מדוע כדאי לשלב את מערכת ה- CRM עם מערכת ה- ERP?

admin

האם אתה בעל עסק קטן או בגודל בינוני? האם אתה מחפש כמה דרכים יעילות להגדלת הפרודוקטיביות הארגונית עם שיפור של כל התהליכים העסקיים המורכבים? לאחר מכן כדאי לשקול שימוש בתוכנה חזקה משולבת ERP CRM בחברה שלך. זה לא רק לעזור להפחית ממגורות נתונים, אלא גם כדי לייעל את קשרי הלקוחות, הגדלת הרווחיות. הנה אתה מקבל תובנה מפורטת איך אתה יכול לשלב מערכת CRM יעילה עם מערכת ERP יעילה ומה היתרונות אתה יכול לצאת מזה.

היתרונות הגבוהים ביותר מיישום תוכנת ERP ERP

# 1 איסוף מידע בזמן אמת

הודות לפתרון ERP יעיל של CRM, העובדים יכולים לגשת בקלות לכל המידע הרלוונטי הקשור ללקוחות בזמן אמת. קבלת המידע הנכון על רמת המניות, נתונים פיננסיים ספציפיים של לקוחות, מידע ספציפי על המשלוחים, מצב התשלום, היסטוריה הסדר – הכל הופך להיות זמין בקלות. כעת, כאשר הלקוח רוצה לדעת פרטים ספציפיים, סוכנים האחראים על מתן שירות הלקוחות יכולים לגשת בצורה חלקה לכל המידע הזה ולספק ללקוח את הנתונים הדרושים. בדרך זו, התהליך העסקי הופך נוזל יותר הודות לשירותי לקוחות משופרים.

# 2 מודעות משופרת ללקוחות

כאשר יש לך תצוגה של 360 מעלות של כל לקוח, מעקב אחר המסע כולו של הלקוח הזה, משלב המבט לשלב המכירות, כמו גם לאחר המכירה, הופך להיות פשוט לחלוטין. הדבר אפשרי רק אם לחברה או לארגון יש תוכנת CRM דינמית. מה שמעניין עוד יותר, פתרונות ERP CRM כאלה יבטיחו חשיפה מלאה של דרישות הלקוח, רכישת התנהגויות והעדפות, כמו גם מאזן החשבון, היסטוריית העסקאות ועוד. מידע רב ערך זה יעזור לחברות קטנות ובינוניות לבנות קשרי לקוחות חזקים תוך שמירה על צמיחה עסקית כוללת.

# 3 פעולות משופרות

כאשר לחברה שלך יש תוכנת CRM CRM דינמית, היא מסייעת להפחית את משך הזמן הכולל המושקע על ידי עובדי הארגון שלך במשימות ניהוליות. בדרך זו, אתה לא יכול רק לשפר את הפרודוקטיביות עובד, אלא גם לקבל את היתרונות של לא מספיק טעויות. חשוב יותר, זה יקטין את הסבירות של יתירות נתונים כאשר המשתמש באופן ידני מטפל במשימות הזנת נתונים.

מערכת ERP יעילה כמובן מסייע לשפר את כל התהליכים העסקיים המורכבים, אבל כאשר תוכנת CRM עוצמה מגיע עם מערכת ERP זו, החברה יכולה בהצלחה להשיג את הנקודה הגבוהה ביותר של הצלחה. כתוצאה מכך, תהליכים כגון פילוח לקוחות, מעקב אחר רשומות, שמירה על נאמנות הלקוחות וכו 'הופכים להיות יעילים ביותר הן בזמן והן במחיר.

Leave a Reply