כיצד לקבל Pinterest עוקבים!

admin

משקיפים הם אחד הגורמים לקבוע כמה חזרות, תצוגות, הערות או כמה אתה מקבל עבור התמונות שלך מוצמד! אם הלוח שלך יש חסידיו רבים, התמונות המוצמדות על ידי תגיע לקהל רחב. זה כאילו מישהו עוקב אחריך על Pinterest, יקבל את כל העדכונים לגבי הפעילות שלך והוא יכול כמו התמונות שלך ואת הסיכה אותם שוב, אשר ימשיך את התמונה שלך לתלמידים וכן הלאה! אז אתה יכול לראות את הכוח שיש מספר גדול של חסידיו!

עכשיו מתעוררת השאלה, איך אני יכול לקבל אלה followers? ובגלל זה אני כותב את המאמר הזה, המניע העיקרי שלי הוא לעזור לי לקבל משקיפים רבים, הודות אשר הסיכות להגיע לקהל גדול יותר, ואתה להשיג תוצאות טובות יותר של החברה שלך שיווק או מה שאתה רוצה לעשות! התיאוריה העיקרית היא:

  • התחל קטן – קודם כל, אתה לא צריך למהר ולהתחיל דואר זבל באתר כולו, לעשות ערך אלגנטי בעולם של Pinterest ולהעלות תמונות שלדעתך יהיה אהב על ידי כל מי שמחפש בקטגוריה זו ויהיה מוצמד שוב. ככל סלילי יותר, כך החשיפה טובה יותר.
  • כותרת קליט – נסה לתת את התמונה שלך כותרת קליט להעלות משהו שאתה חושב יהיה לבלוט מתמונות אחרות בקטגוריה זו!
  • כפל – עכשיו שאתה מתחיל לרכוש כמה משקיפים, אז אתה צריך להגדיל את התדירות של סיכות ולנסות להכפיל את המשקיפים, מכוון המשקיפים הנוכחי שלך.
  • חדשנות – אל תנסה להעלות את מה שאחרים שולחים, ליצור תמונות חדשות באמצעות תוכנית לעריכת תמונות (משהו לתפוס את העין) וליצור מגוון רחב של לוחות רישוי המכסים נישות שונות, אנשים נוטים לעקוב אחרי אנשים עם מגוון עצום של טבלאות. אתה יכול לקבל צבעים פלורסנט בתמונות למשוך עיניים אנושיות להתמקד יותר על קטגוריות כגון אופנה, אמנות מלאכה, בית ומזון, כי יש להם פעילות יותר מאחרים.

כל זה הוא אמר, עכשיו אתה יכול להרגיש קצת demoralized כאשר המאמצים הטובים ביותר שלך לא מספיק טוב כדי לתת לך את התוצאות הרצויות, או העבודה הקשה שלך הולך לשום מקום. אל תדאג בכלל! רוב המשתמשים המוצלחים של Pinterest התקשו להתחיל, אך בסופו של דבר החלו לצבור מומנטום כאשר העוקבים שלהם החלו לעלות. הם מתחילים להשיג תוצאות טובות יותר אפילו עם פחות מאמץ. הייתי אומר שזה תמיד טוב להתייעץ עם כמה אנשי מקצוע במהלך ההתחלה, כך שתוכל לקבל את האצה הראשונית הנדרשת כדי להיות על המסלול הנכון!

Leave a Reply