שחזור תמונות – להחזיר את הזיכרונות הנפלאים האלה בתמונות

admin

הזיכרונות נשמרים ונשמרים לעד בתמונות. אנשים שמתו זמן רב תמיד יכולים להיזכר בתמונות האלה. כי אנחנו משלמים הרבה תשומת לב אליהם, אנחנו שמים את התמונות האלה במסגרות ולהשתמש בהם כמו עיטורים בביתנו ומשרדינו, ואפילו ללבוש אותם בארנקים ושקיות. עם זאת, יש נסיבות שיכולות לשנות את המראה של התמונות האלה, כגון אסונות טבע ואפילו תאונות פשוטות. זה בזמנים אלה כאשר היינו צריכים כמה טכניקות שחזור להחזיר את הזיכרונות הגדולים התמונות האלה לתת.

שיטות וכלים

נזק או הידרדרות שיכולים להתרחש עם התמונות שלנו ניתן להקל על ידי שחזור של הצילום. לשם כך, אתה זקוק לעזרתו של מתקין תמונות מוסמך כדי להפוך את התמונות שלך נראה איך הם צולמו בפעם הראשונה. בגלל שחזור תמונות היה קיים במשך זמן רב, ניתן היה לצפות כי רובם היו ועדיין נעשים בחדרים כהים של מומחים לצילום. כלים מסורתיים בשימוש על ידי מומחים אלה כוללים ליטוש של צבעים, מברשות האמן, טונרים, fixers פלדה, מכולות הסרט, וכימיקלים אחרים. כלים אלה משמשים לעתים קרובות עבור שחזור ידני, שבו צבעים, מברשות וחשיפה מסננים והדפסים נעשים ביד.

כיום, שחזור תמונה יכול להיעשות דיגיטלית עם כלים כגון מחשבים, סורקים, צגים ברזולוציה גבוהה ועריכת תמונות תוכנה, כמו גם ניירות, דיו וניירות עם תמונות באיכות גבוהה. השחזור נעשה באמצעות מחשב, והתוצאות נשמרות לעתים קרובות כמו קבצים אלקטרוניים שניתן לאחסן על תקליטורים או מודפס או שנשלח בדוא"ל.

זרימת המסעדה הדיגיטלית

יש זרימה שמתרחשת בדרך כלל בעת שחזור תמונות דיגיטליות, ואלה הן:

  • הצבת סרט פגום או תמונה דועכת מתחת לסורק
  • לרטש או שחזור באמצעות עורך התמונות
  • קבלת תדפיס של מוצר מוגמר באמצעות דיו באיכות הגבוהה ביותר, ניירות ומדפסות
  • על ידי שמירת התמונה המשוחזרת על מדיה נשלפת כגון תקליטור או USB

הבעיות הרגילות עם הצילום

ישנן בעיות רבות אתה עלול להיתקל כשזה מגיע לתמונה כי ניזוק או כבר מתדרדר. אלה כוללים דהייה חזקה, סדקים, דהייה ושינוי צבע, חוסר שיווי משקל בניגודיות וניגודיות, חשיפה לקויה ונזק שנגרם על ידי הסביבה, מים, קלטת או גיל. כאשר בעיות אלה קורות, יש גם דרכים שונות לשחזר תמונות שבהן ניתן להשתמש כדי לבצע תיקונים ולשחזר את חייהם של תמונות ישנות או פגומות. אחד מהם הוא צביעה, אשר בעצם מכניס צבע על תמונה בשחור לבן. אתה יכול גם לקבל אפקטים מיוחדים, כך שאתה מקבל תמונה טובה יותר ממה שהיה לך במקור.

למרות שחזור איכות המקורי של התמונה תמיד היה העבודה של מומחים, עכשיו אתה יכול לעשות את זה בעצמך. כל שעליך לעשות הוא למצוא ספר טוב על הנושא שיכול לספק לך הדרכה על מה לעשות את הסוג הטוב ביותר של תוכנת עריכת תמונות. עם זאת, אם אינך בטוח לגבי זה, למצוא את המומחה הנכון היא הדרך הטובה ביותר לשחזר תמונות פגום או ישן.

Leave a Reply