אופטימיזציה של גרפיקה באינטרנט ותמונות

admin

משתמש האינטרנט הממוצע ממתין שהדף יוצג רק עד 8 שניות. עם גודל הדף האופטימלי של פחות מ 100,000. אם אתה בתעשייה שבו התמונות הם העסק שלך, אופטימיזציה של תמונות אלה עבור האתר שלך יכול להיות מכריע.

אופטימיזציה של גרפיקה אינטרנט נכונה היא על מציאת האיזון הנכון בין איכות התמונה וגודל התמונה. כי כל תמונה צריכה לא יותר מ -30 אלף. פיקסלים, שלושת השלבים הללו יעשו אופטימיזציה לתמונות ויעלו את טעינת הדף מהר יותר.

שנה את גודל התמונה.

על ידי שימוש בחבילת התוכנה לעריכת תמונות או תמונות, ניתן לשנות את גודל התמונה או תמונה או לחתוך אותה לממדים המתאימים שתידרש בחלל האתר. זוהי שיטה טובה יותר מאשר שינוי גודל התמונה בעורך HTML WYSIWYG, כי למרות השינוי במראה, הגודל של קובץ התמונה יישאר ללא שינוי.

צמצם את מספר הצבעים.

הקטנת כמות הצבעים המשמשת בקובץ התמונה תפחית גם את גודל הקובץ. שוב, בתוכנת עריכת התמונות, אתה יכול להפחית את כמות הצבעים המשמשים את התמונה, להבטיח את אובדן הפרטים הקטנים או איכות. לדוגמה, אם יש לך לוגו שחור ואדום שנשמר כקובץ .gif, לא אמור להיות אובדן משמעותי של איכות כדי להגביל את הצבעים מ 256 צבעים ל 4-8 צבעים, אשר יפחית באופן משמעותי את גודל הקובץ. אם התמונה שלך משתמש הדרגתיים ואתה שם לב שאתה מקבל בלוקים צבעוניים באזורים שיפוע, פשוט להוסיף קצת ditering לקובץ אופטימיזציה. Diterering יגדיל את גודל הקובץ, כך תצטרך לקבל איזון בין צבעים ו diterering כדי לקבל את הגודל האופטימלי. עם זאת, אתה עדיין צריך להפחית באופן משמעותי את גודל התמונה למרות שאתה משתמש dithering.

הזן את הגובה והרוחב של התמונה

בכל פעם שאתה משתמש בתמונה באתר שלך, עליך תמיד לנסות לכלול הן את תכונות הגובה והן את רוחב הרוח של התמונה ב- HTML. זה יאפשר לדפדפן לזהות במהירות את גודל התמונה ולהמשיך לטעון את שאר הדף מבלי לחכות לטעינה התמונה, אשר יגדיל את מהירות הטעינה.

בחירת פורמט הקובץ הנכון

דרך חשובה להקטין את גודל התמונות היא להשתמש בסוג הקובץ המתאים המתאים לתמונה. ישנם שני סוגים נפוצים של קבצים המשמשים גרפיקה אינטרנט, GIF ו- JPEG.

אנימציות

רוב התמונות באינטרנט צריך להישמר כקובץ gif. הכלל לשימוש פירושו שרוב התמונות, למעט צילומים, צריכות להיות קובץ .gif. זה כולל שרטוטים קו פשוט, צורות, סמלים קטנים, כל דבר לא מסובך מדי.

קבצי GIF הם lossless קבצי תמונה דחוסים, כלומר קבצי תמונה ניתן לדחוס מבלי לאבד נתונים. עם זאת, קבצי GIF מוגבלים ל 256 צבעים או פחות, ולכן הם בדרך כלל לא מתאים לתמונות. קבצי GIF גם מאפשרים לך להשתמש ברקעים שקופים, כך שתוכל להציג תמונות על רקע צבעוני או בדוגמת.

JPEG

Jpegs צריך לשמש רק עבור תמונות או תמונות מורכבות יותר, כי השימוש במספר רב של gradients. גדלי התמונות גדולים יותר מקובצי GIF, אולם ניתן לדחוס את גודל התמונה על-ידי הקטנת איכות התמונה. יהיה עליך להתנסות כדי למצוא את האיזון הנכון בין איכות וגודל. אתה צריך לנסות להפחית את איכות התמונה לעתים קרובות ככל האפשר לפני שאתה מאבד הגדרה יותר מדי של התמונה. בדרך כלל זה יהיה על ירידה של 50%, אם כי הפחתות נוספות עשוי להיות אפשרי במידת הצורך.

שימוש במטמון הדפדפן

הדרך האחרונה להקטין את המהירות של מהירות הטעינה באתר האינטרנט שלך היא, במידת האפשר, באמצעות אותן תמונות ברחבי האתר.

מטמון הדפדפן הוא האזור בדיסק הקשיח המקומי שמאחסן את התמונות שבהן נעשה שימוש לאחרונה. כאשר הדפדפן גולש בדף עם קובצי תמונות, הדפדפן מוריד את הקובץ ומציג את הקובץ בדפדפן. אם אתה עובר לדף אחר עם אותה תמונה, הדפדפן יכול לזהות את התמונה ולהציג אותה ישירות מהמטמון מבלי שתצטרך להוריד שוב את התמונה. משמעות הדבר היא שאם אתה יכול להשתמש תמונות פופולריות ברחבי האתר, זמן הטעינה יהיה מהיר יותר, כי התמונות יהיו מוכנים וזמינים לתצוגה מהירה.

שימוש במדריך זה כדי לייעל את התמונות באתר שלך יכול להפחית באופן משמעותי את גודל מסמך ה- HTML שלך, אשר יגדיל את המהירות של טעינת הדף. תיזהר, זה יכול להיות ממכר ואתה יכול לייעל יותר מדי. לא להקריב יותר מדי איכות בגלל המהירות. אף אחד לא רוצה לראות אתרים מכוערים עם תמונות מטושטשות, מטושטשות.

Leave a Reply