כמה תוכניות עריכת תמונה הטובה ביותר עבורך

admin

אם ניקח בחשבון את המצלמות העכשוויות שיש לנו היום, צילום הפך נוח מאוד כיום; אפילו הדגמים הבסיסיים ביותר לתת ברור וברור תמונות. עם זאת, נושאים הקשורים תאורה, עיניים אדומות, איזון וכו 'עדיין מופיעים עכשיו. ואז אתה מרגיש את הצורך שירותי עריכת תמונות. עם זאת, ניתן להשתמש בתוכנה חופשית עריכת גרפיקה זמין באינטרנט. אבל אתה לא יודע איזה מהם לבחור.

קודם כל, אם אתה יכול להרשות לעצמך, אתה צריך כמובן ללכת Photoshop, את האפקטיביות של התוכנית ידועה לכולם שונים. עם זאת, אם אתה לא יכול להרשות לעצמו את זה, אתה לא צריך להיות discouraged כי יש כמה כלים בחינם אחרים לביצוע שינויים. חלקם נדונים להלן:

טוויסט

התוכנית מניפולציה התמונה גנו או גימפ הוצג בשנת 1996. מאז, זה תמיד עודכן, מה שהופך את התוכנה לאחד העורכים החזקים ביותר צילום חינם זמין באינטרנט.

מכיל כלים המשפרים את הניגודיות, משפרים את הצבע, משפיעים על בהירות וכו '. ניתן גם לטשטש או לחדד תמונות, להסיר עיניים אדומות, לפתור בעיות פרספקטיבה, להוסיף אפקטי תאורה מיוחדים, ליצור הנפשות או להפוך אותן לציור שמן. כלי ציור הם מדהימים כאן, הם תומכים את השכבה כולה וכמה דרכים להאריך את התוכנית.

בהתחשב בגורמים השונים של גימפ, זה לוקח קצת זמן ללמוד את התוכנית. עם זאת, אם יש לך ניסיון עריכה קודם, אתה יכול לעשות קצת עבודה הגיונית בתוך כמה דקות.

Paint.NET

זה לא יכול להיות חזק כמו גימפ, אבל זה לא אומר שאתה לא אוהב את זה. Paint.NET הוא חזק ביסודות של עריכת תמונות, עם כמה אפשרויות עבור סיבוב ושינוי גודל תמונות, מבחר טוב של ציור וכלים מבחר, וכמה אפקטים מיוחדים גדולים. עם זאת, התכונה הטובה ביותר של Paint.NET הוא ממשק פשוט עושה את זה מאוד ידידותי למשתמש אפילו למתחילים.

PhoXo

זה כבר סביב 10 שנים והפכה תוכנית שימושית מאוד לאורך השנים. למעשה, PhoXo יכול לשמש את כולם. בעוד ילדים יכולים לשחק עם קליפ ארט, התאמת תמונות לחתולים מצוירים, מבוגרים יכולים להשתמש במגוון של כלים אחרים, כגון צבע ציור, אפקטים, כלי שינוי תמונות, וכו '

יוצר תמונות מצחיק

תוכנה זו אינה תומכת בשכבות, אפשרויות ציור או ציור, או כלי בחירה חכמים, אך היא פופולארית עם שירותי עריכת תמונות בגלל טווח מדהים של אפקטים שניתן להחיל בתוך שניות. זה עוזר להוסיף את פניו של מישהו על כרזות השחקן ואפילו את השטר; להוסיף שלג וגשם לתמונה; להפוך תמונה סטילס לתוך אחד אנימציה; להפוך את הציור לבית ספר או לבית ספר; מסגרות שימוש, וכו '

תמונה של Pro Pro

ממשק מתאריך שלו סרגלי כלים קטנים לא יכול להיראות כל כך מבטיח, אבל כאשר אתה מתחיל לגלות אותם, אתה מתחיל לאהוב אותם. יש מגוון רחב של כלי ציור, אפשרויות בחירה וכלים עבור תיקון צבע. הוא מציע תמיכה סבירה מסכות ושכבות, הרבה אפקטים וכלים scripting המסייעים להפוך כמה כלי עריכה.

שירותי עריכת תמונות להשתמש בכל התוכנות כי כבר דנו כאן; בחר את אלה שאתה אוהב ולהתחיל על ידי עריכת תמונות.

Leave a Reply