5 עצות פשוטות לעריכת תמונות ב- Photoshop

admin

Adobe Photoshop היא אחת התוכנות החשובות ביותר של המחשב שלנו, בזכותו עריכת תמונות הוא הליך פשוט אפילו למתחילים בעלי ידע אמין על מחשבים. תוכנית זו יכולה לשמש ליצירת תמונות מאפס או לשנות תמונות קיימות.

ואכן, פוטושופ הפכה את תקן התעשייה עבור עריכת תמונות. למרות שאתה יכול להיות מומחה עריכת תמונה, למידה ועבודה על תוכנה, אבל בעקבות כמה עצות פשוטות על עריכת תמונות Photoshop יכול לעבוד פלאים.

לאחר הפעלת Photoshop Image Editing, בחר את הכלים המתאימים. כלי הבחירה פועלים בדרכים שונות לבחירת תמונה שלמה או חלק ממנה. כלי הבחירה כוללים סוככים, lasso, wands קסם, וכו ', אשר יש לבחור בהתאם לצורך לבצע חיתוך, העתקה, עריכה או retouching פעולות.

חתוך את התמונה

ברוב התצלומים, גם אם הם מורכבים היטב, יתברר כי יש כמה קטעים בהם שאתה לא צריך. לכן, השלב הבא בעריכת התמונה Photoshop הוא להסיר את השטח הלא רצוי של התמונה, אשר ניתן לעשות זאת בקלות בעזרת כלי חיתוך. עליך ללחוץ על מקש הבקרה כדי לבחור את כלי החיתוך ולאחר מכן ליצור שדה בתוך התמונה. כאשר אתה רואה תיבת סימון בפינות תיבת היבול, באפשרותך להזיז ולשנות את גודל האזור כדי לבחור את האזור המדויק שברצונך לחתוך.

הסרת אבק החיישן

אלמנט נוסף שמשפר את איכות התמונה הוא הסרת כתמי אבק שחוזרים שוב ושוב לעדשת המצלמה. חיישן אבק ופסולת אחרת על המטריצה ​​של המצלמה גלויים ביותר בתמונות שצולמו עם פתחים קטנים או על אזורים רגילים כגון השמים. לכן, אתה צריך להשתמש במברשת מרפא להיפטר כתמי אבק בתמונה.

הגדל את הניגודיות

גורם חשוב נוסף בעריכת התמונה Photoshop היא להגדיל את הניגוד של התמונה כדי להפוך אותו חי יותר. זה יכול להיעשות בקלות על ידי הבהרת תאורה אחורית כהה את הצללים של התמונה. אתה צריך לגרור את החץ הלבן (יד ימין) בחלון השמאלי כדי להבהיר, ואת החץ השחור (יד שמאל) ימינה כדי להחשיך.

כוונון צבע מדויק

בחלק מן התמונות, ייתכן שיהיה צורך לכוונן את הצבעים של התמונה, כי צבעים בהירים, רועשים לעתים קרובות נראה נורא. כתוצאה מכך, ניתן להגדיל את רמת הרוויה של התמונה. למרות הוספת כמות גדולה של רוויה עושה את התמונה נראית יותר צבעוני, אבל אתה צריך לנסות לשמור על השינויים בצבעים המינימום, כי הרוויה גבוה יכול לגרום לתמונה להיראות לא טבעי.

לחדד את התמונה

לבסוף, אתה צריך לחדד את התמונה כדי לעשות את זה יותר שקוף ומדויק. כמעט כל התמונות הדיגיטליות ניתן לחדד, אך ההגדרות המדויקות תלויות אם התמונה הסופית תוצג על המסך או חייבת להיות גלויה בטופס מודפס. זה צריך להיעשות מאוד בדיסקרטיות, כדי למנוע רעש דיגיטלי לא רצוי.

עם אלה 5 עצות לעריכה Photoshop, אנו בהחלט לעזור לך ליצור תמונות באיכות טובה יותר כי נראה טבעי ספונטני.

Leave a Reply