יישום Microsoft Dynamics CRM 3.0 עבור תאגידים גדולים – סקירה כללית

admin

מדצמבר 2005. אנחנו מדברים על Microsoft CRM גירסה 3.0. במקרה של עסק תאגידי קיים, אנחנו בדרך כלל עוסקים בסביבה כמו IBM Lotus Notes Domino (קודמו של כל יישומי ה- CRM המודרניים, כמו גם פלטפורמת CRM כללית לגיטימית), אינטגרציה עם מיקרוסופט (למשל MS SQL Server) ופלטפורמות שאינן מיקרוסופט מסדי נתונים: Oracle E-Business Suite, Oracle Financials ומסדי נתונים מותאמים אישית של Oracle, IBM AS / 400 ו- RS6000 יישומי DB2, Sun Java EJB (כמו FrontCare eCommerce ו- backend). Microsoft CRM צריך להיות משולב עם יישומים קיימים ואין דרך פשוט להחליף את כל מערכת ERP של החברה כדי להפוך לסדנה של Microsoft Windows. בואו נתבונן ב- MRP של חברות עבור תאגידים גדולים וכיצד Microsoft CRM 3.0 יכול לתרום ולהיות חלק מסביבת המחשוב שלו.

o מודול מכירות. אתה צריך כנראה להתחיל עם אחד פשוט. אם אתה מתמודד עם השינוי של מחלקת המכירות (מנקודת המיחשוב) – אתה יכול ליישם את כל הכישורים והידע שלך בתחום MCSE להתקין, לשלב (עם MS Exchange, Active Directory, מסדי נתונים מותאמים אישית MS SQL) ואנשי המכירות ברכבת להשתמש MS CRM כמו אוטומציה המכירות שלך התוכנה. זה די אינטואיטיבי: אתה רושם לקוח פוטנציאלי ולאחר מכן להעביר אותו לאפשרויות (שבו אתה יכול ליצור הצעה), ולאחר מכן להעביר לחשבון / לקוח, ולאחר מכן תוכל להשתמש בלקוח MS CRM Outlook כדי להדפיס את הצעת המכירות עם Microsoft Mail מיזוג טכנולוגיה (תבנית תבנית MS) Word עם לוגו החברה ואת קווי הציטוט). אם אתה מתחיל עם המודול המכירות – ההשקעה (עלות רישיונות התוכנה MS CRM) ימוטב / ממוזער – כל המחלקות האחרות יפעלו עם יישומי ה- CRM הישנים יותר שלהם, כגון Siebel, SalesLogix, Lotus Notes Domino, מערכות CRM מותאמות אישית וכו '.

אודות MS CRM אבטחה. אבטחה היא אחת הראשונות כאשר אנו מדברים על הסביבה הארגונית. ב- MS CRM יש לך שני מושגים: נוכחות ושיתוף אובייקטים של CRM. ניתן לשתף אובייקט עם מספר בלתי מוגבל של קבוצות, שיתוף פגם – אובייקט משותף (Lead, סיכוי, חשבון, איש קשר) לא מוצג באנשי הקשר שלי, הסיכויים שלי, החשבונות שלי, וכו ', כמו גם ביומן הלקוח MS Outlook Outlook

o אינטגרציה עם Microsoft Dynamics GP 9.0 / Microsoft Great Plains. ל- Microsoft CRM 1.2 היה כלי להשתלב עם Microsoft Great Plains CRM, באמצעות BizTalk מאחורי הקלעים, והחברה שלנו השתמשה בו כדי להעביר לקוחות ופקודות MS CRM לפרסום שלנו – Microsoft Great Plains 8.0. בגירסה 3.0 של Microsoft CRM ו- Microsoft Dynamics GP 9.0, אנו רואים ש- Scribe Software היא יחידת השילוב של שני המרכיבים הללו – אך תוכנת Scribe מכתיבה את המחיר עבור כלי האינטגרציה

o שילוב עם IBM Lotus Notes Domino. זה היה סיפור ארוך יחסית. הן Microsoft Business Solutions והן Lotus Software לא רצו לזהות ולתמוך בקישור Microsoft Lotus Notes Domino, שנכתב ומופעל על ידי Alba Spectrum Technologies, החל מ- MS CRM 1.2 ו- Lotus Notes 6.0 (כאשר סוכני Java עבור IBM Lotus Domino הוצגו). לאחר מכן, כאשר Microsoft Business Solutions הפסידה את המכירות של Microsoft CRM עבור לקוח שכזה כמו Caterpillar ב- LATAM ל- Saleslogix CRM – מיקרוסופט בסאו-פאולו שינתה את מקומה. כעת מחבר ה- Alba Spectrum מוכר על-ידי Microsoft והוא נמצא על המסלול כדי להיות מוכר ומומלץ על-ידי IBM. אחת הסיבות העיקריות לשימוש נוסף בשני פתרונות CRM: Lotus ו- Microsoft – כדי למטב את עלויות רשיונות התוכנה – רישיונות IBM Lotus (המשמשים במחלקה המשפטית, ייצור / ייצור, שירות לקוחות) ורשיונות Microsoft CRM (המשמשים במחלקות מכירה ושיווק )

• שיקולים בינלאומיים. Microsoft Dynamics CRM הוא הפתרון המועדף של Microsoft Business Solutions CRM בעולם, אולם ל- Microsoft Dynamics AX (Microsoft Axapta) ול- Microsoft Dynamics NAV (Microsoft Navision / Navision Attain) יש מודולי CRM משלהם. יש שילוב בין Microsoft Great Plains, והשילוב עם Navision ו- Axapta יהיה ויהיה זמין דרך צד שלישי. אם אתה תאגיד רב-לאומי עם מתקני ייצור באמריקה הלטינית, בברזיל, באפריקה, באסיה ובאוסטרליה – וברצונך להשתמש באחד ממוצרי ה- ERP של MBS במטה שלך: Axapta, Navision, Great Plains או Solomon (Microsoft Dynamics SL). השאלה על המיקום היא פשוטה יחסית במקרה של Microsoft CRM 3.0 – ניתן לתרגם אותם בקלות לפורטוגזית, ספרדית, איטלקית, גרמנית, צרפתית, רוסית, פולנית, סינית, הולנדית, יפנית וכו '.

תחרות. יש לנו כבר הזכיר את Oracle E-Business Suite. מ- SAP – כדאי לשקול את SAP Business One עם מודול CRM ושילוב עם Microsoft Office / Outlook (הוא אינו קשור ל- Mendocino SAP mySAP SAP R / 3 או לפרויקט SAP All-in-One של Microsoft – ל- SAP Business One יש אינטגרציה מקורית משלו מ- MS Office)

התקשר אלינו או התקשר אלינו: USA 1-866-528-0577, 1-630-961-5918 help@albaspectrum.com

Leave a Reply