Microsoft Dynamics ERP: GP, AX, NAV, CRM – מה לבחור

admin

להיות בתחום של יישום MRP, התאמה אישית, אינטגרציה, הגירה / המרה של נתונים עסקיים במשך שנים רבות, ברצוננו לתת לך כיוון מסוים במקרה שאתה על הכביש כדי לבחור ERP עבור החברה שלך. במאמר קטן זה, נדבר רק על מותגי ה- ERP של Microsoft Business Solutions, תוכל לבדוק את הפרסום העתידי שלנו כדי לקבל אוריינטציה דומה במוצרי Oracle ו- SAP ERP.

על "מורשת" לעומת "מודרני" ERP. זה אולי לא עניין להתמקד, אבל אנחנו רוצים לך להסתכל על מוצרי ERP מנקודת מבט זו: הרעיון של Java / EJB Sun Microsystems הוא פחות מ -10 שנים, ועכשיו Microsoft. NET / C # עיצוב נמצא בתהליך של כיבוש השוק מ – Java. מבחן זמן דומה צריך להיות מועבר למערכת ERP – אם המערכת יש ארכיטקטורה ישנה יותר – זה יכול להיות מועמד לחילופין או בכתב רציני / משופץ.

• ההיבט הבינלאומי. אם אתה חושב שהחברה שלך ותמיד מתרכזת בשוק האמריקאי, ותעשה עסקים רק עם אזרחים מקומיים – סעיף זה עשוי להשמיט. עבור כולנו – ואנו נמצאים בקבוצה זו – עלינו להיזהר לסגור את המדיניות הבינלאומית של Microsoft Business Solutions. כאשר Great Plains ו- Navision Software היו ספקי תוכנה עצמאיים ויצרו את המדיניות הבינלאומית שלהם באופן עצמאי לחלוטין – מתוכננים שניהם להתרחב לכל השווקים הגלובליים: ארה"ב, אירופה, אוסטרליה, אסיה, אפריקה, דרום אמריקה ומרכז אמריקה. עכשיו כי מיקרוסופט מוכרת את כל מוצרי ה- GPS הקודם ו- Navision ERP – הוא יכול לבחור מוצר אחד על פני אחר כדי לקדם בשוק האזורי – פשוט כי זה צריך להשקיע במקום ה- ERP.

על Microsoft Dynamics GP – המישורים הגדולים. Great Plains היה חלוצה בתחילת שנות ה -90 של המאה העשרים, ואת המוצר הגרפי שלה עצמאית של פלטפורמת DB עבור Mac ו- Windows: Great Plains Dynamics. הקליפה נכתבה בשפת התכנות C וזו נקראה "מימי המישורים הגדולים". נכון לעכשיו, עם היוזמה של Microsoft Dynamics – Microsoft Renewed Dexterity – היא תומכת כעת בשיחות אל אובייקטי COM ושירותי XML, אך היא אינה יישום נקי טהור. מיקרוסופט משקיעה בממשקי רשת עבור Microsoft Dynamics GP – Microsoft Business Portal for GP היא דוגמה טובה מאוד. Microsoft Dynamics GP כללה את כל הטכנולוגיות הטובות ביותר של Microsoft Office ל- Net, אך העיצוב שלה נוצר לפני יותר מ -10 שנים. Microsoft Dynamics GP 9.0 זמין באנגלית, Latim Americal Spanish וצרפתית קנדית, וגרסאות גרמניות, הולנדיות וצרפתיות-צרפתית יהיו זמינות בגרסה 9.0 בלבד – לא יתמכו בגירסה העתידית של Dynamics GP.

על Microsoft Dynamics NAV – Microsoft Navision -. Navision Software נוסדה בשנת 1994 ומאז זכתה במאגר ה- ERP האירופי בגודל בינוני וחלק מהשוק האמריקאי, במיוחד עבור ייצור אור. ההצלחה של Navision יש לייחס את שוק התוכנה הנפלאה בדנמרק בתחילת 1990. Navision הלך עוד יותר את עצמאותה של פלטפורמת DB ואת עצמאותה – תוכנן פלטפורמת מסד הנתונים שלה – C / SIDE – קידוד SQL מופרדים על ידי Navision ממסד הנתונים עצמו. נכון לעכשיו, MBS מקדם את מערכת Navision בפלטפורמת MS SQL Server, ועצמאותה בתחום מאגרי המידע מאבדת את הרלוונטיות שלה. מערכת NaSS כבר נמצא על ידי רוב מזרח אירופה, דרום אמריקה ושווקים מתעוררים אחרים – אם אתה באירופה, דרום אמריקה, אסיה מחפשים פתרון אמין בשוק האזורי שלך – אתה צריך קודם להסתכל על מערכת Navision.

על Microsoft Dynamics AX – Axapta. Axapta היא מערכת ה- ERP האחרונה שתוכננה על-ידי תוכנת Navision לפני שנרכשה על-ידי Microsoft. אדריכלות מתוארכת בסוף המאה ה -20. אקסאפה נדרשה זמן מה עד שמיקרוסופט תקבל שוק אמצע שוק – תפוסה מסורתית של SAP, Oracle, PeopleSoft, JDEdwards. נכון לעכשיו, מיקרוסופט מאתר Axapta על השוק הברזילאי – זה מתוכנן עבור אפריל 2006. הזדמנויות טובות מאוד במזרח אירופה קונטיננטל, כולל בריטניה. ב -2005, חברות אמריקאיות של מיקרוסופט פתרונות עסקיים אזוריים ו- VAR בכל רחבי הארץ השקיעו בייעוץ בפועל של אקסאפטא – יועצי הדרכה ויועצים, קמפיינים שיווקיים וכו '. הזדמנויות טובות מאוד לאקספטא עבור לקוחות בארה"ב בשוק הבינוני והבינוני ולקוחות פוטנציאליים

אודות Microsoft Dynamics CRM. Microsoft Dynamics CRM 3.0 או פשוט Microsoft CRM 3.0 מקודם על-ידי Microsoft ברחבי העולם. לכן, אל תשאל את זה מנקודת מבט בינלאומית – תהיה לך אינטגרציה עם Microsoft Dynamics GP, Navision (באמצעות אינטגרציה חיצונית), Axapta – בתהליך ועם IBM Lotus Notes Domino – על ידי שילוב אלבה Spectrum Lotus Notes.

התקשר אלינו או התקשר אלינו: USA 1-866-528-0577, 1-630-961-5918 help@albaspectrum.com

Leave a Reply