תוכנה נהדרת שאתה יכול להשתמש באופן חוקי ללא עלות – GIMP

admin

האם ידעת שיש קבוצה שלמה של תוכנות המכונה "קוד פתוח" תוכנה שניתן להשתמש בהם ללא תשלום? זה נהדר עבור RVs, גמלאים ואחרים שאוהבים מוצרים גדולים במחירים נמוכים.

רבות מתוכניות אלה מציעות תכונות זהות או טובות יותר מאשר עמיתיהן המסחריים, הן מעודכנות מעת לעת ללא תשלום ובדרך כלל עובדות מבלי לכבות את המחשב. מה עוד, יוצריהם לא כל הזמן להפציץ אותך עם הודעות שיובילו אותך לקנות עדכון או תוכנית אחרת!

יתרון נוסף הוא שלרובם יש פורומים משתמשים פעילים מאוד שמוכנים לענות על כל שאלה או לסייע בפתרון בעיות. לעתים קרובות תהיה תשובה להודעה שלך בתוך מספר דקות עד מספר שעות. וכן, כמו התוכנית עצמה, אין תשלום עבור מידע זה!

המאמר הראשון שלי בנושא זה הוצג על ידי OpenOffice.org — תוכנית יעילה מאוד עם תכונות דומות חבילת משרד, אך ללא עלויות גבוהות ותסכול.

GIMP הוא הנושא של מאמר זה. השם המלא של GIMP הוא סוֹלNU ואנימָג Manipulacja Program. בקיצור, הוא עורך תמונות עם יכולות מורחבות.

כיום, רבים RVers יש מצלמות דיגיטליות להקליט נסיעות וחברים חדשים. אבל כאשר התמונות נטענות לתוך המחשב מהשבב מצלמה או זיכרון, מה אנחנו עושים איתם? ובכן, נדפיס כמה מהם. אבל הודות לתצלומים הגדולים האלה ולא טובים מאוד, אנחנו יכולים לעשות הרבה יותר דברים יצירתיים.

רוב המחשבים או המצלמות יש עורך תמונות שנותן לנו לפחות כמה אפשרויות עריכה: שינוי גודל, חיתוך, התאמת בהירות וכו 'כדוגמה אני משתמש HP Image Zone. אני לא בטוח אם הוא בא עם המחשב שלי HP או המצלמה של אשתי. אני בטוח שזה לא עולה שום דבר יותר וכולל אפשרויות המתאימות ביותר עבודות צילום "נורמלי".

אבל מה אם אתה רוצה "להעלות את הבר"? לעתים קרובות צפו Photoshop מציעה יכולות מקצועיות, ומה נראה לי כמעט בלתי מוגבל פונקציות. וזה עולה כמה מאות דולרים – דולר כי רוב RVers יעדיפו לשים במיכל הדלק!

GIMP הוא חלופה קיימא והוא זמין לכולם ללא תשלום! אתה יכול לקבל את הגירסה המלאה (לא מבחן או הערכה) של תוכנית זו נהדר כאן: http://gimp.org.

הודות GIMP, אתה יכול לערוך את התמונות הדיגיטליות שלך או יצירות אמנות במידה רבה. כמה דוגמאות:

  • האם אתה רוצה לשנות את התמונה הרגילה שלך לתמונה נהדרת? השתמש GIMP להיפטר עיניים אדומות, להאיר כמה אזורים כהים ולשפר בניגוד.
  • האם אתה רוצה לשים את סוזי ודודה אן באותה תמונה? אתה עושה את זה עם GIMP.
  • האם יש לך תמונה נהדרת של בניין מפורסם, רק כדי להפוך אותו לשבור כמה קווי חשמל חוצה את זה? פשוט: מחק קווים באמצעות GIMP.
  • האם אתה רוצה להסיר את הרקע כולו יש תמונה עצמאית של אדם או אובייקט או בניין לשימוש באתר האינטרנט שלך, בחוברת, כרטיס ברכה או נייר מכתבים? שוב, להשתמש GIMP כדי לגרום לזה לקרות.

אם אתה באמת סוג יצירתי, תוכנית זו צריכה לענות על כל הצרכים שלך. ואם אתה רוצה או צריך תוצאות מקצועיות, GIMP, גם אם העלות שלה היא אפס, יענה על הצרכים שלך.

אבל לא בלי אתגרים. מספר עצום של פונקציות לא מגיע ללא מחיר. שלא כמו כמה תוכניות עם יכולות מוגבלות, באמצעות GIMP אינו אינטואיטיבי. למרבה המזל, האתר GIMP מציעה עשרות הדרכות, שחלקן נועדו במהירות להשיק ביצועים חדשים ומהירים של משימות טיפוסיות. הוא גם מציע הדרכות למומחה של המשתמש, ולכן הוא מכסה טווח רחב למדי.

אם אתם מתכוונים להשתמש ב- GIMP עבור פונקציות שמעבר לפונקציות של עורך התמונות המצורף למצלמה או למחשב שלכם, תכננו לקנות ספר בשווי חמישים דולר שינחה אתכם. בארנס ונובל בדרך כלל יש ספר אחד; אמזון יש כמה. יש לי ושימוש "תחילת GIMP" מאפרס. זה משרת את הצרכים שלי טוב, למרות שאחרים יכולים לעשות את זה באותה מידה, ואפילו טוב יותר.

אבל לא מרגיש טוב כי אתה צריך לקנות ספר. מדפים בחנויות הספרים מלאים הדרכות פוטושופ! אם יש כל כך הרבה ספרים, זה לא קל מאוד לשימוש, נכון? זכור כי שתי התוכניות מציעות תכונות שהיו זמינות רק עבור צלמים מקצועיים מלפני עשור. ועכשיו אנחנו יכולים לקבל הזדמנות כזו RV שלנו! באמת, אנחנו חיים בזמנים מרגשים!

אם מתברר כי תוכנת עריכת התמונות שלך מגביל את היצירתיות שלך או תוצאות, אני מציע לנסות GIMP. הוא מספק תוצאות מקצועיות, והעלות היא אפס. אין דבר יותר טוב מזה!

חפש מאמרים נוספים על התוכנה הגדולה RVer יכול להשתמש — בחינם! — כדי להגדיל את היצירתיות, משימות יומיומיות רגילות או פעילויות עסקיות, נהנה מחופש התנועה בכבישים.

זכויות יוצרים 2008 קית 'וו ויליאמס

Leave a Reply