למה לבחור Salesforce?

admin

Salesforce – מה זה?

האם יש לך מושג ברור על Salesforce, איך זה או מה זה עושה? ובכן, Salesforce היא תוכנת CRM המבוססת על ענן, המסייעת לחברות לייעל את כל התהליכים העסקיים המבוזרים ולגדול באופן מאורגן יותר. זה כבר זמין בשוק מאז סוף שנות ה -90, וככל שחולף הזמן, הוא מתפתח ונהיה אחד הפתרונות המקיף ביותר, יעיל ויצירתי CRM כי הם מסוגלים לענות על כל הדרישות העסקיות.

סיבות לבחור Salesforce

הנה רשימה של סיבות משכנעות מדוע פתרון זה CRM הוא כרגע כל כך פופולרי ולמה זה ראוי לתשומת לב ותשומת לב.

> בהתבסס על הענן

מבחינת גמישות, Salesforce יציע לך הטבות נוספות. להשתמש בו בכל מקום, בכל עת! תשתית הענן המתקדמת והמאובטחת של CRM זה מציעה פתרונות ענן ייחודיים לשיווק, מכירות, ניתוח ותמיכה.

> להגדרה בקלות

האם ברצונך להוסיף שדות או מודולים נוספים לפתרון CRM בהתאם להרחבת העסק שלך? אתה יכול לעשות את כל הדברים האלה בקלות בלחיצה אחת!

> קל לשימוש

תוהה איך לעבוד עם זה CRM חדש? שיתוף פעולה עם Salesforce הוא קל כמו ביקור באתר! פשוט להיכנס מכל מקום, לתקשר עם עמיתים, לעדכן ולהציג נתוני הלקוח בכל זמן נוח. כן, זה מאוד קל לשימוש.

> פלטפורמת multitenant

אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש בפלטפורמת CRM זו הוא קבלת הפונקציות האוטומטיות העדכניות ביותר, עדכונים ללא תקלות שלוש פעמים בשנה. כל משתמשי Salesforce משתמשים באותו מופע ובאותה תשתית תוכנה של CRM. מסיבה זו, כל המשתמשים מקבלים עדכונים סימולטניים ואוטומטיים, תוך הבטחת כל הנתונים.

> דיווח יעיל

תוכלו לקבל כלי דיווח רבי עוצמה הזמינים על פלטפורמה זו. כלים אלה לא רק לעזור לך לחסוך כסף וזמן, אלא גם לעזור לך לקבל ניתוח עסקי מפורט. ניתן להתאים אישית דוחות. בנוסף, תקבל ניתוח פונקציות בזמן אמת וניהול יחד עם ניהול החוזה.

> AppExchange המערכת האקולוגית

זהו אחד היתרונות העסקיים שאתה יכול להשתמש עם Salesforce. אתה יכול לפתח ולשווק את היישום שלך. באופן מעניין יותר, תוכל לגשת למספר אינטגרטיבים ויישומים מאובטחים, מאומתים ושימושיים שנבנו על ידי משתמשים אחרים של Salesforce.

> אפשרויות שילוב

פלטפורמת CRM זו מציעה ממשק API פתוח ומתועד היטב, המאפשר לכל שילוב וירטואלי.

בנוסף לכל נקודות המפתח הנ"ל, הודות Salesforce אתה יכול לקבל תמיכה עבור קהילה מגוונת, אתה יכול לנצל את ה- CRM הנייד, שהוא מאוד פופולרי הוא אחד הדרישות העיקריות של רוב החברות הגוברת. קבל שותף Salesforce מהימן להתחיל לחזק את העסק שלך היום!

Leave a Reply