תכונות של Adobe Photoshop

admin

Adobe Photoshop, הפופולרי נקרא פוטושופ, הוא אחד המובילים עריכת תמונות תוכניות בשוק היום. התוכנה פותחה על ידי Adobe Systems והיה אחד היישומים הרגילים של מפתחי אינטרנט רבים, מעצבים וסוכנויות פרסום ברחבי העולם.

תודה על התכונות המתקדמות של Photoshop, אתה יכול לקבל אפשרויות עריכת תמונות ללא הגבלה, אשר מבדיל אותו מכל שאר תוכניות גרפיות זמין בשוק. יש לו את כל הכלים הדרושים שניתן להשתמש בהם כדי לשפר ולשנות תמונות.

עריכת תמונות היא שיטה של ​​שינוי כל תמונה, איור, צילום דיגיטלי או אנלוגי.

תכונות של Adobe Photoshop:

בחירה – זוהי התכונה הבסיסית ביותר אבל עוצמה של Photoshop. ניתן לבחור רק חלק מהתמונה שבה ברצונך שהשינויים ייכנסו לתוקף. שיטה זו מבוצעת באמצעות כלים כגון כלי מרקי, לאסו ועט.

שכבות – שכבות הן קבוצה של אלמנטים מוערמים שונים המכילים חלקים שונים של התמונה. זוהי אחת התכונות הטובות ביותר שנוצרו על ידי Photoshop. שכבות מאפשרות לך לעבוד על חלקים שונים של התמונה ולשלב אותם כדי להשיג גימור דרמטי.

שינוי גודל התמונה – פונקציה זו מגדילה או מקטינה את התמונה במידת הצורך.

Trimming – זמירה מאפשרת לך לבחור את החלק של התמונה שברצונך לשמור. מסיר את השאר.

חידוד וריכוך – פוטושופ יש את הכוח לעבד אפקט חד או מטושטשת על התמונות. פונקציה זו זמינה על ידי בחירת הנושא הראשי והחלת השפעות השחזה או ריכוך. תכונה זו היא הנפוצה ביותר בשימוש פורטרטים להתמקד טוב יותר בנושא.

מיזוג תמונות – פונקציה זו מאפשרת לך לשלב שתי תמונות נפרדות או יותר כאחת.

הסרת אלמנטים לא רצויים – טכניקה זו כוללת שימוש בכלי שיבוט כדי לשמור על מרקם התמונה. זה שימושי כאשר אתה רוצה להיפטר אובייקטים מוסחת בתמונה, אשר נותן יותר להתמקד בנושא. תכונה זו יכולה לשפר את צילום תקריב של דיוקנים כדי להסיר עקבות אקנה בפנים.

שינוי צבע סלקטיבי – עם פונקציה זו ניתן לשנות את הצבע של חלקים מסוימים של התמונה, ולשמור את שאר הצבעים המקוריים.

חיתוך – מאפשר לך לחתוך את כל התמונה לחלקים מסומן עם קבצים שונים ולאחר מכן משמש התוכן של האתר. תכונה זו היא אוטומטית בשימוש נרחב כדי ליצור mockups האתר.

יש הרבה יותר תכונות של תוכנה מדהימה, כי אתה רק צריך לגלות, וזה יהיה מאוד לפשט את המשימה של עריכת התמונה במהירות וביעילות רבה יותר עם תוצאות מראה מקצועי.

Leave a Reply