שירותי Salesforce ויתרונותיה

admin

כולנו יודעים מה כוח העבודה וכיצד הוא מסייע בבניית חברה חזקה יותר. מאמר זה יהיה מושלם אם אתה שומע על Salesforce בפעם הראשונה או אם עדיין אין לך מושג איך להציג Salesforce לחברה שלך. בואו נתחיל עם היסודות …

מה זה Salesforce?

Salesforce היא סביבה עבור דיירים רבים המספקים סביבה שמתאימה לצרכים העסקיים שלך. זוהי תוכנת CRM המכילה כלים אשר צוות המכירות שלך ישתמש כדי לנהל את העסק שלך כראוי. אתה יכול בקלות לרשום, לנהל ולנתח את כל פעילות הלקוח במקום באמצעות תוכנה מבוססת ענן. זה אומר שאתה רק צריך חיבור לאינטרנט כדי להתמודד עם החברה כולה מכל מקום.

למה לבחור Salesforce?

1. Salesforce משפרת את האיכות והניהול של נתוני הלקוחות. זה גם אחד הפונקציות הבסיסיות של כל CRMs בשוק, אבל Salesforce עושה את זה בצורה טובה יותר. הוספת, עדכון, מחיקה וכל שאר הפונקציות הדרושות ניתן לעשות בקלות, כמו בעזרת Salesforce CRM.

2. שירות לקוחות ותמיכה טובים יותר. Salesforce מספקת לחברה שלך דרך קלה ובריאה לשיפור אפשרויות שירות הלקוחות ותמיכה. זה על שיפור וניהול קשרי לקוחות החברה על ידי הגברת היעילות, אוטומציה ואיכות האינטראקציה של הלקוח.

3. לקוחות חדשים. לקוחות הם המפתח של כל חברה. ככל שיש לך יותר לקוחות, כך גדל הרווח של העסק שלך. שירותי Salesforce ליצור מסד נתונים לקוחות מעולה המסייע לחברה למצוא את הלקוחות הנכונים אשר יהיו מעוניינים במוצר או בחברה שלך.

4. הגדלת האפקטיביות של מסע הפרסום. Salesforce מספק דוחות ונתונים על מסעות שיווק, כמו גם מסלולים יישומים זמינים AppExchange. זה יכול גם להיות משולב עם פלטפורמות רבות אחרות ותוכניות אחרות. זה, בתורו, מגביר את היעילות ומקלה מסעות שיווק.

5. מגדיל את שולי הרווח. הגברת היעילות מגדילה את הפחתת המכירות וההוצאות יחד עם שביעות רצון הלקוחות, והשאר מוביל בסופו של דבר לשינויים חיוביים בשולי הרווח הכולל. Salesforce יעזור לך להשיג ערך מקסימלי וניסיון באינטראקציה עם הלקוח תוך הגדלת הפרודוקטיביות.

Salesforce בעקביות מדורגת בראש הדף במונחים של קלות שימוש, יישום והתאמה אישית. יש הרבה הצעות למכירה בשוק. השורה התחתונה היא כי היתרונות של Salesforce עבור החברה שלך להשתנות בהתאם לסוג ולטווח של החברה שלך. אתה עדיין לא חושב שאתה צריך Salesforce עבור החברה שלך?

Leave a Reply