שבילי כוכב צילום: 4 טיפים לצילום תמונות של שמי הלילה

admin

צילום עם שבילי כוכבים מאפשר לך ליצור תמונה ייחודית ורבת עוצמה המציגה את פלאי שמי הלילה. המטרה העיקרית שלך היא להשתמש בחשיפות ארוכות, כך המצלמה יכולה ללכוד אור כי בדרך כלל לא יהיה בנסיבות אחרות. כמו כן יהיה עליך לצלם את הכוכבים בלילה, אשר יכול להיות קשה אם אין מקורות זמינים אחרים של אור. צילום עם שבילים כוכביים דורש סבלנות ותשומת לב לפרטים, אבל ברגע שאתה כבר שולט בו, תוכל ליצור תמונות נהדר שאתה יכול לחלוק עם חברים ובני משפחה. הנה כמה טיפים על איך ליצור הדפסים יפה של שמי הלילה.

1. השתמש בטכניקות של חשיפה ארוכה

התקן את המצלמה על חצובה מאובטחת והשתמש בשחרור מרחוק עבור לחצן שחרור התריס. יהיה עליך לרשום חשיפה ארוכה אחת ולשים בצד שעה טובה כדי לראות את תנועת הכוכב. שים את העדשה כמו הרבה אור ככל האפשר ותמיד לצלם כוכבים באור הירח, שם אתה לא יכול לראות את הירח. ככל שהשמים כהים יותר, כן ייטב. קח ירייה ניסיון לחשב את החשיפה תצטרך.

2. השתמש זיהום אור לטובתך

זיהום אור מהרחובות הסמוכים או מנורה בקצה הדרך עלולים להשפיע על חשיפות ארוכות. עם זאת, כמה צלמים לראות את זה כיתרון, הוספת אווירה מדהימה לכל התמונות שאתה עושה בשמי הלילה. אתה צריך לחוות את זה סוג של אור כדי לקבל יריות טוב, במיוחד אם אתה מגלה כי זיהום אור משפר את התמונה של המסלול מתחיל. זכרו, עם זאת, כי המצית השמים, שבילי הכוכבים שלך יהיה פחות בניגוד עם האור הוסיף ממקורות מלאכותיים.

3. לצלם תמונות בתנאים ברורים

אתה רוצה לצלם את עקבות הכוכבים בשמים בהירים, ללא ערפל ועננים מוגזמת. בחר ערב מתון כאשר השמים בהירים, לצלם, בערב עם לחות נמוכה או הרחק זיהום וגודש במרכז העיר. הגדר את החצובה שלך בפאתי העיר כדי לקבל הדפסים המושכים את העין, הרחק מן האלמנטים שעלולים להפריע הצילום שלך.

4. השתמש בתוכנת עריכת תמונות כדי לשפר את שבילי הכוכבים

תוכנת מחשב לעריכת תמונות תאפשר לכם ליצור שבילי כוכבים יפים מהתמונות. שקול להשתמש במסננים או שכבות תמונה כי הטון את שמי הלילה ואת המקום יותר דגש על שביל הכוכב.

Leave a Reply