קוד פתוח CRM עבור תוכנה שיוצר את ההצעה

admin

קוד פתוח תכנות מודול שאתה כנראה רוצה ליישם את העסק שלך יצירת תוכנה ליצירת סטארט-אפים היא הטכנולוגיה החדשנית ביותר עבורך. העובדים שלך יאהבו את זה מסיבה אחת העיקרית, וזה אומר שאתה יכול כל הזמן לשנות ולעדכן את הלקוחות שלך. מודל התוכנה הוא כזה שהוא מעודד את ההפצה האוניברסלית של מודל התכנון. זהו דפוס של מודל חבילה שלם המוקצה לקובץ טקסט ASCII הזמין לציבור הרחב. חידושים טכנולוגיים מודרניים משלבים כעת פתרון CRM פתוח עם תוכנה שמייצרת הצעות מקוונות.

CRM כבר בשימוש במשך 20 השנים האחרונות, אבל כמה אתה באמת יכול להשתמש בשאלה הגדולה הזו. הדרכים להשתמש בו תלויים במאמצים בודדים ובדרך שבה מודול המערכת תוכנן לנהל טוב יותר את המשאבים. אתה יכול להשתמש פוטנציאל CRM אמיתי על ידי חיזוק עמדת היחידה. כאשר חברות מיישמות מערכת CRM קוד פתוח ליצירת תוכנה קניינית, היא מיועדת לאנשים, כל משתמש פנימי ולקוחות חיצוניים להיות פרודוקטיביים. הם מקבלים גישה למידע עסקי תפיסה רבים. גישה מותאמת אישית יותר ל- CRM תגרום לשביעות רצון הלקוחות כתוצאה מדרישת הלקוחות.

ה- CRM של סוכר נוצרת כמערכת משולבת אחת של קוד פתוח עבור תוכנת הדור המקוון של יישומים, הנהנית מאמון עולמי בזכות ממשק משתמש משופר, יותר משתמשים ביישומי טכנולוגיה קניינית, לוח בקרה יחיד, אבטחה מוגברת ויכולות ביצוע ניידות.

יתרונות: –

  1. מודל קוד פתוח CRM עבור הדור של מציעה תוכנה מצויד בטכנולוגיה אשר ממכן, מסנכרן ומנהל מכירות, שיווק, שירות לקוחות ותמיכה – כל במקום אחד.

  2. תמיכה בפרויקט גנו שנוסד על ידי ריצ'רד סטולמן, המאמין ב"סביבה שיתופית "המקדמת תוכנה חופשית, התפתחותה ושימושיה.

  3. זה משפר את המכירות ואת התפוקה ההכנסות של החברה.

  4. נתונים משוכללים לחלוטין מנוהלים ומפותחים כראוי הודות לידע מומחה בסביבת הקוד הפתוח עבור פתרונות קשר מוכנים.

  5. גישה חופשית המאפשרת שינוי בהתאם לצרכים לא סטנדרטיים.

  6. שיפור הידע המוביל לטכנולוגיה חדשנית כתוצאה ממאמץ משותף.

  7. הצעות טובות יותר מגיעות מהר יותר בקצב מהיר יותר.

  8. CRM אישי עבור תוכנה הפקת הצעות, הציג ללקוחות בצורה אינטואיטיבית.

  9. גמישות רבה יותר כאשר יש צורך ביותר להסתגל.

  10. גרסה משופרת יותר של CRM עבור גישה מוכווני מטרה.

משתמשים:

אנחנו צריכים לקבוע מי יכול להשתמש בתוכנה. התוכנה מיועדת לשני התורמים ולא למשלמים לבצע שינויים בקוד כדי לשפר עוד יותר, להשתמש ולהפיץ מחדש את קוד המקור עבור שינויים עתידיים, אשר לאחר מכן נוספו לתוכנת הדור המקוון.

מומחים וחוקרים חוקרים את הנושא הזה מאמינים כי קוד פתוח הוא מקרה מיוחד של מודל שיתוף פעולה גדול יותר שמתרחש באינטרנט. זהו פרויקט מערכת נתמך על ידי חדשנות של צוות מונחה-מטרה של מתכנתים המעורבים בפתרון שגיאות והגדלת הפונקציונליות של תוכנת קוד פתוח, שמשתלבת עם תוכנה שמייצרת הצעות חבילה מקוונות.

Leave a Reply