מכירת עצמאי שלך באינטרנט – מציאת תמונה טובה עריכת אלטרנטיבה Photoshop

admin

אחד המשאבים החשובים ביותר של צלם דיגיטלי עצמאי יכול להיות תוכנית עריכה דיגיטלית, כגון Photoshop. אם אתה מוכר את התמונות שלך באינטרנט, זה בהחלט עוזר לך לערוך תמונות באיכות מקצועית. אם אתה רק לשנות את ערכת הצבעים, לתקן את התאורה או להוסיף מסננים, אתה יכול לעשות את זה עם תוכנית כמו Photoshop. הבעיה הגדולה שאני מקבל בתיבת הדואר הנכנס שלי מן הצלמים הדיגיטליים העצמאיים הוא כמה יקר Adobe Photoshop היא הגרסה העדכנית ביותר. אם אתה לא יודע, Adobe Photoshop עולה כ $ 500.00, ולמרות שזה כלי מקצועי גדול, זה יכול להיות קצת מגוחך מיותר יש כל כך הרבה כלים שלא יהיה בשימוש. אתה יכול פשוט רוצה תוכנית עריכה דיגיטלית שתתקן שינויים קלים ולא להשתמש בכלי עיצוב גרפי. עליך למצוא תוכנית חלופית שלא תשלח את הארנק שלך לסוכני ניקוי.

האפשרויות שלך עשויות להיות מוגבלות מעט כשמדובר איכות ואמינה תוכנת עריכה דיגיטלית. אבל יש הרבה אפשרויות שונות להפחית עלויות. האפשרות, שהפכה להיות יותר פופולארית, אבל יכולה להיחשב מלאכותית מדי ולא מקצועית מספיק, היא מהדורה מבוססת אינטרנט (מהדורת אינטרנט). הוא מציע כמה אפשרויות עריכה בסיסיות וכמה רעיונות חכמים באינטרנט, אבל זה לא מוצר Adobe. מה את תוכנית העריכה המקוונת היא מאפשרת; לערוך הכל מהאינטרנט מבלי להוריד את התוכנית. בדוק את הקישור בתחתית כדי לראות רשימה מלאה של אתרים שבהם תוכל לנסות תוכניות אלה. הם בדרך כלל בחינם והם מאוד קל לשימוש, אבל כפי שציינתי קודם לכן, הם מוגבלים.

אם לא אכפת לך לבזבז כסף, אתה יכול לקבל גרסה בסיסית יותר של Photoshop בשם אלמנטים. זה גם Adobe מציעה את הכלים המקיפים ביותר שאתה יכול לקבל בשביל הכסף הזה. זו תהיה האפשרות השנייה הטובה ביותר שלך אם אתה צלם דיגיטלי עצמאי כי זה נהדר למתחילים וותיקים מנסה למכור את התמונות שלהם באינטרנט. כמובן, החיסרון העיקרי הוא שאתה עדיין תבלה קצת כסף. עלות התוכנית היא סביב $ 90.00. עם זאת, אם אתה חושב שאתה רוצה למכור את התמונות הדיגיטליות שלך לקונים באינטרנט ואתה בטווח הארוך, אתה יכול כנראה להשקיע תחת $ 100 עבור שלמות התמונה. אתה יכול למצוא את התוכנית באתר האינטרנט של Adobe.

לבסוף, האפשרות היחידה שנותרה היא למצוא תוכנית מקוונת שאתה יכול להוריד בחינם ולהשתמש בכל עת. תוכניות אלה הם נהדר למתחילים, הם לא מציעים כמו תוכניות אינטרנט קטנים והם לא מציעים כמו אלמנטים או מוצרי פוטושופ, אבל הם עדיין עושים את העבודה. האטרקציה העיקרית של תוכניות אלה היא העלות שלהם, הם בדרך כלל בחינם. החיסרון הוא שהם חסרים כלים מקצועיים רבים יותר ואין להם את הממשקים הכי ידידותיים למשתמש. חלק מהתוכניות הללו פגומות מעט, מה שאומר שהם לא יכולים לעבוד עם החומרה שלך או שיש בעיות עם שמירת קבצים וכדומה. אתה גם צריך לבדוק אם הם יכולים לרוץ על MAC אם באמת יש לך MAC. רשימה של תיאורים וקישורים של התוכנית ניתן למצוא בתחתית הדף.

ישנן חלופות Photoshop, ייתכן שתצטרך קצת מחקר כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר, אבל אני לא ממליץ על זה ללא תוכנת עריכת דיגיטלי. קונים רוצים לקנות את האיכות הגבוהה ביותר, אשר לפעמים המצלמה הדיגיטלית שלך לא תמיד יכול לשלוט. קרא כמה מהדרכות אחרות שלי כדי ללמוד עוד על עריכת תמונות.

Leave a Reply