למעלה 5 יישומי אנדרואיד בשנת 2016

admin

התופעה של יישומי אנדרואיד צברה תאוצה הודות ליישומים שימושיים רבים. כיום, אנשים להתמכר ליישומים אלה ולמעשה להשתמש ביישומים אלה עבור משימות חשובות רבות בחיי היומיום שלהם. יישומים שימושיים אלה כיסו כמעט את כל החלקים החשובים בעולם הווירטואלי כדי להקל על חייו של אדם רגיל. ישנם מיליוני יישומים שעונים על הדרישות שלך, בואו לדון כמה יישומים שימושיים כאן.

האפליקציה הטובה ביותר לאבטחה של Android

Avast Mobile Security: עם יותר מ -100 מיליון התקנות, תוכנית זו נגד תוכנות זדוניות עבור אנדרואיד מציעה שירותים משופרים כגון חסימת שיחות, יישומי אחסון יישומים, יועץ פרטיות, חומת אש ועוד. הוא מספק גם תכונות כגון מגבר RAM, שואב אשפה, סורק Wi-Fi, וכו 'מגנה על התקנים מאתרים זדוניים, קישורים, הודעות דוא"ל, טלפונים, הודעות טקסט וכו' זה גם מספק הודעות על תוכנות ריגול ותוכנות פרסום. זה אנטי וירוס מנוע מספק הגנה מלאה מפני כל האיומים האפשריים.

היישום הטוב ביותר לניהול קבצים

מנהל הקבצים (העברת קבצים): יישום זה מוצע על ידי Cheetah Mobile ויש לו יותר 50 מיליון הורדות. כלי ניהול קבצים זה מציע שירותים נרחבים למשתמשים, כגון חיתוך בסיסי, העתקה, הדבקה, מחיקה, חיפוש, דחיסה, ביטול דחיסה ותכונות מתקדמות רבות, כגון טיפול בענן, העברת קבצים מסוג Wi-Fi ועוד. אתה יכול להשתמש בכלי נוח כדי להציג קבצים לפי סוג (תמונה, קול, וידאו, הורדות, וכו ') ואתה יכול לגשת אליהם בלחיצה אחת על יישומונים. יישום מדהים זה מציע פרוטוקולים רבים להעברת קבצים קלה.

האפליקציה הטובה ביותר לגיבוי בענן

G Cloud Backup: יישום זה הוא חבילה מלאה עבור דאגות הקשורות אחסון. יישום זה מאפשר לך ליצור גיבויים בענן כדי לאחסן כל קובץ (תמונות, וידאו, אודיו, אנשי קשר, מסמכים, הודעות, יומני שיחות, וכו '), כדי לשמור אותם במקום בטוח. ניתן לגשת לקבצים אלה בכל עת ובכל מקום. אתה יכול להשתמש ביישום זה כדי להעביר בקלות נתונים בין מכשירים שונים כדי להגדיל את שטח הדיסק של המכשיר. הוא תומך בכל מכשירי Android, כולל טלפונים חכמים, טאבלטים, מכשירי iPhone ו- iPad.

היישום הטוב ביותר לעריכת תמונות

PicsArt Photo Studio: עם יותר מ -300 מיליון התקנות, את PicsArt צילום סטודיו הוא אחד היישומים הטובים ביותר עריכת תמונות זמין היום. זה בא עם מאות רבות עוצמה עריכת תמונה כלים כגון ערבוב ו זמירה תמונות, מסננים וכו ', וכולל אלפי חינם קליפ ארט, קולאז תבניות, מדבקות, גופנים ועוד, מה שהופך אותו לאחד החזקים ביותר עריכת תמונות כלים. זה עובד כעורך תמונות, כלי ליצירת קולאז'ים וכלי ציור המשמש להפיכת תמונות רגילות ליצירות אמנות.

את הטוב ביותר כושר & סגנון חיים App

7 דקות של אימון: מוערך על ידי מיליוני משתמשים ברחבי העולם, יישום זה הוכח מדעית כדי לעזור לך להתמודד עם כל הבעיות הבריאותיות שלך. זה עוזר לרדת במשקל, לחזק את השרירים, לשפר את תפקודי הלב וכלי הדם ועוד. התכונה העשירה שלה תומכת ב- Google כושר, מספקת הדרכה קולית, מציעה יומני אימון, זמן מעגל מתכוונן וזמן מנוחה מספק הודעות על אימון יומיומי ועוד. זוהי בחירה מצוינת להישאר בריא ומתאים.

עם יישומים אלה שימושי, אתה יכול להפוך את החוויה אנדרואיד מרשים ונוח. בנוסף ליישומים אלה, הבעיה הנפוצה של המשתמשים היא שטח עמוס ולא מאורגן על המכשירים שלהם. זה משפיע על מהירות ויעילות של המכשיר. כדי להתמודד עם מצב זה, תוכל להשתמש ביישום Android Cleaner כדי לקבל תוצאות מיידיות וטובות יותר.

Leave a Reply