צילום דיגיטלי שירותי צילום – האם זה קל יותר מאשר להדפיס תמונות בבית?

admin

הדפסת צילומים בבית היא יקרה

בואו נלך למרדף. כמה עולה להדפיס את התמונות שלך? כולם אוהבים את הנוחות של הדפסת תמונות שלהם בבית, אבל אף אחד לא מרוצה מהאיכות. אני אראה לך כי העלות היא הרבה יותר גבוהה ואיכות היא הרבה יותר נמוך כאשר אתה מדפיס את התמונות שלך בבית במקום להדפיס אותם באמצעות מתכנת מקצועי. אני גם אתן לך לדעת מה היא חלופה טובה. ראשית, בואו נסתכל על העלות של צילום תמונות בבית.

עלות ההדפסה בבית

משלוחים ועלויות w / מס

מד. נייר צילום באיכות גבוהה $ 19.66 / 100 גיליונות.

צבע ושחור-לבן 61.61 USD.

מדפסת צילום 382.49 דולר.

תוכנת עריכת תמונה 53.11 USD.

העלות הכוללת של 516.87 דולר.

עלות כוללת לכל צילום 1.64 USD.

WOW! זה יקר

לפני שתגיד שאני משוגע, אני אראה שהם עלויות שמרניות. נייר צילום באיכות בינונית מתומחרת בתדרוך ב- Office Max. מחסניות מונוטוניות וצבעוניות הוערכו כעסקה משולבת. מדפסת התמונות הייתה PSC 950, שהיא במקרה הטוב מדפסת זולה יותר. לבסוף, תוכנת העריכה לא היה Adobe Photoshop, אשר יכול לעלות מעל 500 דולר. זה היה גרסה זולה של מיקרוסופט כי יעשה תמונה פשוטה עריכת וידאו.

זה גם מניח שאתה רק להדפיס 10 תמונות בשבוע, כי אתה רק להשתמש במדפסת ותוכנה במשך שנתיים. אם השתמשנו במספר ריאליסטי יותר, כגון 10 תמונות בחודש, המחיר של תמונה אחת היה עולה ל -3.04 דולר. במקרה של דיו, השתמשתי 60 גיליונות צבע מלא לכל סט של מחסניות. מעולם לא הצלחתי להדפיס מעל 20. עם עוד הדפס על אותה מדפסת, יש לי רק על 8 עמודים מלאים של מחסניות. התצלומים היו כל כך גרועים שהם נכנסו לפח. לכן מחירי התמונות יכולים לנוע בין 1.64 $ לכל תמונה ליותר מ 3 $. די יקר עבור הדפסים שאתה לא יכול להציג או לתלות על הקירות.

להדפיס אותם באינטרנט ולשלוח אותם או לקבל עלויות הרבה פחות?

איך לשלוח את התמונות שלך למומחה ולהכין אותם לאוסף בתוך שעה? או לשלוח אותם למומחה יש באיכות גבוהה הדפסים שנשלחו לך במחיר של רק 12 סנט להדפסה?

Leave a Reply