הגרפיקה הטובה ביותר ועריכת תמונות תוכנה חלופות Adobe Photoshop – ביקורות שלי

admin

"פוטושופ" הולך מעבר המותג הרגיל להיות רגיל, מילה הביתה, הפועל שם עצם. עם זאת, Photoshop הוא פשוט מותג של תוכנת עריכת תמונות מפוארת. תוכנת עריכת תמונות מפוארת ויקרה. Adobe Illustrator הוא עורך גרפיקה וקטורית סטנדרטית, ו- Adobe Photoshop הוא עורך תמונות סטנדרטי עבור כמעט כל האלמנטים האחרים. לדברי Adobe.com, תקן Adobe Photoshop (לא גרסה מורחבת) הוא 599 דולר, ו Adobe Illustrator 699 דולר. סוויטת הסטנדרט העיצובית הינה מעל 1000 דולר. מהן התמונות שלך עריכת אפשרויות תוכנה אם אתה לא יכול להרשות לעצמו Adobe Photoshop?

להלן רשימה של תוכניות עריכת גרפיקה האהובים עלי, כולל כמה עורכי תמונות מקוונים:

1. IrfanView

רמת ניסיון נדרשת: טירון

יתרונות: מהיר, קומפקטי, משתמש במשאבים מינימליים, פונקציות רבות (אפילו יותר עם plugins מותקן), קיצורי מקשים קלים רבים, עובד כמו דפדפן, וגם ראשוני עורך תמונה, המרות אצווה, יצירת מצגות, חיתוך מדויק, אפשרויות לכידת מסך שונים, תומך שפע של סוגי קבצים, פשוט וקל לשימוש.

חסרונות: נראה כי לא נעשות הקלטות רקע (שמירת קבצים דורשת להחליף את הגירסה הקודמת שנשמרה בכל פעם), עריכות צילום מתייחסות לכל התמונה, גם אם נבחר רק אזור אחד.

הסקירה שלי:

IrfanView הוא הצופה האהוב עלי. זה לא מיועד לעריכה מתקדמת, אבל יש IrfanView רב פונקציות שימושיות עבור עריכה בסיסית ומעט מתקדמת. זוהי סקירה המהירה והיעילה ביותר שראיתי או השתמשתי, עם פונקציית עריכה שלצופים רגילים רבים אין. IrfanView מהירה, קומפקטית, ולא עוקבת אחר משאבים. סיבוב להקפיץ ניתן לעשות עם מפתח אחד.

IrfanView מציעה גם אפשרויות רבות ללכידת מסך שיוכיחו מאוד. לכידת מסך תכונה מציעה מבחר של ללכוד את האזור (מסך מלא, חלון הנוכחי, שטח קדמי) וללכוד שיטת (טיימר, מפתח קיצור לתכנות). IrfanView נותן לך את היכולת ללכוד עם או בלי הסמן. צילום מסך וזום מתבצע בפעם הבאה שתלחץ על מקש.

עריכה ב IrfanView הוא פשוט אבל נוח. סיבוב, סיבוב, חיתוך, הבהרה, חידוד, שינוי גודל, צ'מפרסינג פשוט, רוויה, גוון, הוספת טקסט וכו '. העריכה הבסיסית פשוטה דיה, אפילו לטירון אשר יעשה בלי לקרוא ספר לימוד ארוך.

אחת התכונות המועדפות שלי הוא כלי חיתוך. שלא כמו זמירה בכמה תוכניות של Windows, IrfanView מאפשר לך לראות את גודל הפיקסלים של האזור שנבחר. אם תנסה לחתוך את הבחירה ותגלה שהיא עדיין גדולה מדי, הפונקציה Resize / Resample מאפשרת לך להקטין אותה לממדים הרצויים. Resize / Resample מציע גם מספר אפשרויות גודל פופולריות שיעזרו לך לקבל את ההחלטה. האפשרות resampling מאפשרת לך לשנות את גודל התמונות מבלי לאבד את איכות התמונה.

תכונה ייחודית של IrfanView אני משתמש לעתים קרובות מאוד הוא אצווה / אצווה המרה פונקציה IrfanView. אצווה המרה היא לא יסולא בפז בעת שינוי גודל של מספר תמונות בבת אחת. באופן דומה, שינוי שם המפלגה נהדר לארגון קבוצות גדולות של תמונות עם מצלמות. IrfanView גם אפשרות לשנות את שם הקבצים המומרים. זה שימושי במיוחד אם אתה מנסה לעשות דיסק צילום למישהו ויש לך תיקיות מלאות של 1 MB + תמונות ברזולוציה גבוהה שצריכים להתכווץ.

כל זה ארוז לתוך אחד קומפקטי – בחינם – תוכנית קטנה

2. Inkscape

רמת ניסיון נדרשת: מ ביניים עד מתקדמים

יתרונות: קל יחסית לשימוש, מגוון רחב של פונקציות עריכה עמוקה, תומך סוגים שונים של נתוני קלט ופלט, כולל תמיכה Adobe Illustrator.eps קבצים, מסננים מאפשרים לך ליצור בקלות מקצועי מראה שינויים, פונקציות רבות מותאמות אישית בקלות, אפשרויות רבות עבור ייצוא bitmaps.

חסרונות: תכונות מסוימות יותר טכני מאשר טירונים יכול להיות נוח (ניסיון קודם עם Adobe Illustrator יהיה כנראה מועיל), תוכנית משאבים אינטנסיבית, קובץ בגודל מלא הגלישה יש לעשות בזהירות כדי למנוע חסימת התוכנית, חיתוך זה לקח קצת זמן לחשב בחוץ .

הסקירה שלי:

אני רוצה להתחיל באומרו שאני עדיין משתמש חדש של Inkscape. עם זאת, למרות חוסר הידע על גרפיקה וקטורית עור וגרפיקה וקטורית בכלל, Inkscape היא עדיין דרך נוחה ופשוטה ליצור לוגו מקצועי, יעיל מחפש לחצנים עם ידע טכני או ידע של תוכנת עריכת גרפיקה. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בכלי טקסט כדי לכתוב מה שאתה רוצה, לבחור גופן נחמד, ולאחר מכן לשחק עם מסננים שונים עד שתקבל את האפקט הרצוי.

מסנן אחד הוא מגניב, אבל מסננים רבים יכולים לעשות את זה נראה אפילו יעיל יותר. הלוגו של הבלוג שלי הוא תוצאה של עושה בדיוק את זה. קשת כתמי צבע הם למעשה מוצר מרובע עם שיפוע וכמה מסננים שונים מוערמים על גבי אחד את השני. אתה אף פעם לא יודע להסתכל על זה שזה התחיל עם ריבוע (אפור מרובע, גם אם אני זוכר נכון). עבודה עם הטקסט היא פשוטה מאוד תודה על Inkscape ואתה לא צריך rasterize אותו להשתמש במסננים.

המסננים נדיבים. האפשרויות כוללות מאוד בסיסי (הבהרה, כהה, לחדד, לטשטש, וכו '), מרקמים, צביעה, "shaders 3D מציאותי", שכבות, חומרים, שפוע ועוד. קל לשנות את הגודל ולסובב אלמנטים בודדים, אבל זה יכול להיות קצת מבלבל לחתוך אותם. חיתוך In Inkcape נקרא למעשה "חתוך" ואינו עובד בדיוק כמו רוב כלי חיתוך. הייתי צריך לעשות חיפוש Google כדי לגלות, וגם אז מצאתי רק אחד או שני דפים הסביר את זה בצורה הגיוני. שלחתי אותו בחזרה לבלוג שלי לנוחותך.

כמו כן, עליך לבחון את הגודל האמיתי של קבצים ב- Inkscape. אם אתה עובד מבלי להגדיר את הגודל של הבד ואתה נע בחופשיות, אתה יכול לקבל קובץ תמונה גדול מאוד מבלי להבין את זה. אם תעשה זאת ותנסה להגדיל, הביצועים של Inkscape יופחתו באופן משמעותי, בהתאם למפרטים הטכניים של המחשב. זה משתפר היטב, אבל ייתכן שיהיה עליך להקריב אותו קצת.

החלק המתקדם ביותר של Inkscape עובד עם שבילים ו הצמתים. אין לי ניסיון בתחום השבילים והצמתים. השתמשתי בהם קצת בניסויים, אבל ברוב המקרים אני לא יכול לתת הערכה טובה של השימוש שבילים ו צמתים Inkscape. שיטוח שכבות הוא גם משהו שאני חושב שזה אפשרי, אבל אני צריך להבין את זה. שם מופיעה ההמלצה "מתקדם". אם אתה מרגיש בנוח עם Adobe Illustrator, לנחש נתיבים ו צמתים Inkscape צריך להיות פשוט. מעולם לא היה לי מספיק תענוג עם Adobe Illustrator יש דעה חזקה על נתיבים ופונקציות של צמתים Inkscape (ולא היתה לי סיבה להשתמש בהם Inkscape).

3. תוכנית GIMP (מניפולציה לתמונת גנו)

רמת ניסיון נדרשת: מ ביניים עד מתקדמים

יתרונות: רשימה גדולה של תכונות, טיפים על ריחוף להסביר סמלים פונקציה, תמיכה סוגים שונים של נתוני קלט ופלט, כולל תמיכה Adobe Photoshop. קבצים PDF, מסננים שונים עבור עריכת תמונה מקצועית, ממשק נקי ויעיל, בדרך כלל זמן טעינה מהיר יותר מאשר Adobe Photoshop, פונקציות רבות עוצמה עבור שליטה טובה יותר, את היכולת בקלות לאפס את הגדרות ברירת המחדל, תמיכה מקשי קיצור שונים, התוצאות באמצעות GIMP דומים בדרך כלל באמצעות Adobe Photoshop.

חסרונות: כמה תכונות של Adobe Photoshop חסרים, כמה תכונות צריך להתרגל אליהם, וכמה תוצאות Adobe Photoshop עשוי לדרוש צעדים נוספים.

הסקירה שלי:

לאחר סקירת קצת Adobe Photoshop, לקח לי זמן להחליף הילוכים מ Adobe Photoshop ל GIMP, וכמה כלים לקחו כמה חיפושים של Google כדי לגלות. אני לא יכול להגיד שזה בגלל GIMP קשה ללמוד, אלא הייתי מתוסכל וחוסר סבלנות.

בחירה, חיתוך, שכבות, מסננים, הגדרת גודל התמונה, וכו 'הם די קל. שיפוע, מילוי (אפשרויות של צבעים ודפוסים), שיבוט, טשטוש, smudging, airbrush וכלים שונים הבחירה היו גם קל, אבל כלי שיבוט ו gradient לקח קצת ניסוי וטעייה. נראה כי בתחילה את גודל המברשת היה חסר גם.

הייתי להתנסות קצת יותר, הייתי מאוד מופתע לטובה כדי להיות מסוגל לשנות את הגדרות המברשת בדרכים רבות ושונות. זה מאוד עוזר לערוך פיקסל על ידי פיקסל סביב הקימורים ואת הקצוות. ניתן להתאים את הקשיות, האטימות, הזווית, הצורה, יחס הממדים ורדיוס המברשת. GIMP אפילו מאפשר לך להוסיף קוצים וליצור מברשות עם צורות ייחודיות. עריכת המברשת גדלים וצורות הוכיחה להיות פונקציה שלא יסולא בפז בעת שימוש בכלי שיבוט כדי ללכוד חלק מסוים מאוד של התמונה. עורך המברשת מאפשר לך ליצור מברשת עד 1,000 פיקסלים.

פונקציה נוספת GIMP נוח הוא היכולת לפתוח תמונות חדשות כמו שכבות בו זמנית לפתוח מספר תמונות. בפינה הימנית התחתונה סמל ה- Locator הוא גם שימושי (הוא גם לא השם הנוכחי שלו). אם אתה מגדיל את התמונה יותר מדי ואתה רוצה לאתר חלק מסוים, אתה יכול לגרור את הסמן סביב הסמל ולעבור ימינה למקום הרצוי בתמונה.

לא מצאתי כל כך הרבה אפשרויות סינון ב GIMP כמו Inkscape, או אולי הם פשוט לא היו כל כך שחוקים ויבשים, אבל יש עדיין טווח טוב עם אפשרויות רבות. הכוח האמיתי של GIMP דומה מאוד Adobe Photoshop. שכבות ומסכות מאפשרות לך ליצור מגוון רחב של אפקטים שאינם בהכרח מובנים.

אפקטים מציאותיים רבים, אלגנטיים או מרשימים ניתן ליצור באמצעות שכבות. כמו באמצעות נתיבים ו צמתים Inkscape, שכבת פונקציות מסכה דורשים רמה מתקדמת יותר של ידע (שכבות ומסיכות נמצאים גם Inkscape). אתה יכול להשתמש שכבות מסכות לקבל השפעות עדינות יותר מאלה שהייתי צריך להשתמש בו באופן אישי. בזכות פונקציות אלה אתה יכול לקבל קרני השמש, מבריק ו / או צבע שיער, צללים מציאותיים ועוד.

4. Pixlr – Online עריכת תמונה תוכנה

רמת ניסיון נדרשת: למתחילים מתקדמים

יתרונות: הוא מציע 3 סוגים שונים של עורכי – Pixlr O-Matic, Pixlr Express ו Pixlr עורך – מ טירון לרמה מתקדמת, יוצר אפקטים צילום יפה ללא כל בעיות, מאפשר לך לשמור קבצים באינטרנט, plugin כדי להוריד מאפשר לך לערוך תמונות "נתפס" מהאינטרנט, מגוון של הגדרות ראשוני, אפקטי תאורה, אפקטים מסגרת, אפשרויות עריכה מתקדמות יותר זמין, מאפשר לך לערוך תמונות מכל מקום, קל לשימוש בממשק, שפות רבות זמין, ללא רישום.

חסרונות: עורך Pixlr (מתקדם) ו Pixlr אקספרס (מתחילים או ביניים) יכול לרוץ לאט תוך יישום אפקטים מסוימים, עורך Pixlr הוא לא עמוק כמו GIMP או Adobe Photoshop, דורש חיבור לאינטרנט, יכול לשנות את גודל התמונה המקורית.

הסקירה שלי:

גלישה Pixlr היא כמו צפייה 3 תוכניות עריכת גרפיקה נפרדת. ראשית, מצאתי ו נבדק Pixlr O-Matic, אשר מכיל presets רבים עבור סגנון של תמונות, ולאחר מכן את ההשפעות האור בתמונה, ולבסוף את המראה ממוסגר סביב התמונה. לכל סגנונות הדימויים יש שמות מעניינים, וחלקם נראים חריגים מכדי להיות שימושיים, למשל תמונה מלאה בחזון כפול.

באמצעות Pixlr O-Matic על תמונה מסוימת, החלטתי לבסוף על ההגדרה "מליסה", עם vignette ולהגדיר את מסגרת כמו "שחוקים". שלושת ההשפעות המשולבות גרמו לאדם בתמונה להתבלט עם רקע מעורפל, כהה ומבט קרוע סביב קצה התמונה. לסיכום, הוא קיבל מראה אלגנטי ומבוגר והכול בשלושה צעדים מהירים.

Pixlr אקספרס מציעה את אותם אפקטים גרפיים, אבל מאפשר לך לערוך אותם. הוא מציע פונקציות בסיסיות עריכת תמונה (סיבוב, זמירה, וכו ') ושובר כמה אפקטים אחרים המשולבים Pixlr O-Matic. בעוד Pixlr O-Matic הוא מהיר מאוד, Pixlr אקספרס יכול לקחת זמן כדי להחיל כמה אפקטים לתמונה. Pixlr אקספרס עדיין טוב עבור המשתמש טירון כי זה מהיר, קל וקל מאוד לשימוש.

מצד שני, Pixlr עורך דומה GIMP או Adobe Photoshop גירסה. יש ארגז כלים, שכבות ואפשרויות מברשת. מהדורה מתקדמת ועוד. זה לא חזק כמו GIMP, אבל בדיוק כמו Pixlr O-Matic ו Pixlr אקספרס, ההגדרות שנקבעו מראש לאפשר עריכה מתקדמת יותר צעדים פחות. ניתן לערוך את המברשת, השכבות, המסכות וכו ', וכן להשתמש במסננים ובפונקציות בסיסיות אחרות של עורך התמונות.

כמו Pixlr Express, עורך Pixlr היה איטי בעת החלת אפקטים, כי זה עורך מקוון. כאשר בדקתי כל גירסה, Pixlr O-Matic לא היה עיכוב, Pixlr אקספרס היה עיכוב בעת שימוש בכמה אפקטים (ולא אחרים), ו Pixlr עורך נעצר כמה פעמים, מנסה לבצע שינויים או לבדוק השפעות שונות. כאשר הכל נעשה ונעשה, Pixlr יכול לעשות עבודה זמן רב במשחק של הילד.

הבעיה היחידה שיש לי עם Pixlr היה שזה צימצם באופן בלתי צפוי את התמונה שלי. זה כבר מופחת על ידי 50%, אולי אפילו יותר. אולי פשוט החמצתי את האפשרות למנוע את זה, אז אני לא יכול להגיד שזה יקרה בכל פעם.

5. Picnik – תוכנת עריכת תמונות באינטרנט

רמת ניסיון נדרשת: למתחילים או בינוניים

יתרונות: קל לשימוש, אפילו למתחילים, אפשרויות עריכה בסיסיות, אפקטי מסנן רבים; האפשרות ליצור קולאז'ים, לוחות שנה ושאר אובייקטים בעלי מראה מקצועי עם חותמת צילום; אינו דורש רישום, זה לא משנה את גודל התמונות כברירת מחדל, תמונות ניתן לערוך על כל מחשב.

חסרונות: תכונות רבות ואפקטים אינם זמינים, אלא אם כן לשדרג לחשבון פרמיה, אפשרויות overclocking לא יכול להיות מספיק עבור משתמשים מתקדמים, חשבונות רשומים רק מאפשרים לך לשמור 5 תמונות.

הסקירה שלי:

בנוסף לדף היעד, Picnik נראה ופועל במובנים רבים כמעט באופן זהה ל- Pixlr Express. אפשרויות סינון בדרך כלל דומות למדי, למרות של- Picnik יש יותר אפקטים של מסגרת. כמה אפקטים גרפיים שונים באופן דרסטי מאלו של Pixlr Express. מצד שני, תכונות מפואר רבים דורשים ממך להיות רשום, משלם המשתמש. זה נכון ההרשמה אינה דורשת שכר חודשי בדיוק. התכונות הפרמיות של Picnik מפורסמות במחיר של "רק 2.08 דולר בחודש".

רשימת הפונקציות שפורסמו (עבור Picnik Premium) נשמעת די מוצקה, והיתרונות הם תכונות נוספות באותה קלות שימוש. Picnik Premium כולל אפקטים נוספים, סגנונות קולאז ', כלי עריכה מתקדמים, מדבקות, מסגרות ועוד. Picnik Premium גם מאפשר לך לעבוד ללא פרסום ומציע כלים לתיקון (צריבה, התחמקות וכו '. הם אינם כלולים ב- Picnik כברירת מחדל), טעינת אצווה וגופנים מיוחדים. המחירים מתחילים ב 4.95 דולר לחודש אחד, עד 24.95 דולר במשך 12 חודשים (שם המחיר "2.08 דולר לחודש" מופיע). 19.95 דולר עבור 6 חודשים, אם אתה רוצה לקבל חצי שנה פחות לחודש נוסף. תוכנית החצי שנה כמעט נשמעת כעלבון.

$ 25 בשנה הוא לא הרבה אם אתה טירון שרוצה לעשות הרבה עריכת תמונות. אם יש לך מיומנויות מתקדמות יותר, זה עשוי להיות שווה את זה כדי למזער את הזמן בילה עריכת תמונה אחת. מצד שני, אם אתה מכיר את תוכנת עריכת התמונות, אתה עשוי לחשוב שהתכונות של Picnik מוגבלות מדי, ואתה מעדיף שתהיה לך שליטה רבה יותר על התמונות שלך.

באופן כללי, הגרסה החינמית הבסיסית של Picnik היא כלי שימושי ביותר שכל אחד יכול להשתמש בו. אם אתה לא רוצה להירשם בכלל, אתה לא צריך לעשות את זה. לא ניתן לשמור תמונות שנערכו ולערוך סיפורים ב- Picnik, אך תמיד תוכל לשמור את מסמכי המקור בתיקייה אחת ולאחר מכן להוריד תמונות שנערכו בקובץ אחר כדי לשמור את הגיבויים.

אז מה תוכנת עריכת גרפיקה הוא באמת הטוב ביותר? עליך להחליט בעצמך. כל אלה המוזכרים על ידי לי (למעט Pixlr [Express] ופיקניק [Free Version]) יש מטרה ספציפית ולכולם יש תכונות ייחודיות משלהם.

תוכנת עריכת גרפיקה הטובה ביותר תלויה המומחיות שלך, הפעם אתה יכול לבזבז את הכסף שלך בנוחות, כמה פעמים אתה צריך את זה, ומה אתה בדרך כלל להשתמש בו. נסה את כולם ולהחליט בעצמך. או יותר טוב – להשתמש בכולם.

Leave a Reply