תוכנת עריכת תמונות למתחילים

admin

בחירת הזכות עריכת תמונה תוכנה

למתחילים, נסה לבחור עורך תמונות שמתחיל בגרסת הניסיון. כמובן, גירסת הניסיון צריך לתת מבוא טוב לגרסה המלאה של התוכנה ולנסות לבחור תוכנת עריכת תמונה שיכול להתמודד עם כמה לחיצות עכבר ולהוסיף מאפיין טוב לתמונות שלך.

זה גם טוב יותר אם תוכנת עריכת התמונות שלך הוא ידידותי למשתמש ומכיל כל מיני תמונות, כגון jpg, BMP, GIF ו- PNG, ואתה צריך גם לקחת בחשבון כי התוכנה יכולה בקלות לאתר תמונות על הכונן הקשיח שלך על ידי גרירת תמונות ל הממשק הראשי של תוכנת עריכת התמונות, ולאחר מכן להוסיף תמונות משלך עם הרקע או התבנית שנבחרו, ולאחר מכן להחיל כמה אפקטים כגון מסכה, הוספת כמה קריקטורה קליפ ארט, מתאר, גבולות, מסגרות וטקסט, וכו '

הדברים האחרונים שאתה צריך לקחת בחשבון היא כי עורך תמונות מאפשר לך לסובב תמונות, לשנות את גודלו, להאיר אותם עם שרטוטים, אפקטים טקסט וגרפיקה, וכו ', ומאפשר לך לקשט את התמונות שלך לפי הצורך ומאפשר לך גם לשמור את התמונות שלך מעוטר כמו טפט, עליך גם לקחת בחשבון כי התוכנה יש הרבה תבניות יפה שאתה חייב להחיל על התמונות שלך.

גירסת הניסיון של תוכנת צילום מכוסה על ידי תקופת ניסיון של 30 יום חינם, אבל אחרי 30 יום אתה צריך לקנות מפתח רישיון להשתמש בגירסה המלאה של התוכנה ללא כל הגבלות. זה אומר שיש לך מספיק זמן לדרג וללמוד כיצד להשתמש בתוכנת עריכת תמונות ואיך זה יפה כאשר אתה לקשט את התמונות שלך באמצעות תוכנה.

Leave a Reply