תוכנית CRM מותאמת אישית

admin

CRM מותאם אישית מתייחס לתוכנה מיוחדת, תוך התחשבות בתכלית הספציפית של הארגון. זהו ההבדל הבסיסי בפיתוח CRM מחבילת CRM שפותחה. מערכת ה- CRM המותאמת אישית מאפשרת לחברות ליישם מערכת מסדי נתונים מורכבת יותר בארגון. המערכת יכולה להיות זמינה לכל אחד, מניהול למחלקות שונות. ביסודו של דבר, מערכת ניהול קשרי הלקוחות מטפלת ביחסים עם לקוחות קיימים, מגדילה את הערך העסקי והעסקי, מייצרת דוחות מכירות, מפתחת תוכניות לעתיד, ובכך מגדילה את מספר הלקוחות הפוטנציאליים. אם בית עסק רוצה משהו יותר מהמערכת, הוא יכול להמשיך לפתח CRM. לדוגמה, אם אתה זקוק לפתרון שישולב ביישומים לנייד, תוכל לחוות את הטכנולוגיות העדכניות ביותר, כגון תכונות לנייד.

מדוע פיתוח CRM מותאם אישית: ישנן סיבות רבות מדוע הארגון צריך לבחור מערכת CRM מותאמת אישית.

  • בהתחשב בסביבה עסקית תחרותית יותר, בתי עסק לעיתים קרובות יש לשנות את נתוני הלקוח למטרות שונות. CRM זה יכול לתרגם את הנתונים הנדרשים לפורמט אחר כדי לעמוד בתקני התעשייה.
  • מערכת ה- CRM יכולה לעמוד בדרישות השונות ובמחלקות השונות בחברה. חבילות CRM לספק תבנית סטטי עבור כולם, וכן כלי CRM מותאם אישית ניתן לבנות על מנת לעמוד בדרישות ספציפיות ברמות שונות בחברה.
  • מערכת CRM מציעה מידע על לקוחות. חברות יכולות להוריד מידע, הם יכולים להעתיק, לשנות, להשתמש ולהציג אותו. CRM מותאם אישית יכול ליצור מערכת מסד נתונים קפדנית ומתוחכמת עבור החברה שלך.
  • מערכת CRM יכולה לזהות את סדרי העדיפויות ואת הידע המומחה של מסד הנתונים של החברה שלך. זוהי תכונה חשובה מאוד כדי לעקוב אחר הלקוחות היקרים שלך.
  • מערכת ה- CRM מורכבת פחות ממערכת CRM החבילה. זאת בשל העובדה שתוכנת CRM מותאמת אישית נבנתה על פי המפרט של הצרכים והצרכים שלך, ואילו הראשון מציע פתרון מקיף שיכול להיות מסובך עבור עסקים קטנים ובינוניים. אתה יכול לפתח CRM מותאם אישית בהתאם לצרכים שלך.

בתי עסק רבים אינם מחליטים אם לבחור מערכת CRM בחבילה או במערכת CRM. עם זאת, עדיף להזכיר כאן כי CRM הוא יקר יותר, כי זה עונה על הצרכים הספציפיים שלך. נקודה זו ואת האמור לעיל צריך להיות הגורמים העיקריים שיאפשרו לכם לקבוע את הצרכים העסקיים.

קנה או בנה: דילמה נוספת שלעתים קרובות אינה מאפשרת לארגונים להחליט האם לבנות CRM או לקנות. פיתוח תוכנה עבור הארגון שלך היא האפשרות הטובה ביותר, כי זה עונה על הדרישות המדויקות שלך הוא זול יותר. אם אתה לא רוצה לקחת את הסיכונים הקשורים מפתחי עובדים, אתה יכול לקנות מותאם אישית CRM מותאם אישית CRM שירות צד שלישי, אבל זה יכול להשאיר לך את החופש לשנות שיענה על הדרישות שלך. לקבלת מידע מפורט על שירותי CRM ושירותי התאמה אישית, בקר http://www.evontech.com/open-source-erp-crm.html.

Leave a Reply