ייעוץ מקצועי על נטילת ועריכת תמונות לילדים

admin

כל צלם מכיר את האמרה הישנה הזאת – לעולם לא לעבוד עם ילדים או בעלי חיים. אתה לא יכול לנהל אותם ואתה תמיד למצוא דרכים חדשות ויצירתיות להרוס את הזריקה. לכן, ביצוע תינוק נחמד עשוי לדרוש הרבה מאמץ וזמן. מה עוד, שלאחר עיבוד היא עבודה מייגעת וצלמים רבים לא אוהבים את זה. עם זאת, צילום לילדים לא צריך להיות כל כך קשה זמן רב. כדי להפוך את התהליך כולו לקל יותר, הנה כמה עצות שימושיות עבור עריכת ועריכה תמונות נהדר לילדים.

טיפים לצילום תמונות לילדים

ראשית, בואו נדבר על כמה דרכים עבור תמונות טובות יותר של הילד שלך.

  • בחר מיקום מעולה

על ידי הצבת הילד בתנוחה מקסימה או מעניינת, אתה יכול לעשות תמונה טובה יותר. נסו ללכוד את הילד בתנוחה טבעית ונוחה, למשל כאשר הוא ישן או צוחק. תמיד לשים את פניו של הילד על הנקודה העיקרית של עניין עבור הרכב שלך. הפנים מכיל את כל הדמות שלך ואת הרגשות, הודות לתמונה שלך היא הרבה יותר חזקה.

  • השתמש באביזרים

Props היא דרך יצירתית ומלהיבה ליצור תמונות חדשניות וייחודיות. על ידי הצבת הילד בסל או לבוש אותו בתחפושת מצחיקה, אתה יכול להוסיף רעננות ועניין לתמונה. כשמדובר אביזרים, אתה יכול לנסות לחשוב מחוץ לקופסה לבוא עם משהו שהוא מתאים למצב ואף פעם לא היה לפני.

  • שימו לב לאור

תאורה היא הכל בצילום. המילה "צילום" פירושה "כתיבה עם אור". כאשר לוקחים תמונות של ילדים, אור רך מאוד נעים לעין ומתאים מבחינת הרכב. ילדים עדינים ועדינים, ולכן אור צריך לשקף זאת. ניגודיות חדה וצללים חזקים עשויים לעבוד במקום אחר, אך במקרה של דימויים של ילדים, ככל שהאור חלש יותר, כן ייטב.

  • מיקום, מיקום ומיקום

בהתאם לעונה ולמטרה, אתה יכול לצלם את הילד בבית ובחוץ. חדרים בבית עדיפים לעשות את רוב האביזרים שלך להיות יצירתי עם תנוחה. עם זאת, הצעה חיצונית היא מגוונת מבחינת הרקע ועושה את הזריקה יותר אסתטי.

  • כלול את ההורים בתצלום

כאשר מצטרפים להורים, חשוב מאוד להראות את הקשר בין ההורה לבין הילד. שוב, המיקום הוא מאוד חשוב כאן. נסו להדגיש את הניגוד בין הילד להורה או לנסות להציב אותם במצב מגן ומגן.

טיפים לעריכת תמונות לילדים

לאחר מגיע עם רעיונות רבים נהדר עבור ילדים תמונות וצילומים, עכשיו יש צורך לערוך תמונות עם Movavi כדי להפוך את רוב התמונות האלה.

  • הסרת רקע

אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה עם הרקע, אתה יכול בקלות למחוק אותו באמצעות עורך תמונות. עורך טוב הוא החבר הכי טוב של הצלם – הוא מציע אפשרויות אינסופיות. לאחר הסרת רקע לא רצוי, אתה יכול להחליף אותו עם משהו יותר אטרקטיבי או מתאים.

  • כתוביות ומסננים

טיפים מקצועיים עבור נטילת ועריכת תמונות לילדים -2 מסננים יכולים להוסיף עומק ועניין לתמונה. על ידי בחירת מסנן המוסיף רוך, ניתן להדגיש את ערכת הנושא – ילד. מה עוד, כאשר אתה מוסיף כיתוב לתמונה, אתה יכול בקלות לספר את הסיפור מאחורי התמונה. הכתוביות שלך יכולות להיות קצרות יותר ממילה אחת או משפט מלא.

  • לרטש את התמונות שלך

Retouching הוא שלב חשוב נוסף של עריכה. על ידי תיקון האיזון הלבן והצבעים, תוכל להפוך את התמונה ליעילה עוד יותר. אתה לא צריך לבזבז שעות כדי לרטש את התמונות שלך – תוכנת עריכת תמונות בדרך כלל יש מובנית presets. אז אם אין זמן לערוך, לבחור את ההגדרה הטובה ביותר עבור התמונה שאתה עובד.

  • חתוך את התמונה

כאשר עושים ועורכים תמונה, אנחנו צריכים לנסות להיצמד לכללים השלישי. הכלל אומר לנו איפה אנחנו צריכים לשים את הנושא כדי להפוך את הרכב טוב יותר. על פי עיקרון זה, אנו מוודאים כי הישות שלנו זורחת. לפעמים יש צורך לחתוך תמונה שלאחר הייצור כדי לקיים את הכלל הזה, אבל מנסה לא לחתוך יותר מדי.

  • מטלטלין

עריכת תוכנה לעתים קרובות כרוך כמה אפקטים שניתן להוסיף לתמונה שלך. את ההשפעות ניתן להשתמש כדי למשוך תשומת לב לנושא, והוא יכול גם להוסיף קצת קסם לתמונה. עם זאת, לבחור את ההשפעות בזהירות תמיד בצע את הכלל – פחות הוא יותר. יותר מדי אפקטים יכולים להשפיע על הרכב רע.

Leave a Reply