למה Zoho Small Business CRM התוכנה יכולה להיות התשובה לעסק שלך

admin

האם אתה משתמש בתוכנת ה- CRM הקטנה של Zoho עבור החברה שלך? אם התשובה היא "לא", אתה מאבד יתרונות רבים. השחקנים העיקריים מענפים רבים משתמשים בזוהו – ומסיבה טובה! Zoho יכול לעזור לך להרחיב את העסק שלך ולחזק את הצוות שלך בצורה שאתה לא תוכל לעשות את זה בעצמך.

רובנו שהיו מעל גיל 30 מעולם לא דמיינתי שכולנו נעשה כל כך הרבה באינטרנט היום. ואם אתה מבוגר מספיק כדי לזכור תקליטון, אתה לא יכול לדמיין כי התוכנה תעבוד באינטרנט, לא במחשב אחד. Zoho הוא אחד הטכנולוגיות המדהימות ביותר שיכולים להופיע במשך זמן רב ואת היתרונות חברות קטנות וגדולות.

Zoho היא קבוצה מקוונת של תוכניות – אותן תוכניות שאתה בדרך כלל פועל במחשב באמצעות התוכנה שלך. מ Zoho CRM לעורך טקסט או מערכת לוח שנה – כל התוכנה פועלת באופן מקוון. משמעות הדבר היא כי המחשבים שלך לא סתומים על ידי עשרות יישומים, כי אתה חייב לפעול באופן ידני בו זמנית.

אפילו טוב יותר הוא כי יישומי Zoho משולבים, אז אם אתה משתמש קטן, העסק Zoho CRM תוכנה, אתה יכול בקלות לשלב אותם עם חשבונית או מערכת דואר אלקטרוני קיימת כדי להפוך את רוב החברה שלך. זה יחסוך כמות עצומה של כסף על חבילות CRM מסורתיות. כן, חבילות CRM מסורתיות נוצרו כדי להרוויח כסף לחסוך כסף באותו זמן. מה Zoho עושה הוא לחסוך אפילו יותר כסף. לא משנה אם החברה שלך יש בעיות או לא, אתה יכול לעשות את רוב החיסכון האלה.

יתרון נוסף של השימוש בתוכנות CRM עבור עסקים קטנים ויישומים אחרים הוא שלא רק תוכנה זמינה באינטרנט, אלא גם נתוני משתמשים, וכל הצוות יכול לקבל גישה לאותה קבוצה של נתונים מעודכנים בכל עת, ללא תלות במקום ממוקמים. יכול. צוות המכירות יכול לעבוד מהכביש, הצוות הטכני יכול לעבוד בבית, ואתה יכול לעבוד מכל מקום. Zoho כמעט מאפשר לך להקים עסק ללא משרד ביתי, אשר תחסוך לך יותר כסף. וחשוב יותר, רמת האוטומציה של תוכנת ה- CRM הקטנה של Zoho מספקת שכל לקוח מרוצה יותר.

Leave a Reply