותה אסטרטגיה אם המטרה שלך היא לפתח את היכולות שלך.

Leave a Reply