היתרונות של CRM Vtiger עבור החברה שלך

admin

Vtiger CRM הוא סוג של תוכנת קוד פתוח CRM עבור ארגונים, המיועד בעיקר עבור ארגונים קטנים ובינוניים. זה משלב את היתרונות של תוכנת קוד פתוח עם פונקציות עסקיות נוספות להגדיל את הערך עבור משתמש הקצה.

זהו יישום CRM מקצועי כי הוא מתפקד באופן מלא ללא דמי רישיון קבוע 100% קוד פתוח. בנוסף, עלות ההתקנה נמוכה מאוד ואין תשלום עבור המקום. אם אתה רוצה להתאים אותו לתהליכים העסקיים שלך ומערכות, יש לך הזדמנות. זה משולב במלואו עם מערכות תוכנה של צד שלישי שונים, וגם מציעה פתרונות ענן באתר או מתארח.

יתר על כן, אין הוצאות הון ישיר, כמו גם את האפשרות של מספר בלתי מוגבל של משתמשים ותנועה בלתי מוגבלת. לא משנה היכן אתה נמצא בעולם או באיזו שפה אתה מדבר, Vtiger CRM הוא בינלאומי ורב לשוני. זה עובד על גישה מוצפנת SSL עם הצפנת SSL ויש לו זמן יישום קצר, אשר נותן החזר מהיר על ההשקעה. הוא משולב גם עם מערכות ERP על ידי מתן פורטל אינטרנט עבור לקוחות ושותפים, כמו גם שילוב של Microsoft Outlook, Office, Mozilla Firefox ו Thunderbird.

התקנת Vtiger CRM היא קלה מאוד, משום שכל התוכנות הדרושות כגון Apache, MySQL ו- PHP משולבות, וקובצי הפעלה זמינים עבור מערכות ההפעלה Windows ו- Linux (RedHat, Debian, SuSe, Fedora ו- Manddrake) ב- SourceForge.net. לכן, אתה לא צריך לדאוג הגדרת מסד נתונים, שרת אינטרנט ותוכנות אחרות.

מה עוד, Vtiger CRM מציעה פתרון לניהול קשרי לקוחות עבור חברות קטנות ובינוניות עם פונקציות מאובזר היטב על פלטפורמה מאובטחת המותאמת לצרכים של המשתמש. זוהי מערכת מבוססת CRM ו – Groupware מבוססת אינטרנט, המתמקדת בטכנולוגיות קוד פתוח, המסייעת בגיבוש אסטרטגיות לתהליכים בין – תחומיים המאפשרים פיתוח שיטתי של קשרי לקוחות קיימים וחדשים.

הוא תומך בתהליכים פנימיים של החברה והעובדים שלך במכירות, שיווק, שירות לקוחות ועובדי back-office כדי לארגן טוב יותר נתוני לקוחות, כגון חשבונות ואנשי קשר, מידע על לקוחות פוטנציאליים, פוטנציאלים ותזרים, הצעות, הזמנות מכירה וכן יישומים בעיות. ואת בסיס הידע של המוצר, ועוד. כתוצאה מכך, אם אתה רוצה לשפר את שירות הלקוחות, אשר בתורו יוביל להגדלת המכירות והרווחיות של העסק שלך, Vtiger CRM הוא בהחלט הפתרון הטוב ביותר.

Leave a Reply