כיצד לעקוב אחר היפנוזה של הלקוחות שלך כמו hypnotherapist

admin

Hypnotherapists אשר לאחסן מסמכים טובים לספק טיפול איכותי גבוהה לא צריך להסתמך על הזיכרון שלהם כדי להיזכר בפרטים של חייהם של המטופלים שלהם וטיפול. אבל מהי הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר לקוחות היפנוזה? האם אתה מעדיף לרשום הערות על ענייני הלקוחות שלך בצורה מיושנת, או שכבר גילית דרכים טובות יותר לתכנן ביעילות את הפגישות שלך? האם אתה עדיין משתמש בעט ובנייר? כן, זו דרך מיושנת. זה כנראה לא קל למצוא את מה שאתה מחפש לפני הפגישה, אם אתה עדיין משתמש בעט ונייר כדי לשמור תיעוד של היפנוזה הפעלות.

ישנם מוצרי תוכנה רבים שנועדו לסייע לפסיכותרפיסטים לעקוב אחר הערות הפגישה בצורה יעילה וקלה יותר, עם זאת, "היפנוזה" היא שוק נישה, ותוכנת CRM סטנדרטית לא תהיה מועילה כמו תוכנה שתוכננה במיוחד עבור היפנו-תרפיסטים.

Hypnotherapists באמת צריך לשכוח מחברות, תיקיות, מסמכים ומגירות יש יותר זמן למעשה לתכנן את הטיפול. תוכנת ניהול לקוחות יכולה לעזור למטפל בדרכים רבות. בתור hypnotherapist, אם אתה משתמש בתוכנה מיוחדת כדי לאחסן תיעוד, אתה יכול למצוא את כל מה שאתה צריך עבור התרגול שלך על מסך אחד. ארגון כל הכלים כי התוכנה מספקת יהיה קל יותר. העובדה היא כי תוכנת CRM הוא הכרחי עבור כל פרקטיקה פרטית, אבל זה די קשה למצוא מוצרים כאלה שתוכננו במיוחד עבור hypnotherapists.

עוד דבר חשוב שיש להביא בחשבון בעת ​​בחירת שיטת מעקב הלקוח היא לוודא כי מידע הלקוח מוגן היטב מפני גניבה. סודיות היא אבן הפינה הבלתי מעורערת של התהליך הטיפולי. האם אתה לא רוצה את מסד הנתונים ללקוח יקר כדי להיות אבוד או נגנב, במיוחד אם יש לך לקוחות מפורסמים? כדאי להשתמש בתוכנה שעושה את כל העבודה לא מקוון כך האקרים לא יכולים להגיע לבסיס הלקוחות באמצעות האינטרנט. יש להגן על התוכנה המוגנת באמצעות סיסמה כדי שהנתונים האישיים של הלקוחות יישארו בטוחים לחלוטין במקרה של היפנוזה. אם אתה צריך כלי מעשי שיעזור לך לנהל את כל הנתונים על תרגול היפנוזה במקום אחד בדרך קלה, מהירה ואמינה, אין אפשרויות רבות בשוק, אבל יש כמה מוצרים מבטיחים שתוכננו במיוחד עבור hypnotherapists.

Leave a Reply