כיצד לערוך תמונות באמצעות 3 תוכניות הטוב ביותר כי הם נגישים בקלות

admin

גם זה הדור הדיגיטלי, כולם צריכים לפעמים לערוך את התמונה או תמונות. ישנן סיבות רבות מדוע עריכת תמונה נדרשת. כמה מן הסיבות הן אורות רעים, הבזק של העיניים, מהבהב של התמונה ועוד. פעמים רבות אנשים רוצים להסיר לחלוטין את תמונת הרקע ולשנות אותו לגמרי חדש. אנשים גם רוצים להסיר שלטי חוצות או כותרות בכתב בשבי בתצלומיהם. הודות לטכנולוגיות מתקדמות ואלתור מהיר בתוכנה, כל זה יכול להיעשות עם כמה לחיצות עכבר. כאן אני אדבר על איך לערוך את התמונה באמצעות 3 תוכניות הטוב ביותר.

1. Microsoft צייר:

Microsoft Paint, המכונה גם MS Paint, היא אחת מהתוכניות הבסיסיות לעריכת תמונות. זה זמין בחינם עם כל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט. זוהי תוכנה ברמה הראשונית. כל מי שאין לו ניסיון עריכת תמונות יכול להתמודד עם כמה תכונות נהדר של תוכנה זו. הפונקציות הבסיסיות מגיעות מ- MS Paint הם בחירה חופשית, שבה ניתן לבחור באופן אקראי כל אזור, מחק מאפשר לך למחוק את כל מה שבתמונה, אשר משמש בדרך כלל כותרות בכתב. תוכנה זו יש פונקציית טקסט המאפשר לך להוסיף טקסטים משלך בכל מקום בתמונה. אחת הפונקציות המעניינות ביותר ב- MS Paint היא הפקודה "בחר צבע", בעזרתה תוכל להצביע על העט הצבעוני שנבחר לכל צבע בתמונה ולבחור בדיוק באותו צבע. זה בדרך כלל משמש כדי להסיר כתמים לא רצויים המופיעים על העור.

2. Corel לצייר תמונה לצייר:

התוכנה השנייה הטובה ביותר לעריכת תמונות היא Corel Photo Paint. תוכנה זו דורשת כמה כישורים לפעול. אנשי מקצוע רבים משתמשים בו כדי לצלם תמונות של עבודה מקצועית שגרתית שלהם. יש 4 פונקציות עיקריות שניתן לעשות באמצעות דיו לעריכת תמונות. עם הכלי להסרת עיניים אדומות, אתה יכול בקלות להסיר השתקפויות אור מהמצלמה בעיניים שלך. שנית, הוא מספק כלי מברשת מגע המסייע להסיר נקודות או שריטות שנעשו על ידי חלקיקי אבק. זה בדרך כלל גלוי בתמונות סרוקות. שלישית, אתה יכול לעשות כיף עריכה עם אפקט צל אפקט שנותן תמונה שלך מבט 3D. לבסוף, אתה יכול להחיל את האפקט קרוע קצה לתצלומים שלך, כך שכל ארבעת הדפים נראים קרועים. צילום צבע יש פונקציות רבות ושונות שמאפשרות לך לערוך את התמונה בכל דרך שתרצה.

3. Adobe Photoshop:

Adobe Photoshop היא תוכנת עריכת התמונות הטובה ביותר. זה דורש גם מיומנויות מסוימות ברמה מתקדמת. ב- Photoshop, באפשרותך לבצע את כל המשימות שבאפשרותך לבצע באמצעות MS Paint ו- Paint Paint. בנוסף, במצב שכבת שכבת, ניתן לשנות תחת תמונות חשופות, הגדלת בהירות מבלי להשפיע על איכות התמונה. ניתן גם לשנות את צבע השיער במצב ערבוב השכבות. יש רקע לנגב כלי המאפשר לך בקלות להסיר חפצים מן הרקע. על ידי מכתים סלקטיבי, אתה יכול בקלות להסיר את הצבע של כמה אלמנטים של התמונה ולהשאיר צבעים אחרים על התמונה, כפי שהיא כדי להדגיש אזור מסוים. יש הרבה דברים אחרים שאתה יכול לעשות ב Photoshop, כגון שינוי צבע השיער שלך, לשים חפצים חדשים על התמונות שלך, ואתה יכול אפילו להפוך את החבר שלך נראה כמו קריקטורה.

Leave a Reply