האם אני צריך תוכנת ניהול אנשי קשר (Aka CRM) עבור החברה שלי?

admin

האם אתה מחפש דרך לעקוב אחר כל הלקוחות ולקוחות פוטנציאליים?

האם קשה לעקוב אחר כל המידע החשוב?

אתה מחפש מערכת "קסם", כי לא רק יכול לאחסן מידע חשוב עבור הלקוחות שלך

אבל יהיה זמין גם ב SECONDS בעת הצורך?

תוכנת ניהול אנשי קשר (CRM או מסד נתונים ליצירת קשר) היא בדיוק מה הצרכים העסקיים שלך.

לאחר ניהול חזק תוכנת ניהול יעשה את החיים שלך בעסק קל יותר, לעזור לך להרגיש מאורגן טוב יותר שליטה, יגדיל את ההכנסות שלך ואת הרווחים.

מי צריך תוכנה לניהול אנשי קשר?

מתווכים, ברוקרים למשכנתאות, סוכני ביטוח, מנהלי מכירות, מנהלי עסקים, מנהלי משרדים, משווקים ברשת או כמעט כל מי שצריך לשמור על רשימת אנשי קשר ייהנו באופן משמעותי מהשימוש ב- CRM. בדיוק כמו כל החברות צריך כלים רבים כדי לשרוד ולהשיג רמה גבוהה של הצלחה, תוכנת ניהול קשר הוא חובה לכל סוג של העסק, כי צריך לעקוב אחר הלקוחות. אולי יש לך חברת הובלה ויש לך הרבה הזמנות נכנסות ויוצאות ואתה צריך דרך לעקוב אחר כל תוויות וכתובות של הלקוחות שלך. תוכנת ניהול אנשי הקשר היא בדיוק מה שהרופא הורה.

למה אתה צריך תוכנת ניהול אנשי קשר?

ישנן סיבות רבות מדוע חברה קטנה צריכה ליצור קשר עם תוכנת ניהול. אסביר רק שתי סיבות חשובות.

1) לאחר תוכנת ניהול קשר המודרנית ביותר יחסוך לך זמן. תאר לעצמך שאתה צריך להסתכל דרך מאות או אלפי קבצים כדי לחפש לקוח מסוים. עכשיו לדמיין כי אתה יכול פשוט להזין כמות קטנה מאוד של מידע על הלקוח שלך לתוך מסד הנתונים, והמידע שלהם יופיע בעוד כמה שניות. זה כוחה של תוכנה טובה לניהול אנשי קשר. זה יחסוך לך זמן, אשר שווה כסף, וגם תאפשר לך להיות מאורגן יותר.

2) סיבה נוספת שיש קשר עם תוכנת ניהול היא היכולת למשוך לקוחות נוספים. תוכנת ניהול קשר טוב ילמד אותך איך להשתמש בתקשורת חברתית כדי לקבל יותר לקוחות, אבל תוכנת ניהול קשר נהדר למעשה נותן לך את הכלים ואת המערכות הדרושות כדי לקבל את הלקוחות האלה מן המדיה החברתית. בעלי עסקים מתחילים להבין כי נוכחות מקוונת היא כמעט הכרח. רוב גם לא.

כיצד לבחור את הזכות CRM עבור החברה שלך

ישנם 3 גורמים חשובים שיש להביא בחשבון בעת ​​בחירת הזכות CRM עבור החברה שלך. הראשון של גורמים אלה הוא יעילות.

אתה לא שונא אותו כאשר המחשב שלך הוא איטי? לאט יותר את המחשב הופך להיות יותר קשה לעשות. כולנו יודעים כי כזמנים של בעלי עסקים הוא משאב יקר מאוד. אל תבזבז את זה, במיוחד בגלל מחשב איטי או מערכת חופשית שבה אתה משתמש.

תוכנת ניהול אנשי הקשר שנבחרה צריכה להיות יעילה ככל האפשר בכל הנוגע ליצירת קשר עם לקוחות. נניח שברצונך לייבא 10,000 שמות / אנשי קשר. אנשי קשר אלה יכילו מספרי טלפון, כתובות דואר אלקטרוני, אתרי אינטרנט, וכו 'מתי יהיה הזמן לשכנע את הלקוחות עד כמה יעילה המערכת אתה הולך להשתמש כדי לעזור לך להשיג תוצאה זו? האם אתה זוכר איך עבודה מעצבנת היא עם המחשב הישן והחינם? ובכן, תוכניות CRM רבות פועלות בדומה למחשבים ישנים ואיטיים, כאשר הגיע הזמן שתסתכל על הרשימה שלך.

עכשיו דמיינו שאתם חייבים ליצור קשר אישי עם אחד הלקוחות האלה. אתה הולך לשורת התפריט הנפתח כדי לחפש.

כמה זמן אתה חושב שזה ייקח לפתח את שורת התפריטים כדי למלא 10,000 אנשי קשר? זה יעשה את המהירות של אחד המחשבים הישנים שדיברנו עליהם כמו מכונית מרוץ. למותר לציין, זה ייקח הרבה זמן. ובגלל הזמן הוא כסף עבור כל בעל החברה אשר אינה אופציה שרוב האנשים מוכנים לעבוד עם.

הבעיה המתוארת לעיל היא נפוצה מאוד. לעתים קרובות מאוד בעיות אלה מתרחשות כאשר מחפשים אנשי קשר, במיוחד אם יש לך מסד נתונים גדול.

הגורם החשוב השני שיש להביא בחשבון בעת ​​בחירת CRM הטוב ביותר עבור העסק שלך היא מהירות.

מהירות עכשיו וימים הוא הכל. אנחנו רוצים את הטלפונים המהירים ביותר, את ההורדות המהירות ביותר, את המחשבים המהירים ביותר, ואפילו לבחור את השורות הנעות במהירות במכולת. אנחנו רוצים דברים ואנחנו רוצים אותם עכשיו. שוב, הפעם גורם להיות משאב יקר הוא משהו שאנחנו לא צריכים לבזבז. עם זאת, אחד החסרונות העיקריים של CRMS היא מהירות.

תחשוב על סוכן ביטוח שיש לו אלפי לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. סוכן זה קיבל שיחת טלפון לפני מספר ימים כדי להתקשר, אבל בגלל לוח הזמנים הזה עסוק, הסוכן לא יכול להיכנס בזמן. אז עכשיו, אחרי בוקר עמוס, זה סוכן יש קצת זמן פנוי במהלך הפסקת צהריים לקרוא את המדריך הזה. אבל הפעם יש בעיה אחת קטנה.

מהו השם, הכתובת ומספר הטלפון של איש קשר זה?

עבור רוב CRMS בשוק, עליך לספק את השם הפרטי ושם המשפחה של הלקוח, מספר הטלפון ומידע רלוונטי אחר. זכור כי אם אות אחת או מספר כבוי, תוצאת החיפוש תחזור כמו שלילית.

התוכנה הטובה ביותר לניהול אנשי קשר יאפשר לך למצוא קשר עם המידע המינימלי מאוחסן.

עם זאת, עבור רוב תוכנת ניהול אנשי הקשר, פעילות החיפוש שלך תיראה זהה. יהיה עליך להזין את השם "כרמן באוון" בשדה השם "355-655-5555" בשדה מספר הטלפון ו "555 NW 3rd Street San Diego California 33336" בעמודת הכתובת.

הסוג המהיר ביותר של תוכנת ניהול אנשי הקשר בשוק תאפשר לך לחפש אנשי קשר אלה עם מאמץ מינימלי. הם מאפשרים לך להזין מידע בשדה אחד. אז במקום להקליד את כל המידע הזה בכל אלה שדות נפרדים, אתה אמור להיות מסוגל להקליד אותם לתוך שדה אחד בודד. אתה לא צריך להזין את כל המידע לעיל, פשוט להזין "כרמן Bowen קליפורניה". לאחר מכן יש לך את כל "כרמן Bowen" שחיים בקליפורניה. זה מבטל את הצורך שינון רציף של מידע על אנשי קשר באמצעות זיכרון.

האחרון, אבל בהחלט לא לפחות גורם חשוב לשקול בעת בחירת הזכות תוכנת ניהול לקוחות הוא כוח של המערכת. בדיוק כמו אדם מחפש מכונית ספורט מחפש כוח גבוה במנוע, זה צריך גם לשחק תפקיד חשוב בבחירה של CRM.

האם אתה זוכר את רשימת 10,000 הלקוחות שדיברנו עליהם? איך אתה חושב, כמה זמן זה ייקח לייבא ולארגן רשימה בגודל זה? כמה שעות? אולי כל היום? מצוין תוכנת ניהול אנשי קשר לא צריך לקחת יותר מ 5 דקות, גם אם אתה משתמש במחשב איטי. אם כל CRM לוקח יותר זמן מאשר אז, אז אתה משתמש ב- CRM הלא נכון.

CRM הטוב ביותר לחברה שלך יכול להיות אחד המספק סופר מהיר תאורה כדי לקבל את העבודה, את הביצועים המדויקים ומדויקים ואת הכוח הדרוש כדי לגדל את העסק שלך לרמה חדשה. הבחירה של תוכנת ניהול אנשי קשר היא החלטה חשובה מאוד. הדבר האחרון שאתה רוצה זה לקפוץ מ CRM ל- CRM בחיפוש אחר גוש הזהב. ודא כי לפני שתחליט איזה CRM אתה מתכוון להשתמש, להפעיל אותו בהתאם להנחיות אלה.

Leave a Reply