החיים השני עיצוב אופנה טיפים – איפה להתחיל

admin

עיצוב אופנה עבור החיים השני יכול להיות סיכוי מרתיע. תושבים רבים מבלים הרבה סיד על הבגדים Second Life, דרך להרוויח כסף היא לעשות את אותו הדבר. הדבר הגדול על עיצוב אופנה SL היא שאתה יכול למכור את אותו מוצר פעמים רבות. למעשה, אתה יכול למכור אותו כמה פעמים שתרצה.

החלק הקשה היחיד הוא להתחיל לעבוד. אם אתה לא מתכנת, מעצב או שאתה לא יודע איך לערוך תמונות, אתה לא תרגיש בנוח ואתה לא יודע איפה להתחיל. אבל אל דאגה, פיתחנו שלושה שלבים פשוטים שאתה יכול לקחת להיות אופנה אמיתי.

שלב 1: עיצוב מעצב אופנה בתרשים: הצעד הראשון להפוך מעצב אופנה SL הוא מתרגל מעצב האופנה במשחק. פתח את כלי התצוגה (או בתפריט העליון או קליק ימני על גלגול) ואתה יכול לערוך גורמים רבים ושונים של המראה של גלגול שלך. כדי להחליף בגדים או עיצוב חדשים, אתה צריך להכיר את הטקסטורות ואת תפריט הצבעים. ברגע שאתה מרגיש בנוח עם מעצב המשחק, אתה יכול ללכת לשלב הבא.

שלב 2: מהדורת חיפוש: כדי לעבור פרויקטים פשוטים שאתה יכול לעשות עם עורך המראה, אתה צריך לקבל תוכנת עריכת תמונות. למרות שרבים מתוכניות אלה עשויים לעלות 300 $ או יותר, מצאנו חלופה כי הוא טוב באותה מידה. אם אתה רוצה להתחיל ברצינות עיצוב אופנה, תצטרך GIMP. (Http://www.gimp.org/). תוכנה חופשית זו היא בדיוק כמו תוכנה מסחרית, ויש קהילה מאוד פעיל ומועיל של משתמשי Gimp שיכולים לעזור לך. הורד Gimp ולמד כיצד להשתמש בכמה פונקציות. אחרי זה, אתה יכול ללכת לשלב הבא

שלב 3: קבל את התבניות: כדי להשתמש Gimp (או תוכנות אחרות עריכת תמונה) לעצב בגדים עבור SL, אתה צריך תבניות. התבנית היא פשוט עיבוד תלת מימדי שניתן לסדר על גלגול. בעזרת תבנית, אתה יכול לעצב עורות, קעקועים ובגדים. בהתחלה אתה צריך להוריד את רובין ווד תבנית חולצת טריקו. (http://www.robinwood.com/Catalog/Technical/SL-Tuts/SLTutSet.html) זה יאפשר לך ליצור תבנית תבנית הראשונה: חולצות. התבנית עצמה היא עשה היטב, ובזכות שכבות ומסכות רובין ווד יצר אחד הטובים עוזרי אופנה SL. השתמש בזה.

כמובן שיש הרבה יותר עיצוב אופנה ממה שיש לנו דיבר. (יצרנו מדריך מצוין לעיצוב אופנה שניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו). פשוט לחץ על הקישור הבא.) אתה יכול ללמוד הרבה זמן ליצור אופנה, אבל בסופו של דבר מה שאתה רוצה תלוי מה אתה עושה. עיצוב בגדים לתושבי SL אינו קשה, אך דורש ידע ותרגול. אם אתה מצליח להגיע לשלב השלישי, אתה תהיה מראש של 90% מכלל השחקנים האחרים.

ללכת ולנצח!

Leave a Reply