כיצד להשתמש בעסקים קטנים CRM עם Zoho יכול לחסוך כסף

admin

רובנו זוכרים את הזמנים שבהם התקנת תוכנה במחשב היה עניין גדול. זה לקח הרבה זמן, נכשל לעתים קרובות, וכאשר היית צריך לעדכן את התוכנה, אתה צריך לשלם יותר כסף. האינטרנט שינה את כל זה ואנחנו כרגע עובדים כל כך שונה, כי אין זה מפתיע כי כל אחד מאיתנו קיבל עבודה באותו זמן. אם מעולם לא שמעתי על חברה קטנה Zoos CRM, אתה מאבד את הטכנולוגיה המושלמת שיכולה באמת לשנות את הדרך בה אתה עושה עסקים.

Zoho הוא יישום מקוון יישום שפועל באינטרנט. חברות קטנות CRM מ Zoho מאפשרים לך לעקוב אחר כל נתוני הלקוח, מידע המכירות, חשבונית וכל מה שאתה צריך. שלא כמו התוכנה שאתה יכול לקבל במחשב שלך במשרד, CRM עסקים קטנים מ Zoho מבוססת על האינטרנט, כלומר אתה רק צריך מחשב נייד וחיבור לאינטרנט כדי להיות מסוגל להשתמש בו בכל מקום ובכל עת.

עכשיו אתה בטח שואל "אבל מה עושה Zoho שונה מיישומי CRM אחרים?", אני לא מאשים אותך. מעטים יודעים בדיוק מה זוהו יכול לעשות. Zoho הוא הרבה יותר מאשר יישום CRM. זהו שירות דואר אלקטרוני, לוח שנה, מערכת ניהול מסמכים, "ויקי" ותוכנית חשבונאית, שכל אחד מהם יכול להיות משולב כדי ליצור מערכת שתעבוד בחברה שלך. על ידי השגת עסק קטן עם Zoho CRM, תספק לחברה שלך עם מערכת במחיר סביר וקל לשימוש, כי יהיה מותאם כל הזמן.

אחד היתרונות העיקריים של השימוש בזוהו הוא, כמובן, שהוא מלא באינטרנט. אתה לא צריך אנשים יושבים על שולחנות במשרד – אתה לא באמת צריך משרד בכלל! כל מה שאתה צריך הוא מקוון ואתה יכול להרים את המידע הזה בכל מקום בעולם. הודות פעולות מקוונות יעיל, אתה לא צריך לשלם עבור שכר דירה ועלויות כלליות אחרות הקשורות לשמירה על שטח המשרדים. כן, זההו יעלה לך, אבל הרבה מאוד, זה כסף אתה מקבל כמה פעמים. Zoho מאפשר סביבת עבודה מרחוק מרחוק עבור כל העסקים הקטנים. כל עובד מכירות תמיכה טכנית יכול לעבוד בבית או בדרכים, ולקוחות לעולם לא יודע מה ההבדל.

Leave a Reply