עריכת תמונה טובה – שיפורים מרגשים שניתן לעשות עם התמונות שלך

admin

תמונות טובות נחוצות כעת בהרבה דברים. אם אתה רוצה לשפר את התמונות שלך, לעשות אותם דרמטיים ויעילים יותר או עם airbrush שיכול להסיח את דעתך בתמונות, אתה תמיד יכול למצוא עריכת תמונה טובה שיסייע לך עם זה. הודות לטכנולוגיות החדשות של היום, אתה יכול לעשות את התמונות שלך מושלם, גם אם יש לך ניסיון קטן את היסודות של הצילום.

לאחר תמונות טובות באתרי האינטרנט שלך, במגזינים שלך, מחברות, ואפילו בדף הפרופיל החברתי, באמת יכול להוסיף את האטרקטיביות שלך. אתה יכול אפילו למצוא הזדמנויות טובות לעריכת תמונות כדי לעזור לך להרוויח כסף – לדוגמה, עריכת תמונות החתונה היא הרבה.

כמובן שאתה יכול למצוא הרבה תוכניות המאפשרות לך לערוך תמונות לעשות את זה יותר מקצועי. Adobe Photoshop היא, למשל, תוכנת עריכת תמונות פופולארית שנותנת לך אפשרויות רבות לתמרן ולשפר את התמונות שלך. אם אתם מודאגים לגבי תמונות שצולמו קשות של אירועים חשובים בחיים שלך, אל תדאג, עריכת תמונות עכשיו קל.

אם תחליט לנסות את היד שלך בעריכת תמונות, הנה כמה דברים מרגשים שאתה יכול לנסות עם התמונות שלך.

שיבוט

כן, אתה יכול בקלות לשכפל כמה תמונות שלך כדי לרטש את התמונה כולה. ב Photoshop, מברשת שיבוט יש שימושים רבים. אם אתה רוצה לחסל כתמים כהים או פגמים על דיוקן כמעט מושלם, כלי שיבוט יהיה שימושי. אם, למשל, אתה רוצה לחסל משהו שמפריע לתמונה מושלמת, כמו אדם שעשה פרצופים ברקע, אתה תמיד יכול להיפטר ממנו על ידי שיבוט חלק ברקע ומושך אותו מן התמונה. אם אתה רוצה להוסיף חיות יותר לתמונה שלך מהחווה, אתה יכול לעשות את זה עם כלי שיבוט.

כוונן את הבהירות והחדות של התצלום

כנראה אחד העקרונות הבסיסיים של עריכת תמונה טובה היא להתאים את בהירות וניגודיות של התמונה. אם אתה מודאג לגבי כמה תמונות קודרות או כמה תמונות overexposed, אתה יכול להביא להם חיים יותר על ידי התאמת הבהירות ואת הניגוד עם כלי עריכת התמונות. ב- Photoshop, ניתן גם להשתמש בתפריט פילוס אוטומטי או להתאים באופן ידני את הרמה כדי לקבל את הבהירות או החושך המתאימים של התמונה.

חידוד וטשטוש תמונות

עוד טכניקה נפוצה מאוד חזק עריכת תמונה טובה היא לחדד את הנושא של התמונה או לטשטש כמה חלקים שלה כדי להפוך את האובייקט פופ. אם אתה מקנא איך צלמים מקצועיים לצלם בצורה כזו שהנושא נקי והרקע הוא מטושטש, אתה לא צריך לקנות את המצלמה הדיגיטלית הטובה ביותר. ניתן לעשות זאת באמצעות כלי השחזה והטשטוש בתוכנת עריכת התמונות. כלים אלה מאפשרים לך גם להפוך את הצילומים שלך נראים כמו אלה במגזינים.

אלה הם רק את היסודות. תוכנה טובה עריכת תמונות יכול לתת לך כל כך הרבה אפשרויות לרטש או לתפעל את התמונות שלך. אתה יכול לשנות את הרקע של התמונה שלך מגדל אייפל, אתה יכול לשחזר תמונות ישנות מילדות, אתה יכול לשנות את הצבע של השמלה שלך, אתה יכול לעשות את הפנים שלך נראה כמו יופי שובה לב במגזין ואתה יכול גם להיפטר אלה קילוגרמים מיותרים בתמונה שלך. ואכן, זה כיף ומרגש להיות מסוגל לבצע שינויים אמנותיים בתמונות בלחיצה אחת בלבד על העכבר.

Leave a Reply