תוכנת עריכת תמונות

admin

חבר טוב שלי טוען כי התמונה המושלמת היא אחת שאינה דורשת התאמות לאחר שחרור התריס. מכר נוסף שנרשם לתוכנית הצילומים המחויבים הכיל מדריכה שהתעקשה שכל התמונות שצולמו במצלמות דיגיטליות יחייבו חידוד. הגישה שלי לשימוש בתוכנת עריכת תמונות היא כי הפעולות שלך צריך לשפר, אבל לא לשנות, את התמונה המקורית כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

לפעמים זה אומר יבול קטן ניגודיות מוגברת. בפעם אחרת אני יכול להשתמש שיבוט או כלי טיפול להסרת אלמנט מסיח. לפעמים נדרשים התאמות ברמה, כך שהתמונה הסופית דומה יותר לצבעים שראיתי כאשר צילמתי תמונה.

להלן רק כמה דוגמאות של תוכנת עריכת תמונות זמין. ביסודו של דבר, הם יכולים להיות מחולקים לשלוש קטגוריות: תוכנות רכש מותקן במחשב שלך, freeware או shareware אתה מתקין, ותוכניות אינטרנט שבו אתה מעלה את התמונות שלך ולעבוד עליהם במרחב הקיברנטי.

Adobe Creative קלאוד

Adobe Photoshop היה תקן שבו כל תוכנת עריכת תמונות נמדדת. לאחר איטרציות רבות, הם החליפו מחיר יקר (כ $ 650) עבור תוכנה עם מנוי לשירות מקוון. זה מאפשר להם לעדכן תכונות על לטוס ולספק מנויים עם הגרסה האחרונה – אשר יש תכונות יותר ממה שאתה יכול לדמיין. אתה עדיין יכול למצוא גרסאות ישנות יותר עם הנחה עמוקה יודע שזה יעמוד בכל הצרכים שלך אם אתה רוצה את התוכנה במחשב (עבור אלה שלא תמיד יש חיבורים לאינטרנט טוב). תוכנית זו היא כל כך נפוצה שהיא הפכה פועל ("כן, התמונה הזאת צולמה Photoshop").

פוטושופ

בתור עורך תמונות, Lightroom מציעה פחות פונקציות מאשר פוטושופ, אבל הוא מאוד שימושי בשיפור זרימת עבודה וארגון תמונות. צלמים מקצועיים כמו זה עבור היכולת להתמודד עם הרבה תמונות. המחיר הוא כ 150 דולר.

קורל צבע חנות Pro

Paint Shop Pro הוא פופולרי עם צלמים רבים כי יש לו תווית קטנה (כ 30 $), אבל הוא מכיל את כל התכונות הדרושות עבור עורכי התמונה ביותר.

Google Picasa

לאחר המהדורה הראשונה, Picasa היה רק ​​מארגן. הגרסה החדשה כוללת את פונקציות העריכה הנפוצות ביותר על ידי צלמים. אה, וזה בחינם מ- Google.

KORDONEK

תוכנית המניפולציה של תמונת גנו היא עוד תוכנית חופשית. יש לו תכונות רבות של Photoshop, אבל זה לא אינטואיטיבי עבור מי הם רק מתחיל לערוך תמונות.

PhotoScape

עוד תמונה חופשית עריכת התוכנית, PhotoScape יש גם אצווה עיבוד תכונות פופולריות בקרב צלמים צילום תמונות מרובות.

FotoFlexer

עוד כלי מקוון לעריכת תמונות. ניסיתי את זה והתברר להיות קל מאוד ומקיף. הוא גם עובד עם תמונות ותמונות שהועלו כבר באינטרנט.

Leave a Reply